ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 15.11.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-96

10:00-17:00

Школа №5, котельня

м.Вол.-Вол.: вул. Луцька 154, 156, 158, Ольжича 2

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4кВ від КТП-198

с. Вільхівка

09:00-17:00

Горохівський районний відділ освіти Кухня,

Горохівський районний відділ освіти Школа,

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД" ФАП,

Вільхівська сільська рада Клуб,

Церква, Дім молитви,         

Вільхівська сільська рада            Адмінбудинок,

ПАТ"Укртелеком" АТС,

ПОСП "Україна" Контора,

ФОП Войтович Є.Ф            магазин Лариса,

ПОСП "Україна" Башня,

ФОП Мулько А.А. Магазин пром.прод.товарів,

ФОП Федонюк П.П.            Магазин

с. Вільхівка:
вул. Шкільна
вул. Зелена,
вул. Східна

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 Л-3,Л-4 від КТП-192  для заміни опор

9:00-17:00

 

с.Соснина  частково

2.

ПЛ-0,4 Л-2 від КТП-122 для капітального ремонту ПЛ

10:00-17:00

 

с.Топилище   частково

3.

КТП-61 для ремонту обладнання КТП-61

10:00-17:00

 

с.Радовичі частково вул.Молодіжна, Набережна, Шкільна

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10кВ  Л-44-04 від ПС до ЛР-17 уч.оп. 1-375 (КТП-321, 231, 214, 313, 213, 235, 125, 334, 241, 221, 124, 220, 138,  127, 123, 250, 126, 110, 212, 226, 211, 303, 178, 219, 327, 112, 113, 230.)

09:40 – 17:00

с.Радошинка: Школа, Медпункт, Бібліотека, ССТ Сошично (магазин).

с.Стобихівка: ТзОВ «Лігнум Енерджі» (цех), ПП Мороз Т.А., Бібліотека, Школа, Медпункт, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Сільська рада, ССТ Сошично (магазин), Поштове відділення, ПП Величко В.А., СПП «Стобихівське» (магазин), ПП Сухнацький І.С., ПП Іваненко С.М., ПП Осадчук М.І., ПП Сухнацький В.І., Скважина, Молитовний будинок, ПП Мороз С.С.,

с.Карпилівка: Школа, ДП «К-Каширське ЛГ» (Лісництво), ССТ Сошично (магазин), ФАП, Будинок Культури, ПП Степанюк Л.І., ПП Шворак Н.М.,

с.Карасин: ПП Сухацький С.С. (пилорама), Молитовний будинок, Скважина, ПП Сущ С.Ю., ПП Квашневський С.І., ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е (Мобільна станція), Школа, Амбулаторія, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Будинок культури, Сільська рада, Дитсадок, ССТ Сошично (магазин), ПП Дрипа А.С., Церква, Поштове відділення, ПП Шворак Н.М., ПП Шворак Б.В.,

с.Запруддя: Школа, ФАП, Будинок культури, Церква, ССТ Сошично (магазин), ПП Приймачук Ю.В.

с.Сошично: Амбулаторія, Ветдільниця, Лісництво, Сільська рада, Аптека, ПП Приймачук В.П., ПП Ткачук Р.І., ПП Іванюк О.В., ПП Заєць М.В., ПП Балецька В.І., ПП Харчук В.Ф.,  ТзОВ "Астеліт" (станція), Ф/г Полісянка, ПП Шворак І.Ф., ПП Пшонюк М.І., ПАТ «Укртелеком» (АТС), Дитсадок, Церква, ПП Самусік А.І., ПП Зінчук М.А.

 

с.Сошично, с.Запруддя, с.Радошинка, с.Стобихівка, с.Карасин, с.Карпилівка.

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4 кВ КТП-182

9:00-17:00

Дубівське СТ,

Райкультвідділ Ков. РДА,

ПАТ "Волиньгаз" СКЗ,

Ковельське Райво школа с. Колодниця,

Ковельське МТМО ФАП с. Колодниця.

с. Колодниця.

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10кВ Л-23-02 від ЗТП-232

11:00 – 15:00

Магазин ПП Торчинюк І.А., сільська рада с.Конюхи, АТС Укртелеком, водобашня с.Конюхи

с.Конюхи, с.Защитів повністю

2.

