ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 22.02.2019 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-363 Л-1

09:00 - 16:00

ФАП,

с. П'ятидні, вул. Незалежності, Колгоспна, Тиха

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП № 282 с.Перемиль

09:00-17:00

ТзОВ "Волинь Агро"            Комплекс

ТзОВ "Волинь Агро"            Комплекс

ФОП Сопіжук В.М.            Столярний  цех

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ЩТП-150

10:00 – 16:00

 

с.Клопочин

 вул.Володимирська, Набережна(частково)

2

ПЛ-04кв від ЩТП-288

10:00 – 16:00

 

с.Лежниця  вул.Центральна(частково)

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10кВ Л-59-02

Уч.оп.№115-140 (ТП-196)

09:00 – 17:00

Ощадбанк, Художня майстерня, Готель «Турія», ПП Никитюк Ю.В., Молитовний будинок, ПП Сус Т.М., ПП Фарина І.Л., ПП Царик Г.М., ПП Тимошенко Т.О., ПП Приходько В.М., ПП Гарбарчук О.Є., ПП Пилипчук Н.Ф., ПП Савлук В.К.

м.Камінь-Каширський,

2.

ЗТП-49

09:00 – 17:00

Школа, Дитсадок, ПП Шевчик А.В.

м.Камінь-Каширський, вул.. Воля, вул.. Чкалова.

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

Ковельський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

Локачинський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2,3 КТП-257

10:00 – 16:00

ФОП  Кревський В.А., ФОП Киричук В.С.

смт. Торчин  вул. Каспрука, Петровського, Шевченка, Ватутіна, І.Франка, Паризької комуни, Мічуріна

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ 10 Л 26-01 до ЛР 173

9:00-17:00

 

Очистні СМТ Шацьк

уроч Гряда

уроч Ілічівка

 

2

ПЛ 04кВ КТП-22

9:00-17:00

 

 

с Скиби

 

3

ПЛ 04кВ КТП-51

 

9:00-17:00

 

М/П с.Коцюри,Церква с.КоцюриПП "Науковий дослідно-селекційний центр "Соя Поліс

 

с Коцюри

 

Любешівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4кВ Л-1,2 від КТП-148

10:00 - 17:00

Будівля храму, магазин ФОП Жилко Л. Ю. 

с. Залізниця вул. Золотаренка, Лісоградська, Берегова

 

Маневицький район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ Л-7 ТП-46

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Шопена, 9, 2-20

вул.Мазепи

вул.Героїв Крут

вул.Ломоносова, 1-11, 2-10

вул.Кисіля, 1-3а, 2-12

 

Ратнівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

Л30-08

9:00-17:00

с.Олександрівка (повністю)

с.Підліски (повністю)

м.Рожище виробнича база, Рожищенський СТК, склади УВС, АГРС, артскважина.

с.Копачівка дачний масив.

м.Рожище вул.Пирогова, пров.Парковий, Карєрна.

с.Олександрівка (повністю)

с.Підліски (повністю)

 

2

ПЛ-0,4 кВ від КТП-228

9:00-17:00

с.Крижівка млин, пилорама

 

3

ПЛ-0,4 кВ від КТП-163

9:00-17:00

 

с.Щурин вул.Л.Українки, І.Франка

4

ПЛ-0,4 кВ від КТП-469

9:00-17:00

 

с.Переспа вул.Молодіжна, Радянська, Будівельна, Жовтнева

5

ПЛ-0,4 кВ від КТП-167

9:00-17:00

с.Щурин бригада, БССЗ

с.Щурин вул.Гагаріна, Жовтнева, Шевченка

6

ПЛ-0,4 кВ від ЗТП-316

9:00-17:00

м.Рожище магазин "Венеція", магазин.

м.Рожище вул.Незалежності,99А, М.Вовчка,16,14 .

7

ПЛ-0,4 кВ від КТП-472

9:00-17:00

 

м.Рожище вул.Молодіжна,1-23, Шевченка,125-161.

8

ПЛ-0,4 кВ від КТП-280

9:00-17:00

 

с.Кобче вул.Набережна, Центральна

 

9

ПЛ-0,4 кВ від КТП-264

9:00-17:00

м.Рожище Рожищенський СТК, склади УВС, АГРС.

м.Рожище вул.Пирогова, пров.Пирогова, Карєрна.

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП-54 Л-1,3

 

10:00 - 16:00.

 

вул:Незалежності,Садова,Молодіжна

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10 кВ Л-64-02

від  ЛР-174

КТП-92

09:00-15:30

 

с.Кличковичі

2

ПЛ-0,4 кВ

ЗТП-199 Л-8

10:00-14:00

 

Суд- адмінприміщення, друкарня, редакція, ФОП  Нагорна, Шкадюк, Добиш, Потапова, Янок, Трачук, Марчук, Назарчук, Кучеря, Фількевич, Антонюк, Підгайний, Панасюк, Омелюх, Потапов, Кот, Піскуровський, Охремлюк, Шамхалова, Гончарук,  Клімук, Літковець, Патійчук, Шишко, Шум – торговий  павільйон

с.м.т.Турійськ   вул.Луцька