ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 16.07.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ.-0,4кВ від ТП-29 Л-2

09:00 – 17:00

ФОП Підв'язний авто мийка самообслуговування вул. Устилузька

с.Федорівка: вул.Володимирська, 1-20

м. Вол.-Вол.: вул.Федорівська, Устилузька 137-177

2.

ЗТП-295

09:00 – 17:00

с. Льотниче: школа, дитячий садочок, сільська рада, будинок пристарілих

с.Льотниче: вул.Перемоги, Дружби, Затишна, Гагаріна

3.

ПЛ.-10кВ Л-36-02 від ЛР-57

09:00 – 17:00

 

с.Яковичі, с.Бобичі – повністю

4.

ПЛ.-10кВ Л-70-01 від ЛР-17

09:00 – 17:00

Овадніське СТ., магазин, с.Ворчин, школа с.Зоря

с.Зоря, с.Ворчин - повністю

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від ТП №519

с.Жабче

09:00-17:00

Жабченська сільська рада Башня,

Сенкевичівське СТ  магазин,

Жабченська сільська рада Адмінприміщення,

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД" ФАП,

Горохівський районний відділ освіти Школа

с.Жабче:
вул.Шкільна

2.

ПЛ-0,4 кВ від ТП №55

с.Піски

09:00-17:00

ФОП Муковоз В.П  магазин,

ФОП Татарчук Г.М. гараж,

ПАТ "Волиньгаз" Горохівська філія СКЗ

с.Піски:
вул.Бродська,
вул.Польна
вул.Козацька,
вул.Берегова

3.

ПЛ-10 кВ Л 68-05

09:00-10:00

ПОСП "Русь"            Тракторна бригада,

ПОСП "Русь"            Комплекс

с.Мирне:
вул.Радянської армії 2, 3

4.

ПЛ-10 кВ Л 68-04

10:00-11:00

ПОСП "Русь"            Комплекс, гуртожиток, бригада,

ПрАТ "Київстар" Станція с.Мирне,

Дім Молитви,

Горохівський районний відділ освіти Школа,

Горохівський районний відділ освіти школа 1

Горохівський районний відділ освіти школа 2

Сенкевичівське СТ  магазин,

ПОСП "Русь"            башня,

ФОП Мулько В.І. магазин,

ПАТ"Волиньгаз" Горохівська філія СКЗ,

Сенкевичівське СТ  Бар,

Мирненська сільська рада            Дитячий садок,

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД"       ФАП,

ПОСП "Русь"            Контора,

ПОСП "Русь"            котельня контори,

ПОСП "Русь"            Будинок обрядів,

ПАТ "Укртелеком"   АТС с.Мирне,

Мирненська сільська рада            Будинок культури,

ФОП Клехо М.А. кафе с.Мирне,

ФОП Бейчук Л.М. Магазин - бар

с.Мирне : вул.Перемоги,

вул. Радянської армії

 

с.Мирне : вул.Леніна

с.Мирне : вул.Набережна

с.Мирне : вул.Тельмана

с.Мирне : вул.Дружби

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-108 заміна трансформатора

10:00-14:00

 

с.Луковичі вул.Колгоспна 1-19 (непарні)

2.

 ПЛ-0.4кВ Л-1, Л-3 КТП-15 чистка траси

9:30-17:00

 

с.Старосілля вул.Л.Українки 2-47

3.

ПЛ-0.4кВ Л-2, Л-3 від КТП-284 чистка траси

9:30-16:30

 

с.Петрово вул.Тиха, Зелена, Сонячна 67-77

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-66 Л-3

9:00-16:00

П-ць Фарина Анатолій

с.Фаринки  вул.Колодязна

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-3

КТП-73

8:30-16:30

с.Сокиричі

с.Сокиричі

вул.Весняна,буд.1-25

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-2

КТП-218

8:30-16:30

с. Берестян

с.Берестяни

вул.8-го Березня

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПС 35/10 кВ № 16 "Голоби"

2СШ-10 кВ

(Л 16-14, Л 317-01,

Л 317-03, Л 16-15,

Л 16-17, Л 16-20)

9:00-17:00

ПАТ "Спектр",

Ковельське МТМО,

ФОП Семенюк О. О.,

КП "Наше селище",

Львівська філія ПрАТ "Київстар",

ПМП "Квант",

ФОП Кухар В. С.,

ТзОВ "ВКП "Каскад ",

ПП "Пікет",

Голобський Дитячий будинок –інтернат,

ПАТ "Укртрансгаз",

Голобське споживче товариство,

ФОП Вегера С. В.,

ФГ "Голобська Дарівка",

Церква с. Старий Мосир,

Вол. дирекція УДППЗ,

Ковельське Райво,

ФОП Чапко М. В.,

Ковельське МУВГ,

СВК "Надія",

Церква с. Солотвин,

ПрАТ "МТС УКРАЇНА",

Ф. О. Ромащук Л.М.,

СТ "Каскад-Плюс",

Церква с. Дроздні,

Церква с. Гончий Брід.

