ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 20.12.2018 р.

 

Володимир-Волинський район

Інформацію не надано

 

Горохівський район

Інформацію не надано

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ 0,4кВ Л-1,2 ЩТП-298 заміна опор

9:0017:00

 

с.Соснина вул..Б.Хмельницького

2.

ЗТП-193

кап.ремонт

10:00-17:00

 

Іваничі вул.Незалежності,1-14

Грушевського,3,5,9, Незалежності,2,4,6,8,13,15,17, Львівська, Гагаріна, Відродження

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-128

10:00 – 17:00

 

с.Добре, вул.. Заполі

2.

КТП-213 Л-3

10:00 – 17:00

 

с.Стобихівка, вул.. Хутірська

3.

ПЛ-10кВ Л-44-04 від ПС до ЛР-17 уч.оп. 1-375 (КТП-321, 231, 214, 313, 213, 235, 125, 334, 241, 221, 124, 220, 138, 127, 123, 250, 126, 110, 212, 226, 211, 303, 178, 219, 327, 112, 113, 230.)

09:00 – 17:00

с.Радошинка: Школа, Медпункт, Бібліотека, ССТ Сошично (магазин).

с.Стобихівка: ТзОВ «Лігнум Енерджі» (цех), ПП Мороз Т.А., Бібліотека, Школа, Медпункт, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Сільська рада, ССТ Сошично (магазин), Поштове відділення, ПП Величко В.А., СПП «Стобихівське» (магазин), ПП Сухнацький І.С., ПП Іваненко С.М., ПП Осадчук М.І., ПП Сухнацький В.І., Скважина, Молитовний будинок, ПП Мороз С.С.,

с.Карпилівка: Школа, ДП «К-Каширське ЛГ» (Лісництво), ССТ Сошично (магазин), ФАП, Будинок Культури, ПП Степанюк Л.І., ПП Шворак Н.М.,

с.Карасин: ПП Сухацький С.С. (пилорама), Молитовний будинок, Скважина, ПП Сущ С.Ю., ПП Квашневський С.І., ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е (Мобільна станція), Школа, Амбулаторія, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Будинок культури, Сільська рада, Дитсадок, ССТ Сошично (магазин), ПП Дрипа А.С., Церква, Поштове відділення, ПП Шворак Н.М., ПП Шворак Б.В.,

с.Запруддя: Школа, ФАП, Будинок культури, Церква, ССТ Сошично (магазин), ПП Приймачук Ю.В.

с.Сошично: Амбулаторія, Ветдільниця, Лісництво, Сільська рада, Аптека, ПП Приймачук В.П., ПП Ткачук Р.І., ПП Іванюк О.В., ПП Заєць М.В., ПП Балецька В.І., ПП Харчук В.Ф., ТзОВ "Астеліт" (станція), Ф/г Полісянка, ПП Шворак І.Ф., ПП Пшонюк М.І., ПАТ «Укртелеком» (АТС), Дитсадок, Церква, ПП Самусік А.І., ПП Зінчук М.А.

с.Сошично, с.Запруддя, с.Радошинка, с.Стобихівка, с.Карасин, с.Карпилівка.

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Ковельський район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Локачинський район

Інформацію не надано

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Луцький район

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любомльський та Шацький райони

Вимкнень споживачів не заплановано

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-84

10:00-17:00

Побут

с. Судче, вул. Рівненська

2.

ПЛ 0,4 кВ від КТП-25

10:00-17:00

Магазин ФОП Слабенко О.І, магазин ФОП Лобацевич Н.С., магазин ФОП "Станкевич Г.П., страхова компанія Уніка, Побут

с. Дольськ, вул. Гагаріна, Садова

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ, Л-53-05 для ремонту ПР-10

КТП-252 від ЛР-165

11:00-17:00

КТП-529, с. Гораймівка.

КТП-455 - ФОП Мельник Л.М. (деревообробний цех).

КТП-252 - Гораймівська сільська рада (клуб), Церква, Молитовний будинок, Маневицький РЦПМСД (ФАП), Районний відділ освіти (школа).

КТП-337 - ФОП Фальчук Святослав Степанович (торгівельний ларьок).

КТП-207 - СВК "Кормін" (млин).

КТП-208 - Маневицький РВПЗ УДППЗ "Укрпошта", Куликовицьке споживче товариство (бар, пром.товари), Молитовний будинок, ФОП Оніщук Л.В. (магазин), ФОП Мельник Н.М. (ларьок).

КТП-206 - Гораймівська сільська рада (дит.садок), ПАТ "Укртелеком" Волинська філія, ФОП Величко О.О. (виробнича база), ФОП Мельник Анатолій Григорович (комора), СВК "Кормін"

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1 КТП-22

09:00-18:00

 

м.Нововолинськ

вул.Репіна

вул.Яворницького

вул.Галицька

вул.1-е Грудня

вул.Луцька, 1-е, ж

вул.Липинського, 1-5, 2-12

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-2 КТП-22

09:00-18:00

 

м.Нововолинськ

вул.Лопатіна

вул.Нахімова

вул.Кропивницького, 25-29

 

Ратнівський район

Інформацію не надано

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

Л71-02

9:00-17:00

с.Трилісці (повністю).

с.Линівка (повністю).

с.Малинівка (повністю).

с.Мар'янівка (повністю).

с.Трилісці (повністю).

с.Линівка (повністю).

с.Малинівка (повністю).

с.Мар'янівка (повністю).

2

ПЛ-0,4 кВ від КТП-340

9:00-17:00

с.Носачевичі ветдільниця, АТС, поштове відділення, шкільна артсвердловина, контора с/р, дитячий садок, клуб

с.Носачевичі вул.Молодіжна, Тиха, Набережна.

3

ПЛ-0,4 кВ від КТП-474

9:00-17:00

с.Крижівка ППМ

с.Крижівка вул.Першотравнева

4

ПЛ-0,4 кВ від КТП-164

9:00-17:00

с.Щурин ГРП, бригади

с.Щурин вул.Перемоги

5

Л30-01

9:00-17:00

с.Іванчиці (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Городині (повністю)

с.Романів (повністю)

с.Іванчиці (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Городині (повністю)

с.Романів (повністю)

6

Л34-05

9:00-17:00

с.Доросині (повністю).

с.Кияж (повністю).

с.Ворончин (повністю).

с.Доросині (повністю).

с.Кияж (повністю).

с.Ворончин (повністю).

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЩТП-242 Л-2

10:00-16:00

 

с Глухи вул Голобурди, Денисова

2.

КТП-120

10:00-17:00

ТЗОВ Надія, вишка мобільного звязку ЮМС

с Смідин

 

Турійський район

Інформацію не надано