ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 18.12.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-47

10:00-13:00

Магазин "Наш край", котельня

м.Вол.-Вол.: вул. Ковельська 100,108, 106, 104

с. Красностав, вул. Центральна

2.

ТП-34

09:00-17:00

Мийка, гурт. "Міжрегіональні ресурси", "Марко", "ЗК", млин хлібзаводу

м.Вол.-Вол.: вул. Львівська, Алябушева, Яновського, Вуглерозвідники, 20-го липня, Кобилянської, Лобачевского, Кожедуба, провулок Декабристів, Учительська, Труша

 

Горохівський район

Інформацію не надано

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ 0,4кВ Л-1 КТП-145 заміна опор

9:00-17:00

 

Хренів вул..Хмельницького, Островського, Червоноармійська

2.

ЗТП-193, ЩТП-313 Л-10кВ  ПЛ 04-11  кап. ремонт

10:00-17:00

 

Іваничі вул.Незалежності,1-14

Грушевського,3,5,9, Незалежності,2,4,6,8,13,15,17, Львівська, Гагаріна, Відродження

3

ПЛ 0,4кВ Л-5 КТП-238 чистка траси

10:00-17:00

 

Іваничі вул.Тарасова

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-128

10:00 – 17:00

 

с.Добре, вул.. Заполі

2.

КТП-213 Л-3

10:00 – 17:00

 

с.Стобихівка, вул.. Хутірська

3.

ПЛ-10кВ Л-44-04 від ПС до ЛР-17 уч.оп. 1-375 (КТП-321, 231, 214, 313, 213, 235, 125, 334, 241, 221, 124, 220, 138, 127, 123, 250, 126, 110, 212, 226, 211, 303, 178, 219, 327, 112, 113, 230.)

09:00 – 17:00

с.Радошинка: Школа, Медпункт, Бібліотека, ССТ Сошично (магазин).

с.Стобихівка: ТзОВ «Лігнум Енерджі» (цех), ПП Мороз Т.А., Бібліотека, Школа, Медпункт, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Сільська рада, ССТ Сошично (магазин), Поштове відділення, ПП Величко В.А., СПП «Стобихівське» (магазин), ПП Сухнацький І.С., ПП Іваненко С.М., ПП Осадчук М.І., ПП Сухнацький В.І., Скважина, Молитовний будинок, ПП Мороз С.С.,

с.Карпилівка: Школа, ДП «К-Каширське ЛГ» (Лісництво), ССТ Сошично (магазин), ФАП, Будинок Культури, ПП Степанюк Л.І., ПП Шворак Н.М.,

с.Карасин: ПП Сухацький С.С. (пилорама), Молитовний будинок, Скважина, ПП Сущ С.Ю., ПП Квашневський С.І., ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е (Мобільна станція), Школа, Амбулаторія, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Будинок культури, Сільська рада, Дитсадок, ССТ Сошично (магазин), ПП Дрипа А.С., Церква, Поштове відділення, ПП Шворак Н.М., ПП Шворак Б.В.,

с.Запруддя: Школа, ФАП, Будинок культури, Церква, ССТ Сошично (магазин), ПП Приймачук Ю.В.

с.Сошично: Амбулаторія, Ветдільниця, Лісництво, Сільська рада, Аптека, ПП Приймачук В.П., ПП Ткачук Р.І., ПП Іванюк О.В., ПП Заєць М.В., ПП Балецька В.І., ПП Харчук В.Ф., ТзОВ "Астеліт" (станція), Ф/г Полісянка, ПП Шворак І.Ф., ПП Пшонюк М.І., ПАТ «Укртелеком» (АТС), Дитсадок, Церква, ПП Самусік А.І., ПП Зінчук М.А.

с.Сошично, с.Запруддя, с.Радошинка, с.Стобихівка, с.Карасин, с.Карпилівка.

 

Ківерцівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0.4 кВ Л-2

КТП-122

8:30-17:00

КТП-122 с.Борохів

КТП-122 с.Борохів

вул.Свободи, буд.1-18,вул.Луцька,буд.1-20,

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 10 кВ Л 62-08

(ТП-642, ТП-731,

ТП-332, ТП-333,

ТП-269, ТП-270,

ТП-574, ТП-630)

9:00-17:00

Ф.О. Глущук Ю. В.,

НП ТзОВ "Турія",

Ф.О. Лошик С. В.,

МПП "Надія",

ФОП Реган В. Й.,

Ф.О. Була В. П.,

ФОП Пініс І. О.,

ПАТ "Укртелеком",

Ковельське Райво,

ПАТ "Волиньгаз ".

с. Зелена.

2.

ПЛ – 10 кВ Л 20-18 від ПС№20 до КР-6

(ТП-750)

8:00-17:00

ФОП Козел

 

3.

