ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 10.12.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-113 Л-2

09:00-17:00

 

с. Чесний Хрест: вул.Кірова

с. Красностав, вул. Центральна

2.

ТП-78

10:00-13:00

Магазин "Продукти"

м.Вол.-Вол.: вул.Г.Шухевича, Рачинського, Шахтарська, Федорова, Віленська

3.

ТП-288

від 14:00 до 17:00

Дитячий садок, магазин

м. Вол.-Вол.: вул.Дулібська, Карбишева, 2

 

Горохівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ 0,4кВ Л-3 КТП-37

9:00-17:00

Дитячий садок

с.Соснина вул.Миру

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-128

10:00 – 17:00

 

с.Добре, вул.Заполі

2.

ЗТП-216 Л-3

09:00 – 17:00

Старовижівський автодор (К-Каширська філія, Адмінприміщення), ПП Пасічко А.Ф., К-Каширська райспоживспілка (бар «Ренета»), ПП Луцик П.П., ПП Богач В.А., ПП Оксенюк М.І., ПП Войчик В.С., ПП Колошук І.Ф., ПП Бурдило О.О., ПП Павлючик В.Л.,

м.Камінь – Каширський,

вул. Ковельська.

3.

ПЛ-10кВ Л-44-04 від ПС до ЛР-17 уч.оп. 1-375 (КТП-321, 231, 214, 313, 213, 235, 125, 334, 241, 221, 124, 220, 138, 127, 123, 250, 126, 110, 212, 226, 211, 303, 178, 219, 327, 112, 113, 230.)

09:00 – 17:00

с.Радошинка: Школа, Медпункт, Бібліотека, ССТ Сошично (магазин).

с.Стобихівка: ТзОВ «Лігнум Енерджі» (цех), ПП Мороз Т.А., Бібліотека, Школа, Медпункт, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Сільська рада, ССТ Сошично (магазин), Поштове відділення, ПП Величко В.А., СПП «Стобихівське» (магазин), ПП Сухнацький І.С., ПП Іваненко С.М., ПП Осадчук М.І., ПП Сухнацький В.І., Скважина, Молитовний будинок, ПП Мороз С.С.,

с.Карпилівка: Школа, ДП «К-Каширське ЛГ» (Лісництво), ССТ Сошично (магазин), ФАП, Будинок Культури, ПП Степанюк Л.І., ПП Шворак Н.М.,

с.Карасин: ПП Сухацький С.С. (пилорама), Молитовний будинок, Скважина, ПП Сущ С.Ю., ПП Квашневський С.І., ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е (Мобільна станція), Школа, Амбулаторія, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Будинок культури, Сільська рада, Дитсадок, ССТ Сошично (магазин), ПП Дрипа А.С., Церква, Поштове відділення, ПП Шворак Н.М., ПП Шворак Б.В.,

с.Запруддя: Школа, ФАП, Будинок культури, Церква, ССТ Сошично (магазин), ПП Приймачук Ю.В.

с.Сошично: Амбулаторія, Ветдільниця, Лісництво, Сільська рада, Аптека, ПП Приймачук В.П., ПП Ткачук Р.І., ПП Іванюк О.В., ПП Заєць М.В., ПП Балецька В.І., ПП Харчук В.Ф., ТзОВ "Астеліт" (станція), Ф/г Полісянка, ПП Шворак І.Ф., ПП Пшонюк М.І., ПАТ «Укртелеком» (АТС), Дитсадок, Церква, ПП Самусік А.І., ПП Зінчук М.А.

с.Сошично, с.Запруддя, с.Радошинка, с.Стобихівка, с.Карасин, с.Карпилівка.

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПС-35/10 "КУЛЬЧИН №108"

10:00-16:00

ПЛ-10 кВ 108-01

КТП-17с.Липляни

ФОП Дудка С.I.

ФОП Колесник Михайло Олександрович.

ФОП Колесник Михайло Олександрович.

