ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 10.07.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП- 29 Л-1

09:00 – 17:00

 

м.Вол.-Вол.: вул.Володимирська, Набережна

2.

ПЛ.-10 Л-03-04

09:00 – 17:00

Клуб, ФАП, магазин, школа

с.Амбуків: вул.Петрова, Гагаріна

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від ТП №6

с.Марковичі

 

09:00-17:00

СФГ"Тех-Агро" майстерня

СФГ"Тех-Агро" Зерносклад

с.Марковичі: вул.Польова

2.

ПЛ-0,4 кВ від ТП №313

с.Н.Зборишів

09:00-17:00

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД" ФАП

Церква          

с.Новий Зборишів:
вул.Ставкова

3.

ПЛ-0,4 кВ від ТП №385

с.Гумнище

09:00-17:00

 

Берестечківське СТ  магазин

Церква, КЗ"Горохівський районний ЦПМСД" ФАП

с.Гумнище:
вул.Центральна,
вул.Набережна,
вул.Нова,
вул.Промислова

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

1)  частково Л55-02 ремонт на ПЛ

10:00-17:00

 

с.Поромів вул.Прикордонна13-59, Центральна 11-84

2.

2)  Л-1 КТП-151 чистка траси

9:00-17:00

 

Кропивщина вул.Провулок 3, Кропивщанська 5-38

3.


3)  Л-1 КТП-14 чистка траси

9:30-17:00

водонапірна башня

с.Старосілля

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-66 Л-1, Л-2

9:00 – 16:00

 

 

с.Фаринки  вул.Колодязна

 

 

Ківерцівський район

Інформацію не надано

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4 кВ ТП-185

9:00-17:00

ФОП Солов'янчук А.Ф

Ковельське Райво

Ковельське СЛАТ "Тур"

с.Стеблі

2.

ПЛ – 0,4 кВ ТП-250

9:00-17:00

Церква с.Перковичі

с.Перковичі, вул.Хутірська,

вул.Центральна,

 

3.

ПЛ – 0,4 кВ ТП-192

9:00-17:00

Тур.спортоздоровчий комплнкс

с.Уховецьк

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л-33-02

(КТП-20, 21, 298, 546, 192, 404, 22, 362, 521, 23, 297)

09:00 – 17:00

 

с.Запусти: Продмаг №20;

с.Верхи: Продмаг №19, ПП "САГС-ВЕСТ" (ферма), ФАП; с. Веселе: школа, будинок культури, контора с/р, продмаг №18, церква, ПП Громик Н.А.(бар), ФАП, дитсад, "Волиньгаз", ПП Ступачинська С.О. (їдальня),                       ПП "Енергосвіт", ПП "Сомсервіс", ТзОВ "ВЕСЕЛЕ-АГРО", сільгосп ЗАТ "Нива"

с.Запусти, с.Верхи, с.Веселе

2.

ПЛ-10 кВ Л-33-03

(КТП-736, 35, 397, 39, 302, 582, 473, 36, 37, 38)

 

с.Михайлівка: аргофірма "Світанок-сервіс" бригада;          с. Хорохорин: церква, школа, ФАП, ПП Стаднюк О.В., аргофірма "Світанок-сервіс" бригада, АТС ПАТ "Укртелеком",

ПП Радчук Л.Г.

ТзОВ «Агідель».(Інкубатор).

с.Михайлівка, с.Хорохорин

3.

ПЛ-10 кВ Л-33-04

(КТП-222, 288, 380, 65, 42, 43, 383, 372, 66, 25, 720, 44)

 

с.Сарнівка : будинок культури, ФАП; c. Смолигів : АТС, магазин, церква, ПП Касьянчук, школа, ПП Члек О.А., ПП Кухарук В.М.: cмт. Торчин : ПП Некпасов О.О., ТзОВ "М'ясопродукт"

с.Сарнівка, с.Лисокуля, с.Смолигів,

смт.Торчин вул. Гагаріна, Смолигівська, Соснова

4.

