ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 22.11.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-303

09:00-17:00

 

с.Заброди

с.Красностав, вул.Центральна

2.

КТП-362 Л-2

09:00-17:00

Магазин "Максим"

м.Устилуг: вул.Чумовицького, Левченко, Набережна, Левінцова

 

Горохівський район

Інформацію не надано

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-04кв Л-3 від КТП-192 кап ремонт ПЛ-04кв

9:00-17:00

 

с.Соснина

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-47 Л-3

10:00 – 17:00

ПП Лавренюк А.І.

с.Ворокомле.

2.

ПЛ-10кВ Л-44-04 від ПС до ЛР-17 уч.оп. 1-375 (КТП-321, 231, 214, 313, 213, 235, 125, 334, 241, 221, 124, 220, 138, 127, 123, 250, 126, 110, 212, 226, 211, 303, 178, 219, 327, 112, 113, 230.)

09:40 – 17:00

с.Радошинка: Школа, Медпункт, Бібліотека, ССТ Сошично (магазин).

с.Стобихівка: ТзОВ «Лігнум Енерджі» (цех), ПП Мороз Т.А., Бібліотека, Школа, Медпункт, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Сільська рада, ССТ Сошично (магазин), Поштове відділення, ПП Величко В.А., СПП «Стобихівське» (магазин), ПП Сухнацький І.С., ПП Іваненко С.М., ПП Осадчук М.І., ПП Сухнацький В.І., Скважина, Молитовний будинок, ПП Мороз С.С.,

с.Карпилівка: Школа, ДП «К-Каширське ЛГ» (Лісництво), ССТ Сошично (магазин), ФАП, Будинок Культури, ПП Степанюк Л.І., ПП Шворак Н.М.,

с.Карасин: ПП Сухацький С.С. (пилорама), Молитовний будинок, Скважина, ПП Сущ С.Ю., ПП Квашневський С.І., ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е (Мобільна станція), Школа, Амбулаторія, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Будинок культури, Сільська рада, Дитсадок, ССТ Сошично (магазин), ПП Дрипа А.С., Церква, Поштове відділення, ПП Шворак Н.М., ПП Шворак Б.В.,

с.Запруддя: Школа, ФАП, Будинок культури, Церква, ССТ Сошично (магазин), ПП Приймачук Ю.В.

с.Сошично: Амбулаторія, Ветдільниця, Лісництво, Сільська рада, Аптека, ПП Приймачук В.П., ПП Ткачук Р.І., ПП Іванюк О.В., ПП Заєць М.В., ПП Балецька В.І., ПП Харчук В.Ф., ТзОВ "Астеліт" (станція), Ф/г Полісянка, ПП Шворак І.Ф., ПП Пшонюк М.І., ПАТ «Укртелеком» (АТС), Дитсадок, Церква, ПП Самусік А.І., ПП Зінчук М.А.

с.Сошично, с.Запруддя, с.Радошинка, с.Стобихівка, с.Карасин, с.Карпилівка.

3.

ЗТП-310 Л-13

10:00 – 17:00

 

м.Камінь – Каширський, вул.. Луначарського,

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 10 кВ Л 89-06

від ТП-577 (ТП-210, ТП-725, ТП-276)

9:00-17:00

Церква с. Доротище,

Вол.дирекція УДППЗ,

Ковельське МТМО,

ПАТ "Волиньгаз " ГРП,

ТзОВ "Вілена-М",

ТзОВ "Брума",

Дубівське СТ,

ПАТ "Укртелеком".

с. Доротище.

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

Інформацію не надано

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2 КТП-418

10:00 – 17:00

ТзОВ "Романів" – клуб с. Ботин

с. Ботин, вул.Центральна

 

Любомльський та Шацький райони

Інформацію не надано

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-31

10:00-17:00

Маневицький райкомбінат СКГ "Райсількомунгосп" (башня). ФОП Зоря С.В. (магазин).

с. Галузія.

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ Л-2 Л-7, Л-16, Л-17, Л-19 ТП-102

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Львівська, 20-46, 29-55

вул.Комарова

вул.Молодогвардійців

вул.Гірнича

вул.П.Савельєвої

вул.Волинська, 55-61, 52-74

пров.Волинський

вул.Червоноградська, 29-35

вул.Лісна, 20

2

ПЛ-0,4 кВ Л-6 ТП-15

09:00-17:00

Кіоск «Хліб»

м.Нововолинськ

вул.Зелена, 53-63, 52-72

вул.Б.Хмельницького, 10-20, 11-25, 24-30

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від ЗТП-407

9:00-17:00

м.Рожище магазини, торговий павільйон, перукарня, кіоск

м.Рожище вул. Макаренка, Шилокадзе, Промислова, Лермонтова

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-69

9:00-17:00

м.Рожище ГРП .

м.Рожище вул. Куліша,26-115, Шевченка,107-144, Чехова,13-30, Лугова,1-15, Шевченка,83-105..

3.

Л43-04

9:00-17:00

с.Сокіл (повністю).

с.Навіз (повністю).

 

с.Сокіл (повністю).

с.Навіз (повністю)..

4.

Л71-04

9:00-17:00

с.Пожарки (повністю)

с.Підгірне (повністю)

 

5.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-30

9:00-17:00

с.Топільне бригада №1

с.Топільне вул.Квітнева,76-90, Ювілейна, Миру.

6.

Л71-01

9:00-17:00

с.Переспа (повністю).

с.Тихотин (повністю).

с.Бортяхівка (повністю).

с.Переспа (повністю).

с.Тихотин (повністю).

с.Бортяхівка (повністю).

7.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-339

9:00-17:00

с.Носачевичі ферма.

 

8.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-157

9:00-17:00

с.Тристень бригада.

 

9.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-33

9:00-17:00

с.Пожарки ферма, млин, пилорама, молитовний будинок.

с.Пожарки вул.Садова

10.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-373

9:00-17:00

с.Доросині дитячий садок, клуб.

с.Доросині вул.Шевченка

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

Л-13-03 від ЛР-122

КТП-171,184

09:00-16:00

школа с Поліське, база відпочинку Хвиля, Обєднана

с Брунетівка повністю

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л-61-04 від ПС до ЛР-25,38

КТП-51

КТП-363

КТП-57

КТП-347

КТП-206

ЗТП-306

КТП-54

09:00-16:30

ТзОВ «Спартак»- забійний цех, ФГ «1илі щук»- артсвердловина, СКЗ, ФАП, АЗС «WOG», Ветмедецина – адмінприміщення, райагробуд - адмінприміщення

с.Клюськ

2.

ПЛ-10 кВ Л-64-04

КТП-230

 

10:00-16:30

ФОП Мартинюк В.М.- зерносклад, П-ць Савлук В.-

стельмашня кузні, ФОП Черенова – магазин, ФАП

с.Годовичі

3.

ПЛ-10 кВ Л-24-05

Від ЛР-48 до КР-18

КТП-156

ЩТП-146

КТП-158

КТП-155

КТП-173

10:00-16:30

МПП «Меридіан» - деревообробний цех, ТзОВ «Контур – Т», Н.Двірська с/р- пождепо, школа, столова, майстерня школи, пошта, АТС, ФАП, ТРСТ,ФОП Кмін Р.В.- магазин, ФАП, церква

с.Осьмиговичі, Ловище

4.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-171

10:00-14:00

 

Пункт прийому молока, церква

с.Маковичі