КТП-135 ПЛ-0,4кВ

9:00 – 17:00

 

с.Семереньки вул.Миру, вул.Центральна, вул. 1 Травня

 

місто Луцьк

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-58

I СШ-0.4кВ

Кап ремонт

09:00-13:00

Банк Форум

Гастроном

Магазин

Школа права

Будова спортзалу

Меркурій

Стоматологічний кабінет

ТзОВ Кажан люкс

Кіоск Волиньхліб

Офіс ПП Кушнір

Вул. Генерала Шухевича, 1-3, 2

Пр. Грушевського, 4-12

Пр. Перемоги, 1-5

 

Луцький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

Л 26-01 оп 159-160

10:00 – 17:00

магазин

с.Пульмо

2.

КТП-447 Л-2 КТП-270 Л-1

10:00 – 18:00

магазин

с.Пульмо вул. Незалежності

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ, Л-45-04 від ЛР-46 до КР-146 для ремонту ПР-10 КТП-78

10:00-17:00

КТП-77, с. Лісове - Лісівська сільська рада (клуб), Новочарторийське споживче товариство (магазин), Маневицький РЦПМСД (ФАП),  ФОП Дерлюк В.Ф. (магазин), Церква, Молитовний будинок.

КТП-101 - ФОП Дерлюк В.Ф. (ларьок).

КТП-476, с. Гута Лісівська - Приватне акціонерне товариство "Київстар".

КТП-10.

КТП-78 – Церква, ФОП Дерлюк В.Ф. (ларьок), ФОП Мартинюк О.М. (ларьок), Районний відділ освіти (школа), Лісівська сільська рада (клуб), Новочарторийське споживче товариство (магазин), ФОП Єфімчук Віра Володимирівна (ларьок), ФОП Власік Анатолій Іванович (торгівельний ларьок), Маневицький РЦПМСД (ФАП).

КТП-440, с. Кам'януха -  Приватне акціонерне товариство " МТС УКРАЇНА".

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ Л-1 КТП-22

09:00-17:00

Церква ХВЕ

м.Нововолинськ

вул.Репіна

вул.Яворницького

вул.Галицька

вул.1-е грудня

вул.Луцька

вл.Липинського, 1-5а, 2-12

вул.Нахімова, 1

2

ПЛ-0,4 кВ Л-7 ТП-13

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.В.Стуса, 20-38, 33-51

вул.Кримського, 33-55, 48-74

вул.Соборна, 63

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від ЗТП-407

9:00-17:00

м.Рожище магазини, торговий павільйон, перукарня, кіоск

м.Рожище вул. Макаренка, Шилокадзе, Промислова, Лермонтова

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-69

9:00-17:00

м.Рожище ГРП .

м.Рожище вул. Куліша,26-115,  Шевченка,107-144,  Чехова,13-30,  Лугова,1-15, Шевченка,83-105..

3.

Л43-04

9:00-17:00

с.Сокіл (повністю).

с.Навіз (повністю).

 

с.Сокіл (повністю).

с.Навіз (повністю)..

4.

Л71-04

9:00-17:00

с.Пожарки (повністю)

с.Підгірне  (повністю)

 

5.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-441

9:00-17:00

с.Топільне ГРП-2, церква.

с.Топільне вул.Квітнева,1-35, 40-70, Ювілейна, Набережна, Паркова, Жовтнева,1-38.

6.

Л71-01

9:00-17:00

с.Переспа (повністю).

с.Тихотин (повністю).

с.Бортяхівка (повністю).

с.Переспа (повністю).

с.Тихотин (повністю).

с.Бортяхівка (повністю).

7.

ПЛ-0,4 кВ від ЗТП-355

9:00-17:00

с.Ясенівка клуб

с.Ясенівка вул. Новосадів, Поштова, Медова, Радянська.

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-81 Л-2

10:00-17:00

 

с Сукачі вул: Б. Хмельницького

2.

КТП-232

10:00-17:00

 

с Мизово вул: Б. Хмельницького, Незалежності

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

ЩТП-247

09:00-15:30

 

с.м.т.Луків

2.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-233

09:00-15:30

ФГ «Аміла»- ферма,

с.Тагачин