ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на11 .12.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-350

09:00 - 17:00

Млин, пилорама, АТК, МТП

м. Устилуг

с. Красностав, вул. Центральна

2.

КТП-113 Л-3

 09:00 - 17:00

 

с.Чесний Хрест

3.

ЗТП-87

 10:00 - 13:00

ЦПО

м. Володимир.-Волинський.

4.

ЗТП-86

 13:00- 17:00

Консервний завод

м. Володимир.-Волинський.

 

Горохівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП- 267

10:00-17:00

 

с. Грибовиця вул..Миру, вул.. Молодіжна 1-19, 40-р.Перемоги 1-5

2

ПЛ 0,4 кВ Л 2

 від КТП- 7

10:00-17:00

 

смт Іваничі, вул.. Єрьоміна 1-21

3

ПЛ 0,4 кВ Л 1 КТП 37

10:00-17:00

 

с.Соснина, вул..Б.Хмельницького 1-53

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-128

10:00 – 17:00

 

с.Добре, вул.. Заполі

2.

ЗТП-280  Л-1

09:00 – 17:00

 

с.Грудки, вул.. Кірова,

3.

ПЛ-10кВ Л-59-05

Від ЛР-6 (ТП-155, 162, 350)

10:00 – 12:00

КТП-155 (Прач О.А. (свиноферма)).

м.Камінь – Каширський, вул.. Чапаєва, вул.. Аеродромна, вул.. Героїв Чорнобеля, вул.. Магістральна, пров. Магістральний

с.Грудки, вул.. Шевченка

4.

ПЛ-10кВ  Л-44-04 від ПС до ЛР-17 уч.оп. 1-375 (КТП-321, 231, 214, 313, 213, 235, 125, 334, 241, 221, 124, 220, 138,  127, 123, 250, 126, 110, 212, 226, 211, 303, 178, 219, 327, 112, 113, 230.)

09:00 – 17:00

с.Радошинка: Школа, Медпункт, Бібліотека, ССТ Сошично (магазин).

с.Стобихівка: ТзОВ «Лігнум Енерджі» (цех), ПП Мороз Т.А., Бібліотека, Школа, Медпункт, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Сільська рада, ССТ Сошично (магазин), Поштове відділення, ПП Величко В.А., СПП «Стобихівське» (магазин), ПП Сухнацький І.С., ПП Іваненко С.М., ПП Осадчук М.І., ПП Сухнацький В.І., Скважина, Молитовний будинок, ПП Мороз С.С.,

с.Карпилівка: Школа, ДП «К-Каширське ЛГ» (Лісництво), ССТ Сошично (магазин), ФАП, Будинок Культури, ПП Степанюк Л.І., ПП Шворак Н.М.,

с.Карасин: ПП Сухацький С.С. (пилорама), Молитовний будинок, Скважина, ПП Сущ С.Ю., ПП Квашневський С.І., ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е (Мобільна станція), Школа, Амбулаторія, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Будинок культури, Сільська рада, Дитсадок, ССТ Сошично (магазин), ПП Дрипа А.С., Церква, Поштове відділення, ПП Шворак Н.М., ПП Шворак Б.В., 

с.Запруддя: Школа, ФАП, Будинок культури, Церква, ССТ Сошично (магазин), ПП Приймачук Ю.В.

с.Сошично: Амбулаторія, Ветдільниця, Лісництво, Сільська рада, Аптека, ПП Приймачук В.П., ПП Ткачук Р.І., ПП Іванюк О.В., ПП Заєць М.В., ПП Балецька В.І., ПП Харчук В.Ф.,  ТзОВ "Астеліт" (станція), Ф/г Полісянка, ПП Шворак І.Ф., ПП Пшонюк М.І., ПАТ «Укртелеком» (АТС), Дитсадок, Церква, ПП Самусік А.І., ПП Зінчук М.А.

 

с.Сошично, с.Запруддя, с.Радошинка, с.Стобихівка, с.Карасин, с.Карпилівка.

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

Ковельський район

Інформацію не надано.

 

 

Локачинський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

місто Луцьк

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10кВ Л-88 (л-90)

ТП-344 Установка опор

09:00-18:00

 

вул. Гнідавська 1-21, 2-16.

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1, 2 КТП-493

10:00 – 17:00

 

с. Промінь вул. Перемоги

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

 зтп-109

9:00 – 17:00

 

ТОВ "Надія" Ресторан

ТОВ "Надія" Промислова база    

ФОП Веремчук К.О.

