ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 03.07.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-29 Л-2

09:00 – 17:00

Автомийка

М.Вол.-Вол.: вул.Федорівська, Стефанівська, Устилузька 137-177

2.

ЗТП-295 ІІ СШ-10

09:00 – 17:00

Дитячий садок, школа, котельня

с.Льотниче: вул.Затишна

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від ТП №258

с.Мирків

09:00-17:00

ФОП  Марцинюк Ю.В.-Столярний цех

СФГ Зоря-КЗС с. Мирків

СФГ Зоря-Свинарник

Церква

Мироняк Д.А.-Сауна-бар

 

 

Іваничівський район

Інформацію не надано

 

Камінь-Каширський район

Інформацію не надано

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Ковельський район

Інформацію не надано

 

Локачинський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

місто Луцьк

Інформацію не надано

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-492

09:30-17:00

ОСББ "Рідна домівка", ФОП Кусевич Тимофій Іванович (магазин), ПП "Універсам" (АЗС), МПП "Контакт-Сервіс" (Формула-плюс)

с. Зміїнець вул. Б.Хмельницького, Північна, Воз'єднання, Лісова

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

 

КТП-255 ПЛ 0.4

9:00-17:00

 

С.Світязь

2

КТП-444 ПЛ-0.4

9:00-17:00

 

 

С.Світязь

 

3

КТП-259 ПЛ-0.4

9:00-17:00

 

 

С.Світязь частково

 

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ Л-3 від КТП-33

10:00-16:00

Дошкільний навчальний заклад с. Деревок

с. Деревок, вул. Квітнева(частково), Поліщука(частково)

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-4 від КТП-122

10:00-16:00

Магазин, моб.зв»язок «Київстар»

с.Бірки вул.Поліська, Партизанська

3.

ПЛ-0,4кВ Л-3 від КТП-101

10:00-17:00

магазин «Едельвейс», Музична школа, Податкова, СБУ, Дитячий садочок №1.

смт. Любешів, вул. Бондаренка (частково), вул.Незалежності (частково)

 

Маневицький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-3 ТП-2

09:00-17:00

Школа мистецтв, магазин «Автозапчастини», військомат

м.Нововолинськ

б-р Шевченка, 33, 35

вул.Кобзаря, 59-63, 64-80

вул.Нововолинська, 11

2.

МВ-6 кВ В-2-12/ТП-63

09:00-17:00

Ярема М.М.

м.Нововолинськ

вул.Сокальська, 13

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л30-01

9:00-16:00

с.Копачівка (повністю)

с.Башова (повністю)

с.Іванчиці (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Городині  (повністю)

с.Копачівка (повністю)

с.Башова (повністю)

с.Іванчиці (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Городині  (повністю)

2.

ПЛ-10 кВ Л43-01

9:00-17:00

с.Кобче, с.Оленівка (повністю)

с.Кобче, с.Оленівка (повністю)

3.

ПЛ-10 кВ Л69-01

9:00-17:00

с.Носачевичі (повністю)

с.Єлизаветин (повністю)

с.Олешковичі (повністю)

с.Носачевичі (повністю)

с.Єлизаветин (повністю)

с.Олешковичі (повністю)

4.

КТП-187

9:00-17:00

с.Тихотин школа, шкільна їдальня, АТС, поштове відділення, магазини, контора.

с.Тихотин

 

5.

КТП-510

9:00-17:00

 

с.Щурин вул..Перемоги, Терешкової

 

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-54 ПЛ 0.4 кВ л-2

10:00-18:00

Дитсадок.

вул.Молодіжна

2.

ПЛ-10 кВ л-27-08 після ЗТП-188 ком.1

10:00-17:00

магазини : ПП "Люклянчук" , ПП "Мрочко", Райспоживспілки, Школа.

вул.Зелена, Поліська, .Першотравнева, Миру, Річна, Денисова

3.

ПЛ-10 кВ л 27-03 до ЛР -94

10:00-17:00

 

повністю села Нова Вижва, Брідки

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-167 Л-2

11:00-15:00

СВК»Слава»-магазин

с.Липа