ПЛ-10 кВ Л-33-10 (ЗТП-577)

 

с.Смолигів: ПрАТ "Волиньхолдінг"

 

5.

КТП-228 Л-1

09:00–17:00

ФОП Перванчук Микола Петрович.

С.Чаруків

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 КТП-180

9:00 – 17:00

 

с.Острів"я

2.

ПЛ-0.4 КТП-250

9:00 – 17:00

 

 

с.Крушинець

 

3.

КТП-456

9:00 – 17:00

ПП "Науковий дослідно-селекційний центр "Соя Поліс

с.Вишнів вул.Жовтнева

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП-57

10:00-17:00

побут

с.Угриничі вул.Пасіка

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від ЗТП-408, РУ-10 кВ для ремонту обладнання

10:00-18:00

Маневицька центральна районна лікарня (поліклініка), ФОП Слобода Т.В. (магазин «Мальва»), ФОП Лучко Сергій Михайлович (магазин Дует № 1), ФОП Коновал Григорій Миколайович (стоматполіклініка).

смт.Маневичі

вул. Паркова 1-9, вул. Незалежності 7-9

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-172

10:00-17:00

ФОП Чубко Л.М. (магазин), ФОП Чеб М.О. (магазин).

с.Старий Чорторійськ

3.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-328

10:00-17:00

Оконська сільська рада (дитячий садок), Управління з питань ЦЗ ОДА (контора),

с.Оконськ

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-7 ТП-46

09:00-17:00

Церква Благодать

м.Нововолинсьу

вул.Щорса, 19а

вул.Шопена, 9, 2-20

вул.Мазепи

вул.Героїв Крут

вул.Ломоносова, 1-11, 2-10

вул.Кисиля, 1-3а, 2-12

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л30-01

9:00-16:00

с.Копачівка (повністю)

с.Башова (повністю)

с.Іванчиці (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Городині  (повністю)

с.Копачівка (повністю)

с.Башова (повністю)

с.Іванчиці (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Городині  (повністю)

2.

ПЛ-10 кВ Л43-01

9:00-17:00

с.Кобче, с.Оленівка (повністю)

с.Кобче, с.Оленівка (повністю)

3.

ПЛ-10 кВ Л69-02

9:00-17:00

с.Носачевичі (повністю)

с.Єлизаветин (повністю)

с.Олешковичі (повністю)

с.Носачевичі (повністю)

с.Єлизаветин (повністю)

с.Олешковичі (повністю)

4.

КТП-479

9:00-17:00

 

с.Олександрівка вул.Дачна,40-173

 

5.

КТП-187

9:00-17:00

с.Тихотин школа, шкільна їдальня, АТС, поштове відділення, магазини, контора.

с.Тихотин

 

6.

КТП-39

9:00-17:00

с.Переспа СКЗ, контора, аптека, приміщення с/р, поштове відділення, школа, торговий дім, амбулаторія, будинок культури, дитячий садок.

с.Переспа вул.Молодіжна, Радянська, Будівельна, Жовтнева, Молодіжна

 

7.

КТП-289

9:00-17:00

с.Вітоніж торговий кіоск.

с.Вітоніж вул.1 Травня, Миру

 

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-251

10:00-17:00

 

с.Текля хутір Садиби

2.

ТП-54 Л-2

10:00-18:00

 

с.Дубечне вул.Молодіжна

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ  Л-61-01

від  ЛР-13 до ЛР-53

 

09:00-16:00

ФГ «Вікторія», ФОП Микитюк Г.І. – Турійське подвір'я, ФОП Базярук В.В. - магазин

с.Блаженик

2.

КТП-329

10:00-16:00

Перевалівська сільська рада – амбулаторія, АТС, Відділ освіти РДА – школа, ДП «Турійський лісгосп» - лісництво.

с.Перевали