ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 25.06.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ.-10 кВ Л-70-01

09:00 – 17:00

 

с.Заболоття: вул.Турівка

2.

КТП-260 Л-1

09:00 – 17:00

 

с.Яворівка: вул.Яворівська

 

Горохівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л 55-01, КТП-132,133,159

чистка траси

9:30-16:30

 

с.Янів вул.Лугова 2-36,

с.Бортнів вул.Зелена, вул.Садова,

вул.Інтернаціональна, вул.Нова.

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10кВ Л-59-08 уч.оп.№28-43 (ТП-370, 223, 341, 179, 20)

09:30 – 17:00

ПП "АКО-ФАРМ", ПП Константа – М», ПП Василевський Ю.П., Філія "К-К райавтодор" (АБЗ КТП-341), ПП Плакош В.М., Нафтобаза.

м.Камінь – Каширський,

 вул.Д.Галицького, вул.1 Травня.

2.

ПЛ-10кВ Л-73-03 від ЛР-103 до ЛР-93 (ТП-156, 198,158, 157, 290, 159)

10:00 – 17:00

с.Гута Боровенська: Бібліотека, Школа, Медпункт, ПАТ «Укртелеком» (АТС), ПП Філюк Г.А., Будинок культури, Поштове відділення, ПП Кузьмич Л.В., ПП Кузьмич Л.О., Молитовний будинок, Церква, Дитсадок, Скважина, Сільська рада, ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е (мобільна станція), ПП Балик Д.М.

с.Малі Голоби: Школа.

с.Гута Боровенська,

с.Малі Голоби, вул.Центральна

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Ковельський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ремонтні роботи на ПЛ-10кВ

10:00-16:00

 

с.Журавець, с.Запусти, с.Кисилин, с.Твердині, с.Озютичі

2.

ремонтні роботи на ПЛ-10кВ

10:00-16:00

 

с.Ст.Загорів, с.Н.Загорів, с.Хорів

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 Л-4 від ЗТП-464

с. Липини

10:00-17:00

1) Відділ освіти Луцької РДА -

Школа, котельня будинка культури;

2) Липинська сільська рада - будинок культури;

3) Ощадбанк – Ощадбанк;

4) "Укрпошта" – пошта;

5) ПАТ "Укртелеком" – АТС;

6) "Олдем" - Цех виготовлення пляшок.

с.Липини, вул.Нова, Космонавтів, Спортивна, Шкільна.

2.

КТП-25 с. Сарнівка

10:00-16:00

1) С/р с. Смолигів - ФАП, будинок культури

с.Сарнівка

с.Сарнівка вул. Березня, Ветеранів, Квіткова, Ольги Козачук, Садова.

3.

КТП-21 с. Верхи

9:00-17:00

1) С/р с. Веселе - ФАП, магазин с. Верхи

2) ПП "САГС-ВЕСТ" – Ферма с. Верхи

с.Верхи повністю

4.

КТП-22 с. Веселе

9:00-17:00

1) ТзОВ "ВЕСЕЛЕ-АГРО" - Бригада №2, млин

 

5.

ПЛ-10 Л-31-03

від к.5 ЗТП-430

9:00-17:00

1) ТзОВ "ЗАХІДТРАНССЕРВІС ПЛЮС" - Базове господарство

2) П-во"АРТОС" СМЧМ ЛВЄ УПЦ КП - Цех

3) ФОП Бартощук - Матеріально-технічна база

4) КП "Луцькводоканал" - КНС "Вересневе"

5) ПАТ "ОРЛЕЯ" - Холодильник

с.Полонка вул.Затишна, Перемоги, Дружби, Заводська, Миру, Стрілецька

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-220 ПЛ 0.4

9:00-17:00

казначейство

смт.Шаць

2.

КТП-349  ПЛ-0.4

9:00-17:00

 

 

с.Мельники

 

3.

КТП-240 ПЛ-0.4

9:00-17:00

 

с.Згорани

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ Л-1-3 від КТП-101

10:00-17:00

Відділ освіти (адмінприміщення), Редакція газети «Нове життя», ДП ДЗК, Кондитерський цех, Перукарня, магазин «Едельвейс», Музична школа, Податкова, СБУ, Дитячий садочок №1.

смт.Любешів, вул.Незалежності 54,

вул. Бондаренка

2.

ЗТП-195

10:00-17:00

Дитячий садочок №3, Церква, магазин, Прокуратура, Водонапірна башня, Бар «Таня», Автостанція, магазин «Меркурій», магазин «Мандарин», магазин (ФОП Тропець С.П.)