КТП-19 с.Жидичин

КЗ "Ківерцівський РЦ ПМСД"

 

КТП-20с.Кульчин

 

 

КТП-21с.Жидичин

ПАТ "Волиньгаз" Ківерцівське УГГ

ФОП Захарчук Тетяна Яківна

КТП-22с.Кульчин

ФОП Грек Іван Григорович

КТП-139с.Кульчин

Липлянська допоміжна школа-інтернат

ФОП Дужик Вадим Богданович

КЗ "Ківерцівський РЦ ПМСД"

КТП-147 с.Жидичин

ТзОВ "Ніколь"

ТзОВ "ВОЛИНЬКРАНСЕРВІС"

ФОП Чернета Леонід Сергійович

Тишик Дмитро Васильович

КТП-148 с.Липлчни

 

КТП-196 с.Липляни

ФОП Фрідріх Ольга Вікторівна

КТП-253

ПАТ "Волиньгаз" Ківерцівське УГГ

ФОП Бондарук Ірина Миколаївна

КТП-279 с.Жидичин

 

КТП-328 с.Жидичин

ПАТ "Державний ощадний банк України"

Релігійна громада ХВЄ

КТП-347 с.Жидичин

 

 

 

КТП-355 с.Жидичин

ФОП Бондарук Валерій Олександрович

КТП-431 с.Жидичин

ФОП Громик Михайло Степанович

ФОП Сірук Леонід Петрович

ФОП Доманський В.Ф.

КТП-488 с.Жидичин

Церква

Відділ освіти

Сільська рада Жиди чин

КЗ "Ківерцівський РЦ ПМСД"

КТП-533 с.Жидичин

ТзОВ "К-ГРУП ЛТД"

КТП-545 с.Жидичин

ФОП Подригуля Олеся Стефанівна

ПАТ "Укртелеком"

Відділ освіти Ківерцівської РДА

КТП-562 с.Кульчин

ФОП Поліщук Василь Анатолієвич

 

ПЛ-10 кВ 108-03

КТП-23 с.Кульчин

ТзОВ "Царство Нептуна"

ФОП Павленко Віталій Анатолійович

Рак Галина Іванівна

 

 

ПЛ-10 кВ 108-01

КТП-17с.Липляни

вул.Санаторна

 

 

 

 

КТП-19 с.Жидичин

вул.Л.Українки

вул.17-го Вересня

КТП-20с.Кульчин

вул.6-го Лютого, ,вул.Кірова, вул.Космонавтів,

вул.Колгоспна

КТП-21с.Жидичин

вул.Шевченка

 

КТП-22с.Кульчин

вул.Гвардійська,вул.5-го Лютого,

КТП-139с.Кульчин

вул.Санаторна

 

 

КТП-147 с.Жидичин

 

 

 

 

КТП-148 с.Липлчни

вул.Річкова,

КТП-196 с.Липляни

вул.Санаторна,

КТП-253 с.Жидичин

вул.Л.Українки, буд. 1-45, вул.1-го Травня,

 

КТП-279 с.Жидичин

вул.Шевченка

КТП-328 с.Жидичин

вул.Щорса

вул.17-го Вересня,

 

КТП-347 с.Жидичин

вул.Ів.Франка

вул.Ковальова

вул.Ст.Бойка,вул.Селищна

КТП-355 с.Жидичин

 

КТП-431 с.Жидичин

вул.17-го Вересня

 

 

КТП-488 с.Жидичин

вул.Заводська

вул.Молодіжна, вул.Набережна

 

 

КТП-533 с.Жидичин

 

КТП-545 с.Жидичин

вул.Учительська,

вул.Миру

вул.Б.Хмельницького

КТП-562 с.Кульчин

 

ПЛ-10 кВ 108-03

КТП-23 с.Кульчин

вул.Космонавтів, вул.5-го Лютого, вул.Кірова вул.Садова

 

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4 кВ ЗТП – 552

9:00-17:00

Вол.дирекція УДППЗ

ПАТ"Укртелеком" АТС смт. Голоби

Ковельське МТМО (Гол.райлік)

Римо-кат.каф.костел смт. Голоби

Церква с.м.т. Голоби

Філія ДВТП "Волиньфар"

смт. Голоби.

2.

ПЛ – 10 кВ Л 62-13

від ТП-499 до ТП-475 (ТП-499, ТП-639,

ТП-700, ТП-745,

ТП-654, ТП-478,

ТП-477, ТП-521,

ТП-667, ТП-476)

9:00-17:00

Ковельське СЛАТ "Тур",

ПВТП "Світязь",

ТзОВ "Інтерпорт Ковель",

МП "Еліз",

ТОВ "СП ПСБ "Волинь",

ТзОВ "АСТЕЛІТ",

ПАТ "Волиньгаз" Катодна станція вул.. Грушевського,

ДП "Ковел.лісове господарство",

Сад. мас."Білий налив",

АЗС,

ПСБ "Волинь",

ФОП Ігонін І. А.,

ТзОВ "ЗОЛОТИЙ ЕКВАТОР".

