ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 11.07.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ.-10 Л-70-01

09:00 – 17:00

Школа

с.Зоря, Ворчин

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від ТП №6

с.Марковичі

09:00-17:00

СФГ"Тех-Агро" майстерня

СФГ"Тех-Агро" Зерносклад

с.Марковичі:
вул.Польова

2.

ПЛ-0,4 кВ від ТП №471

с.Лобачівка

09:00-17:00

ФОП Рубаха С.Ф. кіоск

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД" ФАП

Горохівська лікарня ветеринарної медицини            Дільниця

ФОП Забуська Т.А.  магазин

Лобачівська сільська рада            Башня

с.Лобачівка : вул.Молодіжна, вул.В.Музики

3.

ПЛ-0,4 кВ від ТП №385

с.Гумнище

09:00-17:00

Берестечківське СТ  магазин,

Церква КЗ"Горохівський районний ЦПМСД" ФАП

с.Гумнище:
вул.Центральна,
вул.Набережна,
вул.Нова, вул.Промислова

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

 Л 46-01; ремонт на ПЛ

10:00-17:00

 

Кучків; Трубки; Грушів

2.

Л-3 КТП-151 чистка траси.

9:00-16:30

 

с.Кропивщи вул.провулок 2 (17-26)

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-64 Л-2, Л-1

9:00 – 16:00

ФОП Марчук Валентин, П-ць Довжик Андрій Іванович, Млин КТП-64, ДП "К-Каширський лісгосп", Церква

 

 

с.Пнівно  вул.Шевченка

 

 

Ківерцівський район

Інформацію не надано

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4 кВ ТП-116

9:00-17:00

Побут

ДП "Західтранс"

ПрАТ "ВОПАС "

ПМП"Квант"

смт.Голоби, вул.Котляревського, вул.Ковельська

2.

ПЛ – 0,4 кВ ТП-489

9:00-17:00

 

м.Ковель, вул. С.Стрільців, вул.Дачна, вул.Кільцева, вул.Корольова

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л-33-02

(КТП-20, 21, 298, 546, 192, 404, 22, 362, 521, 23, 297)

09:00 – 17:00

 

с. Запусти: Продмаг №20;

с. Верхи: Продмаг №19, ПП "САГС-ВЕСТ" (ферма), ФАП; с. Веселе: школа, будинок культури, контора с/р, продмаг №18, церква, ПП Громик Н.А.(бар), ФАП, дитсад, "Волиньгаз", ПП Ступачинська С.О. (їдальня),                       ПП "Енергосвіт", ПП "Сомсервіс", ТзОВ "ВЕСЕЛЕ-АГРО", сільгосп ЗАТ "Нива"

с.Запусти, с.Верхи, с.Веселе

2.

ПЛ-10 кВ Л-33-03

(КТП-736, 35, 397, 39, 302, 582, 473, 36, 37, 38)

 

с. Михайлівка: аргофірма "Світанок-сервіс" бригада;  с. Хорохорин: церква, школа, ФАП,

 ПП Стаднюк О.В., аргофірма "Світанок-сервіс" бригада, АТС ПАТ "Укртелеком",

 ПП Радчук Л.Г.

ТзОВ «Агідель».(Інкубатор).

с.Михайлівка, с.Хорохорин

3.

ПЛ-10 кВ Л-33-04

(КТП-222, 288, 380, 65, 42, 43, 383, 372, 66, 25, 720, 44)

 

с.Сарнівка : будинок культури, ФАП; c. Смолигів : АТС, магазин, церква, ПП Касьянчук, школа, ПП Члек О.А., ПП Кухарук В.М.: cмт. Торчин : ПП Некпасов О.О., ТзОВ "М'ясопродукт"

с.Сарнівка, с.Лисокуля, с.Смолигів,

смт.Торчин вул. Гагаріна, Смолигівська, Соснова

4.

ПЛ-10 кВ Л-33-10 (ЗТП-577)

 

с.Смолигів: ПрАТ "Волиньхолдінг"

 

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 КТП-180

9:00 – 17:00

 

с.Острів"я

2.

ПЛ-0.4 КТП-150

9:00 – 17:00

 

 

с.Чорноплеси

 

3.