смт.Любешів, вул.Толстого, Брестська (частково), 17 Вересня (частково), Вишнева, Шкільна

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-187

11:00-18:00

Куликовицьке споживче товариство (магазин), ФОП Кв"ятковська  Людмила Дмитрівна (торгівельний ларьок).

с.Велика Осниця

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-284

10:00-17:00

Держсільгоспінспекція у Волинській області (адмінприміщення), Маневицька комунальна центральна аптека, ФОП Каразія Андрій Степанович (магазин), ФОП Дідух С.М. (виробнича база), ДП НАЕК "Енергоатом" ВП"Рівненська АЕС" (установка), ФОП Дубинович Людмила Омельянівна (магазин «Камелія).

смт.Маневичі

вул. Володимира Великого 1-24., вул.100-річчя Маневич

3.

ПЛ-10 кВ, Л-29-04 від ЛР-63

10:00-17:00

КТП-132, с. Копилля - Маневицьке управління водного господарства (дільниця).

КТП-133 - ФО Берута Любов Василівна (льоносклад).

КТП-134 - Колківське споживче товариство (магазин).

КТП-229 -Копиллівська сільська рада (адмінприміщення, будинок культури), ПАТ "Укртелеком" Волинська філія, Районний відділ освіти (школа), Церква, ФОП Лемещук Г.П. (магазин).

ЗТП-405 - Філія "Маневицький автодор" (база), Філія Маневицьке дорожньо-експлутаційне управління (завод).

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-3 ТП-2

09:00-17:00

Школа мистецтв, магазин «Автозапчастини», військомат

м.Нововолинськ

б-р Шевченка, 33, 35

вул.Кобзаря, 59-63, 64-80

вул.Нововолинська, 11

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-209

9:00-17:00

с.Береськ (ДКУ)

 

2.

ПЛ-0,4 від КТП-208

9:00-17:00

с.Ворончин ФАП

с.Ворончин вул.Шкільна

3.

ПЛ-10 кВ Л43-01

9:00-17:00

с.Кобче, с.Оленівка (повністю)

с.Кобче, с.Оленівка (повністю)

4.

ПЛ-10 кВ Л69-01

9:00-17:00

с.Вишеньки (повністю), ТзОВ «Волиньтепло», ФОП Печко І.А., ТзОВ «Форест ТД», школа (с.Носачевичі), Садівниче товариство «Веселка», Безверхий В.С. (с.Носачевичі)

с.Носачевичі (в.Тиха, Молодіжна)

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л-27-03

10:00-17:00

 

повністю с.Брідки

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ  Л-61-05

від  ЛР-43 до ЗТП-199

КТП-252

від  ЛР-40 до КТП- 267

КТП-83, КТП-336

від  ЛР-43 до ЛР-40

КТП-254, КТП-244,

КТП-209, КТП-231

ПЛ-0,4кВ Л-1 від ЗТП-199

ПЛ-0,4кВ Л-1 від КТП-86

09:00-16:00

Відділ освіти Турійської РДА – школа №2, Турійське ЖКП – водонапірна башня, Відділ культури Турійської РДА – музична школа, ФОП Чамбула А.М.- готель, Відділ освіти – будинок школяра, прокуратура. філія Ковельський автодор – дільниця, ФОП Літвінович Є.В.- вагова, Турійське ЖКП – водонапірна башня, Терцентр соцобслуговування, райспоживспілка,

Філія Ковельавтодор - ДЕД866, Турійська РДА, ФОП Мельничук Г.С. – магазин, ТзОВ «Аміла», ФОП Білішук М.Ф. – гуртівня будматеріалів, ФОП Грисюк С.С. – столярний цех, ПП Європа-цукор – вагова, ДП «Турійське лісове господарство» - нижній склад

смт.Турійськ вул.Бобрика, вул.Володимирська, вул.Шкільна. вул.Щорса, вул.Паралельна,Дубівська, провул.Залізничний, вул..Паралельна, провул.Паралельний, вул.Лісова, вул.Першотравнева, Проектна, Шкільна, Комсомольська, Бобрика.

2.

КТП-96

10:00-17:00

ФОП Черенова О.В. – магазин, Миляновичівська сільська рада – клуб, Турійська ветлікарня - дільниця

с.Миляновичі

3.

ПЛ-0,4кВ

КТП-14 Л-2

11:00-13:00

 

с.Соловичі  вул.Карпанська, Підрічна