ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 11.09.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-329 Л-1, Л-2

09:00 – 17:00

 

с. Рокитниця     Річний р

2.

КТП-412, Л-3

09:00 – 17:00

магазин

с. Чесний Хрест, вул. Шевченка

3.

ТП-97 Л-1

09:00 – 17:00

Львівська політехніка

м. Володимир-Волинський, вул. Гагаріна, Луцька

 

Горохівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Іваничівський район

Інформацію не надано.

 

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-290

10:00 – 16:40

ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е, П-ць Балик Дмитро

с.Гута-Боровенська вул.Вижар

2.

КТП-108 Л-2

10:00 – 16:30

Школа

 

 

с.Олександрія, вул.Центральна

 

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10 кВ Л 96-03

10:00-15:00

ПЛ-10 кВ Л 96-03

КТП-224с.Липне

ФОП Панасюк Сергій Миколайович

Свято-Михайлівська громада УПЦ КП

СГВК ім. Шевченка

Цуманське  споживче товариство

ПАТ "Укртелеком"

ЗТП-225 с.Липне

СГВК ім. Шевченка

Релігійна громада ХВЄ-п"ятидесятників

ФОП Переходько Сергій Федорович

КТП-226 с.Липне

КТП-301 с.Липне

СГВК ім. Шевченка

КТП-314 с.Липне

ФОП Гусак Тетяна Михайлівна

КТП-344 с.Липне

ФОП Мазнюк В.К.

КТП-350 с.Липне

Відділ освіти Ківерцівської РДА

КТП-436 с.Липне

СГВК ім. Шевченка

КТП-437 с.Липне

КТП-444 с.Липне

КТП-445 с.Липне

ФОП  Войтович Наталія Андріївна

ПЛ-10 кВ Л 96-03

КТП-224с.Липне

вул.Радянська

вул.Шкільна

ЗТП-225 с.Липне

вул.Садова

КТП-226 с.Липне

вул.Прилужна,1-21

КТП-301 с.Липне

КТП-314 с.Липне

КТП-344 с.Липне

КТП-350 с.Липне

КТП-436 с.Липне

КТП-437 с.Липне

вул.Гвардійська

КТП-444 с.Липне

вул.Шевченка

КТП-445 с.Липне

вул.1-го Траня вул.40 Перемоги

 

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4 кВ від ТП-578

9:00-17:00

Голобське споживче товариство.

с. Партизанське.

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10кВ,Л51-03 від ЗТП-161,

9:00-17:00

 

с.Павловичі

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2 КТП-301

9:00 – 17:00

ФОП Гордієнко С.С, ФОП Шевчук В.Є, Вол. держ. сг досл станція інституту СГ, Церква с. Рокині

с.Рокині вул. Шевченка

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2 КТП-24

09:00 – 16:00

ФОП Слюз О.Ф, Млин с. Садів

 

3.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2,3 КТП-310

09:00 – 16:00

СГПП «Садів» (тракт. бригада)

 

4.

ПЛ-10 кВ Л 31-05 від ЛР-233 до к.9 ЦРП-725 (КТП-104, 140, 141, 384, 415, 578, 583, 614, 618, 621, 627, 661, 664, 687, 719, 737, 740, 743, 755, 756)

09:00 – 18:00

ПАТ "Укртелеком", ПП Мазурець, ПП Хенчель, ПП Максименко, ПП Ільюк О.А, ПП Кіндер В.В, ПП Шикун О.Є, КСП "Боратин", ПП Кулай О.Б, ж/м Камінський, ПП Момот П.В, ПП Пахомко Л.П, ПП Прохорук О.Б, ТзОВ "Прогрес ЛТД", ТзОВ "Майтім", ПП Довгополюк, бар "Чевермет"

с. Рованці

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0.4кВ КТП-311

09:00 – 17:00

 Побут, магазини

м. Любомль вул.: Перемоги, Поштова, Пушкіна, Данила Шумка

2

ПЛ-0.4кВ КТП-255, 259

09:00 – 18:00

 Побут, магазини, бази відпочинку

с. Світязь вул.: Незалежності, Миру, Вереснева.

3

ПЛ-0.4кВ КТП-262

09:00 – 18:00

 Побут, магазини, бази відпочинку

с. Підманево вул.: В. Хомича, Незалежності.

4

ПЛ-10 Л90-01

09:00 – 17:00

Побут, магазини,
Шацьке міжрайонне управління водного господарства Насосна с.Адамчуки, Застава Грабове

с.Адамчуки, Грабово,

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-04кВ Л-1 КТП-104

10:00-17:00

Кафе Містечко, адмінприміщення Любешівського ОТГ, Любешів Комфорт Сервіс, Територіальний центр обслуговування пенсіонерів

смт.Любешів вул.Берегова

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ від КТП-79 

10:00-17:00

Новочарторийське споживче товариство (магазин), Молитовний будинок,  Маневицький РЦПМСД (ФАП).

с. Підгаття.

2

ПЛ-0,4 кВ від КТП-24 для ремонту КТП 

10:00-18:00

ФО Косько Галина Степанівна (ларьок).

с. Череваха

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ Л-10 ЗТП-52

09:00-17:00

 

смт.Благодатне

вул.Миру, 12, 16

 

Ратнівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

пл-04кв.л-1ктп-242для установки опор.

 

9:30-13:00

 

смт Ратно вул.Учительська

2

2.пл-04кв л-2З ТП-91

для заміни провода.

13:00-16:30

 

смт .Ратно.вул Шевченка

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ від КТП-250

9:00-17:00

 

с.Рудня вул. Сонячна, Залізнична, Квітнева

2

ПЛ-0,4 кВ від КТП-267

9:00-17:00

с.Доросині школа.

с.Доросині  вул. Воробйова, Шевченка, Озерна, Шкільна.

3

ПЛ-0,4 кВ від КТП-237

9:00-17:00

с.Валер'янівка ФАП, школа.

с.Валер'янівка вул. Зарічна, 2-36.

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП-32

10:00-17:00

 

с Мільці вул:Богатирьова, провулок Тихий

2

ЗТП-143

10:00-17:00

 

смт Стара Вижівка вул Грушевського

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ

КТП-102 Л-2

 

11:00-15:00

 

 

с.м.т.Луків  вул..Миру,15-43,  Шевченка 10-53

2

ПЛ-10 кВ Л-42-03 від ПС до ЗТП-138, КР-139

КТП-260, КТП-264

09:00-16:30

Овлочинська с/р- дит.садок,  ТзОВ «Заповіт новий» - їдальня

с.Овлочин

3

ПЛ-0,4 кВ

КТП-30

09:00-16:30

 

ФГ «Волиньагрохолдинг» - пилорама

с.Бобли