ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE


Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 30.01.2019 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-200

 09:00 - 13:00

Сільська рада, дитячий садок, школа, АТС

с. Заріччя

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП № 453

с.Мерва

09:00-14:00

ПАТ"Укртелеком"    ЦЕЗ-2

Горохівський районний відділ освіти  Школа, котельня, столова

ПО АФ Колос            Контора

Церква            Церква

ФОП Петрик О.М.            Ларьок

Мервинська сільська рада            Дитячий садок

с. Мерва:
вул. Б. Хмельницького

 

2.

ПЛ-0,4 кВ від ЩТП № 484

с.Скобелка

09:00-14:00

ПАТ "Волиньгаз" Горохівська філія      СКЗ

ФОП  Грушковська Н.Я.            Магазин с. Скобелка

Підприємство "Укрпошта"            поштове відділення

Скобелківська сільська рада     Адмінбудинок

Дім молитви  Дім молитви

с. Скобелка:
вул. Луцька, вул. Селищна
вул. Берегова, вул. Річна,
вул. Зелена

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0.4кВ від КТП-211

 

09:00-16:00

 

с.Поромів територія ферми

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10кВ  Л-44-04 від ПС до ЛР-17 уч.оп. 1-375 (КТП-321, 231, 214, 313, 213, 235, 125, 334, 241, 221, 124, 220, 138,  127, 123, 250, 126, 110, 212, 226, 211, 303, 178, 219, 327, 112, 113, 230.)

09:40 – 17:00

с.Радошинка: Школа, Медпункт, Бібліотека, ССТ Сошично (магазин).

с.Стобихівка: ТзОВ «Лігнум Енерджі» (цех), ПП Мороз Т.А., Бібліотека, Школа, Медпункт, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Сільська рада, ССТ Сошично (магазин), Поштове відділення, ПП Величко В.А., СПП «Стобихівське» (магазин), ПП Сухнацький І.С., ПП Іваненко С.М., ПП Осадчук М.І., ПП Сухнацький В.І., Скважина, Молитовний будинок, ПП Мороз С.С.,

с.Карпилівка: Школа, ДП «К-Каширське ЛГ» (Лісництво), ССТ Сошично (магазин), ФАП, Будинок Культури, ПП Степанюк Л.І., ПП Шворак Н.М.,

с.Карасин: ПП Сухацький С.С. (пилорама), Молитовний будинок, Скважина, ПП Сущ С.Ю., ПП Квашневський С.І., ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е (Мобільна станція), Школа, Амбулаторія, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Будинок культури, Сільська рада, Дитсадок, ССТ Сошично (магазин), ПП Дрипа А.С., Церква, Поштове відділення, ПП Шворак Н.М., ПП Шворак Б.В., 

с.Запруддя: Школа, ФАП, Будинок культури, Церква, ССТ Сошично (магазин), ПП Приймачук Ю.В.

с.Сошично: Амбулаторія, Ветдільниця, Лісництво, Сільська рада, Аптека, ПП Приймачук В.П., ПП Ткачук Р.І., ПП Іванюк О.В., ПП Заєць М.В., ПП Балецька В.І., ПП Харчук В.Ф.,  ТзОВ "Астеліт" (станція), Ф/г Полісянка, ПП Шворак І.Ф., ПП Пшонюк М.І., ПАТ «Укртелеком» (АТС), Дитсадок, Церква, ПП Самусік А.І., ПП Зінчук М.А.

 

с.Сошично, с.Запруддя, с.Радошинка, с.Стобихівка, с.Карасин, с.Карпилівка.

2.

ЗТП-182

09:00 – 16:00

ПП Єсіпенко В.А., ПП Ільчук Н.В., К-Каширське МСТ (контора), ПП Сельвесюк С.С., "Заготконтора" К-К райспоживспілки  (магазин), ПП Шадура Г.С. (Лідер), ПП Мисік Г.М. (Бонапетіт), ПП Марчук Г.В., ПП Бобко Р.Р., ПП Балицька Н.П., Аптека №9, Ресторан «Полісся», Кафе «Дозвілля»., м-н «Меблі», м-н «Світ ламінату».

м.К-Каширський,  вул.. Торгова, вул.. Незалежності, 1 Травня, вул.. Болотна, вул. Ковельська.

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4 кВ КТП-239

9:00-17:00

Церква  с. Білин,

СТзОВ "Білинське",

ПАТ "Укртелеком",

Дубівське СТ,

Вол. дирекція УДППЗ,

ФОП Спичак Т. М.,

УПЦ Церква с. Білин.

с. Білин.

