ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 25.10.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-326

09:00-17:00

с. Амбуків ФАП, клуб, магазин, водогін, школа

с.Амбуків: вул. Гагаріна, 40-58, Петрова 3-55с. Красностав,

вул. Центральна

2.

КТП- 147 Л-3

09:00-17:00

с. Красно став сільська рада, церква

с.Красностав: вул Центральна

3.

ЗТП-68

10:00-14:00

ФОП Грек магазин "Будматеріали"

м. Вол.-Вол.: вул. Луцька, 241-259, 186

 

Горохівський район

Інформацію не надано

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4кВ Л-2 від КТП-196 ззаміна опор

10:00-17:00

 

с.Волиця територія ферми

2.

ПЛ-0.4кВ  від КТП-247 чистка траси.

9:00-17:00

 

с.Морозовичі вул.Прикордонна 1-31, Центральна 5-27

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-222 Л-1, Л-2

10:00 – 17:00

ПП Пігулко Л.М.

с.Соснівка, вул.Першого травня, вул.Польова, вул.Жовтнева.

2.

КТП-38

10:00 – 17:00

с.Полиці: ПАТ «Укртелеком» (АТС), Лісництво, ПП Пікуль О.С., Дитсадок.

с.Полиці

3.

ПЛ-10кВ Л-44-04 від ПС до ЛР-17 уч.оп. 1-375 (КТП-321, 231, 214, 313, 213, 235, 125, 334, 241, 221, 124, 220, 138, 127, 123, 250, 126, 110, 212, 226, 211, 303, 178, 219, 327, 112, 113, 230.)

10:00 – 17:00

с.Радошинка: Школа, Медпункт, Бібліотека, ССТ Сошично (магазин).

с.Стобихівка: ТзОВ «Лігнум Енерджі» (цех), ПП Мороз Т.А., Бібліотека, Школа, Медпункт, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Сільська рада, ССТ Сошично (магазин), Поштове відділення, ПП Величко В.А., СПП «Стобихівське» (магазин), ПП Сухнацький І.С., ПП Іваненко С.М., ПП Осадчук М.І., ПП Сухнацький В.І., Скважина, Молитовний будинок, ПП Мороз С.С.,

с.Карпилівка: Школа, ДП «К-Каширське ЛГ» (Лісництво), ССТ Сошично (магазин), ФАП, Будинок Культури, ПП Степанюк Л.І., ПП Шворак Н.М.,

с.Карасин: ПП Сухацький С.С. (пилорама), Молитовний будинок, Скважина, ПП Сущ С.Ю., ПП Квашневський С.І., ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е (Мобільна станція), Школа, Амбулаторія, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Будинок культури, Сільська рада, Дитсадок, ССТ Сошично (магазин), ПП Дрипа А.С., Церква, Поштове відділення, ПП Шворак Н.М., ПП Шворак Б.В.,

с.Запруддя: Школа, ФАП, Будинок культури, Церква, ССТ Сошично (магазин), ПП Приймачук Ю.В.

с.Сошично: Амбулаторія, Ветдільниця, Лісництво, Сільська рада, Аптека, ПП Приймачук В.П., ПП Ткачук Р.І., ПП Іванюк О.В., ПП Заєць М.В., ПП Балецька В.І., ПП Харчук В.Ф., ТзОВ "Астеліт" (станція), Ф/г Полісянка, ПП Шворак І.Ф., ПП Пшонюк М.І., ПАТ «Укртелеком» (АТС), Дитсадок, Церква, ПП Самусік А.І., ПП Зінчук М.А.

с.Сошично, с.Запруддя, с.Радошинка, с.Стобихівка, с.Карасин, с.Карпилівка.

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4 кВ КТП-309

9:00-17:00

ФГ "Агро-Плюс".

с. Любитів.

2.

ПЛ – 0,4 кВ КТП-120

9:00-17:00

Церква с. Нужель,

Голобське споживче товариство.

с. Нужель.

3.

ПЛ – 0,4 кВ КТП-182

9:00-17:00

Дубівське СТ,

Райкультвідділ Ков. РДА,

ПАТ "Волиньгаз" СКЗ,

Ковельське Райво школа с. Колодниця,

Ковельське МТМО ФАП с. Колодниця.

с. Колодниця.

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-226 Л-2

9:00-17:00

Магазин, АТС, населення

с.Козлів вул.Л.Українки, Зелена, Молодіжна

 

місто Луцьк

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-442 I СШ-10 кВ

I СШ-0,4кВ

Кап ремонт

09:00-13:00

«Аверс»

Торговий павільйон Конякіна, 23а

Салон Натюрель

ПП Михайловська В.О.

Магазин Зоряний едельвейс

волиньбудендустрія

Вул. Кравчука, 11в, 11д

Вул. Конякіна, 17-27

Вул. Федорова, 2, 2а, 2б, 4д

2.

ТП-442 II СШ-10 кВ

II СШ-0,4кВ

Кап ремонт

13:00-17:00

«Аверс»

Торговий павільйон Конякіна, 23а

Салон Натюрель

ПП Михайловська В.О.

Магазин Зоряний едельвейс

волиньбудендустрія

Вул. Кравчука, 11в, 11д

Вул. Конякіна, 17-27

Вул. Федорова, 2, 2а, 2б, 4д

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-297

10:00 – 16:00

ФОП Панасюк К.О.

Церква, будинок культури с. Веселе

с.Веселе вул. Городинська, Жовтнева,

2.