м. Ковель.

3.

ПЛ – 10 кВ Л 37-03

(ТП-563, ТП-84,

ТП-309, ТП-323,

ТП-307, ТП-655,

ТП-228, ТП-306,

ТП-328)

9:00-17:00

ФОП Марчук Р. А.,

ФОП Романюк В. В.,

Ковельське Райво,

Вол.дирекція УДППЗ,

Свято-Миколаївська церква с. Колодяжне,

Релігійна громада УПЦ,

Львівська залізниця,

ВАТ "Родючість",

ТзОВ "Лапаст",

ТзОВ "ВКФ Будсервіс",

ФГ "Агро-Плюс",

ФОП Тарасюк І. М.,

ПАТ "Дубномолоко",

ТзОВ "АСТЕЛІТ",

ПАТ "Дубномолоко",

ТзОВ "ВКП "Каскад",

ФОП Мельничук Л.В.

с. Колодяжне,

с. Любитів.

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

Інформацію не надано

 

Луцький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 Л 58-03 від ЛР-317 до КР-3

9:00 – 17:00

ФОП Багнюк Пилорама с. Машів
Сільрада.школа. церква, магазин с.Машів

с.Машів

2.

ПЛ-0.4 КТП-311

9:00 – 17:00

 

м.Любомль вул.Перемоги, Вербицького, Д.Шумука, Лісна,
Поштова, Пушкіна

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2,3 від КТП-74

10:00-17:00

Школа. магазин ФОП Колб, церква, музей

с. Лобна вул. Федорова

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2,3 від КТП-44

10:00-17:00

Дитячий садок, магазин ФОП Михалик, адмінприміщення с.р Цир.

с. Цир вул. Новосілля. Перемоги

3.

ПЛ-0,4 кВ Л-2 від КТП-148

10:00-17:00

Магазин ФОП Жилко, Церква

с. Залізниця вул. Лісоградська

4.

ПЛ-10 кВ Л-11-05 від ЛР-48

10:00-17:00

Магазин ФОП Согаль, магазин, ФОП Масюк, вишка Київстар, ветдільниця

с. Велика Глуша вул. Янівка, Лісова,

О.Пасика, Польова

 

Маневицький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-4 ТП-36

09:00-17:00

 

м.Ноововолинськ

вул.Кутузова, 11

вул.Некрасова, 26-46, 3-31

вул.Польова

вул.Довженка

вул.І.Франка, 40-50

вул.Ціолковського, 1-23, 2-14

пров.Вишневий

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-5 ТП-1

09:00-17:00

Податкова інспекція

м.Нововолинськ

вул.Миру, 2-8

вул.Кобзаря, 31-49, 34-56

3.

ПЛ-0,4 кВ Л-2, Л-16 ТП-102

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Львівська, 20-36, 45-55

вул.Івасюка, 23-27, 37-45, 38-40, 44-56

4.

ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-1

09:00-17:00

Новоапостольська церква

м.Нововолинськ

вул.Східна, 2-30, 1-27а

вул.Зелена, 18-32, 17-35

вул.Заводська, 1, 3

п-т Дружби, 33

5.

ПЛ-0,4 кВ Л-1 КТП-128

09:00-17:00

Насосна

смт.Благодатне

вул.Лопатіна, 1а, 1-5, 2-8

вул.Перемоги, 1а,б,в,г, 1, 3

вул.Шахтарська, 7, 9

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

Інформацію не надано

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-249

10:00-16:00

 

с.Пісинівка

2.

КТП-45

10:00-17:00

 

с.Нова Вижва

3.

ПЛ-10 Л-27-08 від ЛР-90 (КТП-133)

10:00-17:00

 

с.Глухи

вул.Денисова, 1травнева, Поліська

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ

КТП-143

09:00-16:30

 

с.Озеряни

2.

ПЛ-10 кВ Л-61-07

від ЛР-15 до КР-5

КТП-111

КТП-66

ЩТП-118

ЩТП-117

09:00-16:30

Ружинська с/р – клуб, котельня, школа, церква, ФАП, ФОП Іллю Н.Є. – магазин, ФОП Придворський П.О.- готель, СКЗ

с.Городилець

3.

ПЛ-0,4 кВ

ЗТП-306

09:00-15:30

Вет.медецина - адмінприміщення

с.м.т.Турійськ