смт. Голоби,

с.Дарівка,

с.Партизанське,

с.Новий Мосир,

с.Діброва,

с.Майдан,

с.Солотвин,

с.Вівчицьк,

с.Дроздні,

с.Гончий Брід.

 

 

2.

ПЛ – 0,4 кВ ТП-199

9:00-17:00

СВК"Відродження"

с.Кричевичі, вул.Центральна, вул.Шкільна

3.

ПЛ – 0,4 кВ КТП-76

9:00-17:00

Голобське споживче товариство,

Ковельське МТМО, Ковельське Райво,

Церква с. Битень.

с.Битень, вул.Бенделіані

4.

ПЛ – 0,4 кВ ТП-402

9:00-17:00

ФОП Старушик Р.М.
ФОП Михальчевський В.А.

м.Ковель, вул.Кубанська

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-468

РУ-10 кВ

Монтаж обладнання

09:00-16:00

 

вул.Східна

вул.Східно Межова

вул.Прилуцька

вул.Хрещата

пров.Вишнівецька

2.

ТП-168

РУ-0,4 кВ

Монтаж обладнання

09:00-16:00

Інтерремо

Фірма «ВТР»

Склади «Цитрус»

АЗС «АНП»

ж/д переїзд

вул.Дубнівська, 85-127, 64, 64А

вул.Говорова

вул.Нікішева

вул.Ізмайлова

3.

ТП-464,РУ-10кВ Іс.ш.,

Заміна КЛ-10 Т-1

09:00-18:00

АЗС «Мавекс»,вв.1

Бар «Кавказька кухня»

Амікокераміка, вв.1

Бойлерна, вв.1

АТС-743,вв.1

Аптека «Волиньфарм»

ТЦ «Європа», вв.1

Єврокераміка,вв.1

Чорновола, 44, вв.1

Липинського,2, вв.1

Гончара, 3,вв.1

К. Карого 11,вв.1

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л-81 до ЛР-245

10:00-15:00

ФОП Снитюк В.О. – склад

ТзОВ «СИЛКОМ» - СТО

ФОП Гроголь Л.І. – Автомийка

ФОП Захарчук О.С. – СТО

ТзОВ «Торгова компанія» - автозаправка

ОК «Мережі» - житловий масив

Куць С.В. – житловий масив

ОК «Струмочок» - житловий масив

ОК «Мрія» -житловий масив

ФОП Солонінка Р.Т. – комплекс

 

С.Струмівка вул.Сільська, 1-30

2.

ПЛ-10 кВ Л-121 від к.5 ЗТП-492

09:00-17:00

ФОП Мамотюк Є.І. – кіоск

ФОП Войтюк В.Є. – бар

Держ. уст. «Волинська обласна фіто санітарна лабораторія»

ПАТ «Укртелеком» - АТС с. Зміїнець

ТзОВ «ЮВАН»

ФОП Глинюк М.С. – магазин

ВУЖКГ с. Княгининок

ФАП с. Зміїнець

ФОП Ткач С.В. – виробнича база

ФОП Дуда В.В. – склад

Мале підприємство «Індустрія»

«ДОМ-Луцьк» - ковбасний цех

ФОП Третякова А.А. – пав. «Зустріч»

ПАТ «Укрнафта»

ФОП Вільчицький М.М. – СТО

ПМП «Інвід»

ФОП Мензул П.М.

«Немирів-оіл» - АЗС

с.Зміїнець вул. Набережна, Луцька, Васильківська, Медична, Нова, провулок Новий, Затишна, миколаївська, Левадна, Горіхова, Ясна, Журавлина, Травнева, Зелена, Квіткова, Світязька

3.

КТП-244

09:00-17:00

 

с.Лаврів вул.Садова, Польова

4.

КТП-482

09:00-17:00

с/р с.Піддубці - стадіон

с.Піддубці вул.Київська, Козацька

 

Любомльський та Шацький райони

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1 від КТП-69

10:00 – 13:00

 

с.Залізниця вул.Підріжжя

2.

ПЛ-10 кВ Л-10-06 від ЗТП-79 «визід Судче»

10:00 – 17:00

Укрпошта, АТС, магазини, дитячий садок, школа, ФАП, Судченська сільська рада, млин

с.Судче, вул.Рівненська,

вул.Ланевича, вул.Партизанська,

3.

ПЛ-10 кВ Л-11-02 від ЛР-68 до ЛР-63

10:00 – 17:00

Пилорама, Насосна станція, Школа.

Школа (Мукошин)

с.Ветли, вул.Пісочна, вул.Забріддя.

с. Мукошин вул.Поліська,

вул.Суворова

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-54

10:00-17:00

 

с.Майдан

2.