КТП-49

9:00 – 17:00

Контора

Школа Вишнів

П/в с.Вишнів

Магазин с.Вишнів

Будинок культури с. Вишнів

Клуб с. Вишнів

Церква

с.Вишнів вул.Зелена. Жовтнева. Володимерська

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-105

10:00-17:00

побут

с.Судче вул.Щорса

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2 від КТП-55

10:00-17:00

магазин

с.Віл вул.Радянська

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ, Л-29-07 до ЗТП-434 для ремонту ПР-10 КТП-301, КТП-143

10:00-13:00

КТП-143, смт. Колки - Колківське споживче товариство (базар), ФОП Писарська Т.В., ФОП Калуш Микола Миколайович (магазин), Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІВА", ВАТ "Маневицьке ремонтно-транспортне підприємство".

КТП-144 - СП "Маневицьке ОПГХ" (кафе «Бутербродна»), ПрАТ"ВОПАС" (автостанція), ФОП Гарміда Л.Є. (магазин «Слов'янка»), ФОП Горбач О.П. (магазин), ФОП Рейкіна О.О. (ларьок), ПП "Наталі" (магазин),  Асоціація "Романів" (торгівельний ряд), ФОП Намонюк Стефанія Степанівна (торгівельний ларьок), ФОП Бейда Олександр Павлович (стоматкабінет), ФОП Скіба Федір Федорович (ательє), ФОП Калуш Микола Миколайович (магазин), ТзДВ "Сортнасіннєовоч" (торгівельний кіоск), ФО Романюк Тетяна Олексіївна (ларьок «Інструмент»), ФОП Регешук Ніна Ененївна (перукарня), ФОП Волох Жанна Євгенівна (кіоск № 3), Маневицький РВПЗ  УДППЗ  "Укрпошта", Приватне акціонерне товариство " МТС УКРАЇНА".

КТП-146 - ТзОВ "Маневичіагробуд" (ДП «Вікторія»), ФОП Демчук Світлана Андріївна (магазин).

КТП-147 - Колківське вище професійне училище (свинарник, насосна).

КТП-148 - ФОП Ошурко В.І. (магазин).

КТП-149 - Колківське споживче товариство (прод. магазин № 2), Колківське виробниче управління ЖКГ, Молитовний будинок, ФОП Каразія Петро Борисович (буд. майданчик).

КТП-301 - Філія "Волинський ОГНП ПАТ "Волиньгаз", Церква, Молитовний будинок, Колківська селищна рада (дитяча бібліотека).

КТП-434 - Колківська районна лікарня.

 

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-330

10:00-17:00

ФОП Троцька Н.Ф. (пекарня).

с.Старий Чорторійськ

3.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-32

10:00-17:00

ФОП Вацик В.В.

с.Серхів

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-3 ТП-2

09:00-17:00

Школа мистецтв, магазин «Автозапчастини», військомат

м.Нововолинськ

б-р Шевченка, 33, 35

вул.Кобзаря, 59-63, 64-80

вул.Нововолинська, 11

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л30-01

9:00-16:00

с.Копачівка (повністю)

с.Башова (повністю)

с.Іванчиці (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Городині  (повністю)

с.Копачівка (повністю)

с.Башова (повністю)

с.Іванчиці (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Городині  (повністю)

2.

ПЛ-10 кВ Л43-01

9:00-17:00

с.Кобче, с.Оленівка (повністю)

с.Кобче, с.Оленівка (повністю)

3.

ПЛ-10 кВ Л69-02

9:00-17:00

с.Носачевичі (повністю)

с.Єлизаветин (повністю)

с.Олешковичі (повністю)

с.Носачевичі (повністю)

с.Єлизаветин (повністю)

с.Олешковичі (повністю)

4.

КТП-311

9:00-17:00

с.Вишеньки школа, магазин, клуб, церква, ФАП

с.Вишеньки

5.

КТП-469

9:00-17:00

 

с.Переспа вул.Молодіжна, Радянська, Будівельна, Жовтнева, Молодіжна

6.

КТП-39

9:00-17:00

с.Переспа СКЗ, контора, аптека, приміщення с/р, поштове відділення, школа, торговий дім, амбулаторія, будинок культури, дитячий садок.

с.Переспа вул.Молодіжна, Радянська, Будівельна, Жовтнева, Молодіжна

7.

ЗТП-380

9:00-17:00

с.Городині приміщення корівника

с.Городині вул.Центральна, Квітнева

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-240

10:00-17:00

 

с Комарово хутір Заріка

2.

КТП-54 Л-2

10:00-18:00

 

с Дубечне вул Молодіжна

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-225

10:00-16:00

Відділ освіти РДА – школа, АТС, ВД УДППЗ – поштове відділення, Клюська сільська рада – адмінприміщення, дит.садок

с.Тагачин