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ЗТП-161 Л1

9:00 – 17:00

 

с.Павловичі вул.Паламарчука, вул.Набережна

2

КТП-6 Л3

9:00 – 17:00

 

смт.Локачі вул.Зарічна, вул.500-річчя Локач

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-55

10:00 – 16:00

Торчинське СТ – контора, кафе «Чайка»,

ФОП Кобильчук О.М. – хлібопекарня,

ФОП Медведюк І.С. – торгівельний павільйон,

ФОП Веремчук В.В. – будинок побуту,

с/р смт Торчин - контора

смт Торчин вул. О.Кошового, Козацька, І.Франка, Маяковського, Незалежності,

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ 04кВ КТП- 207

9:00-17:00

 

сРогові Смоляри

 

2

ПЛ 04кВ КТП-400

9:00-17:00

 

сКуснище

3

ПЛ 04кВ КТП-296

 

9:00-17:00

 

сТерехи

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ від КТП-241

10:00-17:00

Маневицький РЦПМСД (ФАП), ФОП Огребчук І.М. (ларьок), Великоосницька сільська рада (клуб), ФОП Кв"ятковська  Людмила Дмитрівна (ларьок).

с. Мала Осниця

2

ПЛ-10 кВ, Л-65-02 для ремонту МВ-10

12:00-17:00

КТП-110, с. Четвертня.

КТП-127.

КТП-128 - СВК "Жовтень" (трак.бригада), Районний відділ освіти (школа, їдальня), ФОП Чирва Сергій Володимирович (магазин), Приватне акціонерне товариство "Киїстар" (станція)

КТП-129 - Сльська рада (будинок культури, дитячий садок), СП "Маневицьке ОПГХ" (кафе «Ялинка»), Маневицький РВПЗ  УДППЗ  "Укрпошта",  ПАТ "Укртелеком" Волинська філія, Колківське споживче товариство (магазин), Молитовний будинок, ПАТ "Рожищенський сирзавод" (пункт), ФОП Богун Ю.О. (ларьок «Вишенька»), ФОП Іллюк Юрій Васильович (магазин), Маневицький РЦПМСД (амбулаторія), Сільська рада (котельня дит.садка, башня).

 КТП-130 - СВК "Жовтень" (ферма), ФОП Мельник М.Н. (пилорама), ФОП Артюх В.М. (пилорама), СВК "Жовтень" (млин, контора, база, комора).

КТП-131 -ФОП Гамалійчук Людмила Степанівна (кіоск), Релігійна громада.

КТП-267 -. ФОП Мережа  П.Ф.(магазин, ларьок).

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ Л-1 КТП-22

09:00-17:00

Церка ХВЕ

м.Нововолинськ

вул.Репіна, вул.Яворницького

вул.Галицького, вул.1-е Грудня

вул.Луцькак, 1е, 1ж

вул.Липинського, 1-5а, 2-12

вул.Нахімова, 1

 

Ратнівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4кВ від ТП-407 Л-1, Л-2 чистка траси

9:30 - 17:00

 

с. Замшани;

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

Л30-01

9:00-17:00

с.Копачівка (повністю)

с.Башова (повністю)

с.Тростянкка (повністю)

с.Іванчиці (повністю)

с.Городині (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Григорівка (повністю)

с.Уляники (повністю)

с.Копачівка (повністю)

с.Башова (повністю)

с.Тростянкка (повністю)

с.Іванчиці (повністю)

с.Городині (повністю)

с.Озденіж (повністю)

с.Григорівка (повністю)

с.Уляники (повністю)

2

ПЛ-0,4 кВ від КТП-70

9:00-17:00

м.Рожище ГРП

м.Рожище вул.Кольцова, Лермонтова, Чайковського

 

3

ПЛ-0,4 кВ від КТП-145

9:00-17:00

с.Духче пилорама.

с.Духче вул.Жовтнева, Травнева.

4

ПЛ-0,4 кВ від КТП-499

9:00-17:00

 

с.Навіз вул.Садова, 1 Травня

5

ПЛ-0,4 кВ від КТП-156

9:00-17:00

с.Кияж магазин, клуб, бригада-1.

с.Кияж вул.Лобушняка, Польова

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10 Л-48-01 до ЛР-6 (ктп-16.17.18.163.267.269.)  

10:00-17:00

 

с.Секунь.

2

КТП-91

10:00-17:00

 

с.Смолярі

3

КТП232 с.Мизово

10:00-17:00

 

 

4

КТП-249с. Підсинівка

10:00-17:00

 

 

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ

КТП-8 Л-1

10:00-16:30

ФОП Гунько Я.П. - магазин

с.Дольськ

2

ПЛ-0,4 кВ

КТП-235 Л-1

10:00-16:30

 

с.Мокрець