ПЛ-10 кВ, Л-29-07

10:00-17:00

КТП-143, смт. Колки - Колківське споживче товариство (базар), ФОП Писарська Т.В., ФОП Калуш Микола Миколайович (магазин), Товариство з обмеженою відповідальністю "ВІВА", ВАТ "Маневицьке ремонтно-транспортне підприємство".

КТП-144 - СП "Маневицьке ОПГХ" (кафе «Бутербродна»), ПрАТ"ВОПАС" (автостанція), ФОП Гарміда Л.Є. (магазин «Слов'янка»), ФОП Горбач О.П. (магазин), ФОП Рейкіна О.О. (ларьок), ПП "Наталі" (магазин),  Асоціація "Романів" (торгівельний ряд), ФОП Намонюк Стефанія Степанівна (торгівельний ларьок), ФОП Бейда Олександр Павлович (стоматкабінет), ФОП Скіба Федір Федорович (ательє), ФОП Калуш Микола Миколайович (магазин), ТзДВ "Сортнасіннєовоч" (торгівельний кіоск), ФО Романюк Тетяна Олексіївна (ларьок «Інструмент»), ФОП Регешук Ніна Ененївна (перукарня), ФОП Волох Жанна Євгенівна (кіоск № 3), Маневицький РВПЗ  УДППЗ  "Укрпошта", Приватне акціонерне товариство " МТС УКРАЇНА".

КТП-146 - ТзОВ "Маневичіагробуд" (ДП «Вікторія»), ФОП Демчук Світлана Андріївна (магазин).

КТП-147 - Колківське вище професійне училище (свинарник, насосна).

КТП-148 - ФОП Ошурко В.І. (магазин).

КТП-301 - Філія "Волинський ОГНП ПАТ "Волиньгаз", Церква, Молитовний будинок, Колківська селищна рада (дитяча бібліотека).

КТП-434 - Колківська районна лікарня.

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-4 ТП-23

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Жуковського, 12-28, 29-43

вул.Дольна, 2-16, 1-19

вул.Я.Мудрого

вул.Ціолковського, 22-32, 23-27

пров.Бойка

2.

І- СШ-0,4 кВ Т-1 ТП-110

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

5-й мікрорайон, 11, 12, 13, 14, 17

 

Ратнівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-33 Ремонт обладнення

10:00-16:00

 

с.Забріддя

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л30-01

9:00-16:00

с.Копачівка (повністю)

с.Башова (повністю)

с.Іванчиці (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Городині  (повністю)

с.Копачівка (повністю)

с.Башова (повністю)

с.Іванчиці (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Городині  (повністю)

2.

ПЛ-10 кВ Л43-01

9:00-17:00

с.Кобче, с.Оленівка (повністю)

с.Кобче, с.Оленівка (повністю)

3.

ПЛ-10 кВ Л69-02

9:00-17:00

с.Носачевичі (повністю)

с.Єлизаветин (повністю)

с.Олешковичі (повністю)

с.Носачевичі (повністю)

с.Єлизаветин (повністю)

с.Олешковичі (повністю)

4.

КТП-479

9:00-17:00

 

с.Олександрівка вул..Дачна,40-173

 

5.

КТП-311

9:00-17:00

с.Вишеньки школа, магазин, клуб, церква, ФАП

с.Вишеньки

 

6.

КТП-187

9:00-17:00

с.Тихотин школа, шкільна їдальня, АТС, поштове відділення, магазини, контора.

с.Тихотин

 

7.

КТП-289

9:00-17:00

с.Вітоніж торговий кіоск.

с.Вітоніж вул.1 Травня, Миру

 

8.

ЗТП-380

9:00-17:00

с.Городині приміщення корівника

с.Городині вул. Центральна, Квітнева

 

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ 10 кВ Л-27-07

( КТП-52; 3;178;1; ЗТП-4)

10:00-16:00

ПП :Дубік,Ліхванчук, Скулинець, Симонюк, Мешкенас, Карпук, Дудка, Погаральська. Фінввіділ, Приватний нотаріус, ВП ГУНП, ПРЧ УДСНС, Прокуратура, Аптека № 36, фабрика "Вижівка"

смт.Стара Вижівка вул.Соборності, Польова, Л.Українки, Незалежності, В.Стуса, Підлісна, Гоголя, Пушкіна, Грушевського, Ковельська, Забілицька, Б.Хмельницького, Обїзна, пров.Комунальний

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

ЩТП-91 Л-2

12:00-16:00

 

с.м.т.Турійськ

2.

ПЛ-10 кВ Л-64-01

Від ЛР-82 до ЗТП-108

КТП-197

КТП-329

КТП-121

10:00-15:30

Перевалівська с/р – адмінприміщення, клуб, амбулаторія, пошта,  школа, АТС, лісництво, церква, пункт  прийому  молока,  ФОП Жук Н.М.- бар

с.Перевали