Комунальне підприємство "Любомльське ЖКГ"

бар Ластрада мийка  вул.Володимирська

Станція перекачки

м.Любомль

вул.Володимирська.

Молодіжна.

Загородня

Промислова.

Симона Петлюри

2

ПЛ 04кВ КТП-311

 

9:00 – 17:00

 

 

м Любомль вул Жовтнева Лісна частково Поштова Вокзальна

 

3

пл-10 л-58-02

від пс до лр-136     

 

9:00 – 17:00

 

Фермерське господарство"Козацький двір"

Школа с.Скиби

Магазин с.Скиби

Клуб с.Скиби

Фермерське господарство"Козацький двір"

Ферма

с.Скиби

ФОП Богуш О.І.             Профілакторій (лазня)

с.Скиби

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ Л-1, Л-2 від КТП-97

10:00-13:00

 

смт Любешів, вул. Зарічна, Б. Хмельницького, Федорова

2

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2 від КТП-182

12:00-17:00

магазин  ФОП Курса А.М., побут

смт Любешів, вул. Шевченка, вул. Червоного Хреста буд. №6-30, Садова буд. №1-22, Костюшка буд. №1-35, Єсєніна буд. №1-5 

 

Маневицький район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ Л-4 ТП-6

09:00-17:00

Магазин «Вест», перукарня «Лонда»

м.Ноововолинськ

вул.Садова, 1-13, 2-10, 18-22

вул.Шухевича, 1

вул.Шахтарська, 25

2

ПЛІ-0,4 кВ Л-6 ТП-65

09:00-17:00

Магазин «Аладін»

м.Нововолинськ

3

ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-13

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Кільцева

вул.Соборна, 36-46, 51-61

 

Ратнівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

Л71-02

9:00-17:00

с.Трилісці (повністю).

с.Линівка (повністю).

с.Малинівка (повністю).

с.Мар'янівка (повністю).

 

с.Трилісці (повністю).

с.Линівка (повністю).

с.Малинівка (повністю).

с.Мар'янівка (повністю).

 

2

ПЛ-0,4 кВ від КТП-9

9:00-17:00

с.Ужова магазин

с.Ужова  вул.Глинище

 

3

ПЛ-0,4 кВ від КТП-474

9:00-17:00

с.Крижівка ППМ

с.Крижівка вул.Першотравнева

4

ПЛ-0,4 кВ від КТП-164

9:00-17:00

с.Щурин ГРП, бригади

с.Щурин вул.Перемоги

5

ПЛ-0,4 кВ від КТП-341

9:00-17:00

с.Носачевичі забійний цех

 

 

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ 10 кВ л 27-03 .

12:00-17:00

 

села Брідки,Мельники,Борзова,Нова Вижва, Галина Воля,Рудка ,Хотівель.

2

 КТП-249 .

 

 

с.Підсинівка.

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ

КТП-236

09:00-16:30

Маковичівська с/р – адмінприміщення, клуб, школа, пождепо, пошта, АТС, церква, ФАП, СВК»Слава»- контора, пекарня, школа, ФОП Шклярук О.М.- магазин

с.Маковичі

2

ПЛ-10 кВ  Л-61-02

від ПС до ЛР-154

ЩТП-353

ЩТП- 371

КТП-354

КТП-280

КТП-191

КТП-12

КТП-14

КТП-359

КТП-365

КТП-366

КТП-315

ЗТП-242

09:00-16:30

ФОП Білун – оз.Черепаха, ФОП Літвіновіч Є.В., Соловичівськка с/р- дит.садок, школа, клуб, насосна, АГАТ ЛТД – магазин, ПКЗ, МП «Турія» ФГ «Аміла» , ТзОВ «Оллес» - дер.обробний цех,

пошта, АТС, церква, КСС, ФОП Заброда – телятник, ВСАТ «Срібниця» - тр.бригада, млин, база  відпочинку 

с.Соловичі

3

ПЛ-0,4 кВ

ЗТП-199Л-8

09:00-16:30

Суд- адмінприміщення, редакція , ФОП Добиш, Потапова, Янок, Тручу, Марчук, Назарчик, Кучеря, Фількевич, Під гайний, Омелюх, Кот, Піскуровський, Охремлюк, Шамхалова, Гончарук, Клімук, Літковець, Патійчук, Шишко, Шум- торгівельні  повільйони

с.м.т.Турійськ  вул.Луцька

4

ПЛ-0,4 кВ

КТП-232

09:00-16:30

Миляновичівська с/р- клуб, ФОП Баранюк В.В.- магазин, церква

с.Туровичі