ЗТП-428

08:00 – 20:00

ФОП Сусоловський І.В.

ФОП Байбула З.В.

ФОП Устяк В.В.

ФОП Клейменов Т.А.

ФОП Ткачик С.М.

ФОП Гасюк В.Г.

ФОП Бартощук О.І.

 

3.

ПЛ-10 кВ Л-20-05 до к.4 ЗТП-428 (КТП-162,193, 303,535,636,681,702)

10:00 – 18:00

ФОП Новосад В.М, ФОП Зелінський П.М, ФОП Філіпов В, ФОП Шумилко О.Г, ФОП Бортник В, ФОП Ройко Н.М, ФОП Воєводіна М.О, ж/б Левчук В.Г, ж/б Івахів, ж/б Круглій, ПАТ «Волиньгаз» (КСС-1,2), ВУЖКГ с. Липини (Артс. теплиці).

С. Липини вул. Сонячна, С.Стрільців, Д.Галицького, Грушевського, Перемоги, Л.Українки, Слов'янська, Окружна, Івасюка, Зелена, І.Франка, Б.Хмельницького, Шевченка (від об'їздної до лікарні), О.Пчілки

4.

ПЛ-0,4 кВ Л-1 КТП-347

09:00 – 17:00

СТ «Коршів»

С. Лаврів вул. Львівська, Залізнична

5.

ПЛ-10 кВ Л 32-01 від ЛР-124 (КТП-217,218,299,311, 360,484, 650,717)

09:00 – 17:00

СГПП «Дружба» (бригада №1, КЗС, їдальня, адмінприміщення, котельня), ТзОВ «УКРТАУЕР», ФОП Карабан О.С, ФОП Брилевська О.І, ПАТ «Укртелеком», с. Воютин: дитсадок, школа, їдальня школи, паливна школи, буд. культури.

С. Воютин, Ч.Ліс

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 Л-2 КТП-447

9:00 – 18:00

Продмаг с.Пульмо

с.Пульмо вул.Калініна

2.

ПЛ-0.4 Л-1,2 КТП-270

9:00 – 18:00

 

ФОП Мелюх Геннадій Миколайович

 

с.Пульмо вул.Калініна

 

3.

ПЛ-10 Л-52-01

9:00 – 17:00

Клуб с.Заозерне

Школа с.Заозерне

Б.ст.Київстарс.Заозерне

магазин с.Заозерне

Молит.будинок церква с.Згорани

Школа с.Згорани

Дитячий садок

Ветдільниця с. Згорани

Пілорама

С/Р Згорани

ДП"Любомль лісове господарство

ТОВ "Надія

ФОП Садова Т.І

КЗ ЦПМСД Любом.і Шацького рай.

с.Згорини, Заозерне, Власюки

4.

ПЛ-0.4 КТП-311

9:00 - 17:00

 

м.Любомль вул.Вербицького, Д.Шумука, Лісна, Перемоги,
Пушкіна, Поштова

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 від КТП-87 для ремонту КТП

11:00-17:00

Новочарторийське споживче товариство (магазин), Маневицький РЦПМСД (ФАП).

с. Колодії

2.

ПЛ-0,4 від КТП-10

10:00-17:00

 

с. Гута Лісівська

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1 КТП-22

09:00-17:00

Церква ХВЕ

м.Нововолинськ

вул.Репіна

вул.Яворницького

вул.Галицька

вул.1-е грудня

вул.Луцька

вл.Липинського, 1-5а, 2-12

вул.Нахімова, 1

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-2 КТП-68

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Луцька, 1А-1В

вул.Енергетична, 17

вул.Промислова

вул.Дорожня

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

Л30-03

9:00-17:00

м.Рожище ГРП, торговий кіоск

смт.Дубище магазини, КНС, пожежна частина, котельня, дитячий садок, відділення зв'язку, АТС

с.Топільне водозабір

м.Рожище вул. Кольцова, Лермонтова, Чайковського, Промислова, Дорошенка, Макаренка, Набережна

смт.Дубище вул.Селянська, Зелена, Грушевського,

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-297

9:00-17:00

с.Вітоніж церква

с.Вітоніж вул. Першотравнева, Садова, Миру

3.

Л71-01

9:00-17:00

с.Переспа (повністю).

с.Тихотин (повністю).

с.Бортяхівка (повністю).

с.Переспа (повністю).

с.Тихотин (повністю).

с.Бортяхівка (повністю).

4.

Л43-04

9:00-17:00

с.Сокіл (повністю).

с.Навіз (повністю).

 

с.Сокіл (повністю).

с.Навіз (повністю)..

5.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-233

9:00-17:00

 

м.Рожище вул. Сухарєва, Набережна

6.

ПЛ-0,4 кВ від ЗТП-385

9:00-17:00

с.Раймісто ФАП, церква, магазин, торговий кіоск, ферма.

с.Раймісто вул. Зелена, Квітнева, Травнева.

5.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-204

9:00-17:00

с.Березолуки свинарник

с.Березолуки вул.Лісова

 

Старовижівський район

Інформацію не надано

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-301

09:00-16:30

ФОП Норовічук Ж.М. – пилорама, ТРСТ- магазин, ФАП

с.Пересіка

2.

ПЛ-10 кВ Л -61-04 від ЛР-24,25,38

КТП-51

ЩТП-363

09:00-16:40

СКЗ, ТзОВ «Спартак»- забійний цех, ФГ «Милі щук» - артсвердловина

с.м.т.Турійськ