ПЛ – 10 кВ Л 37-09

8:00-17:00

ФОП Коваль О. С.,

ДП "Ков. Лісове господарство",

ФОП Хороших О. А.,

СВК "Світанок",

ФОП Яцків Г. М.,

Ф. О. Хом'як О. Я.,

ФОП Приступа А. В.,

СВК "Світанок",

ФОП Ткачук О. В.,

ПАТ "Укртелеком",

Ковельське п-во вет. медицини,

ТзОВ "ЗОЛОТИЙ ЕКВАТОР",

ПзІІ "Лукойл-Україна",

ПАТ "Ковельське ПМК-62",

ТзОВ "Ліси Волині",

Сад. масив "Урожай",

МПП "Козацька застава",

Сад . масив "Будівельник".

м. Ковель, вул. Варшавська.

 

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

Інформацію не надано

 

Луцький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любомльський та Шацький райони

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ 10 кВ Л 10-05 від ЛР 83

10:00-17:00

Церква с. Рудка, магазин ФОП Швайко Л.С., Побут

с. Рудка, вул. Молодіжна, Волі, Гайова, Новоселів, Вишнева, Зелена, хутір Коновка, хутір Наїздово

2.

ПЛ 10 кВ Л 10-08 від ЗТП-106 "Вихід" ком № 5

10:00-17:00

Санепідемстанція, військомат, виробнича база ФОП Токарчук В.С., виробнича база ФОП Муравський С.В.,Любешівська філія Маневицької ДЕД, веблабораторія, житловий мікрорайон Дубки-Зарудчівські, виробнича база ТзОВ "Евротехіннов-ЕТІ", хлібокомбінат школа с. Підкормілля, клуб с. Підкормілля, АТС с. Підкормілля, Побут

смт. Любешів, вул. Гагаріна, Поліська, Пушкіна(частково), Свободи(частково), Галана(частково),

с. Зарудчі, вул. Л. Українки, Грушевського, мікрорайон Дубки,

с. Підкормілля, вул. Свободи, Пісочна, Садова

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ, Л-53-01 для ремонту ПР-10

КТП-312

11:00-13:00

КТП-159, с. Гораймівка - Приватне акціонерне товариство "Киїстар", СВК "Кормін".

КТП-201, с. Чорниж - Сільська рада (млин, дитячий садок), Маневицький РВПЗ УДППЗ "Укрпошта", ФОП Горбач В.В. (ларьок № 2), ФОП Оніщук Л.В. (магазин), Церква, Маневицький РЦПМСД (амбулаторія), ФОП Дручок В.С. (ларьок).

КТП-253 - Районний відділ освіти (школа).

КТП-302 - Молитовний будинок.

КТП-312 - Куликовицьке споживче товариство (магазин), Приватне акціонерне товариство " МТС УКРАЇНА", ФОП Новосад Сергій Сергійович (магазин).

КТП-477 - ФОП Кушнір В.С. (будівельний майданчик).

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1 КТП-22

09:00-18:00

 

м.Нововолинськ

вул.Репіна

вул.Яворницького

вул.Галицька

вул.1-е Грудня

вул.Луцька, 1-е, ж

вул.Липинського, 1-5, 2-12

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-2 КТП-22

09:00-18:00

 

м.Нововолинськ

вул.Лопатіна

вул.Нахімова

вул.Кропивницького, 25-29

 

Ратнівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

Л71-02

9:00-17:00

с.Трилісці (повністю).

с.Линівка (повністю).

с.Малинівка (повністю).

с.Мар'янівка (повністю).

с.Трилісці (повністю).

с.Линівка (повністю).

с.Малинівка (повністю).

с.Мар'янівка (повністю).

2.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-340

9:00-17:00

с.Носачевичі ветдільниця, АТС, поштове відділення, шкільна артсвердловина, контора с/р, дитячий садок, клуб

с.Носачевичі вул.Молодіжна, Тиха, Набережна.

3.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-474

9:00-17:00

с.Крижівка ППМ

с.Крижівка вул.Першотравнева

4.

ПЛ-0,4 кВ від КТП-164

9:00-17:00

с.Щурин ГРП, бригади

с.Щурин вул.Перемоги

5.

Л30-01

9:00-17:00

с.Іванчиці (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Городині (повністю)

с.Романів (повністю)

с.Іванчиці (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Городині (повністю)

с.Романів (повністю)

6.

Л34-05

9:00-17:00

с.Доросині (повністю).

с.Кияж (повністю).

с.Ворончин (повністю).

с.Доросині (повністю).

с.Кияж (повністю).

с.Ворончин (повністю)..

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-206 Л-3

10:00-16:00

 

с Любохини вул Коржана

2.

ПЛ-10кВ Л-13-03 від ЛР-122

10:00-16:00

база відпочинку Стожари, Хвиля, Обєднана, Нацбанку

с Брунетівка, Поліське школа

 

Турійський район

Інформацію не надано