ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 18.04.2019 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-118 Л-1,2

09:00 - 17:00

Ферма, пилорама

с. Хобултова

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП № 372

с.Липа

09:00-17:00

ТзОВ  "Феміда інтер"            База відпочинку

Волиньдержрибохорона

 

с. Липа:
вул. Підгаєцька

 

3.

ПЛ-0,4 кВ від КТП № 493

с.Бужани

09:00-17:00

Бужанівська сільська рада            Башня

с. Бужани:
вул. Млинова
вул. Набережна

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4кВ Л-1 від КТП№71

 для чистки траси ПЛ

10.00-16.00

 

с.Завидів частково 

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-109 Л-2

09:40 – 17:00

ПП Харчук В.П.

с.Сошично, вул.. Зарічна

2.

КТП-222 Л-1

11:00 – 15:00

ПП Пігулко Л.М.

с.Соснівка, вул.. Першотравнева

3.

ПЛ-10кВ Л-19-05

від ЗТП-331 до ЛР-19 (ТП-171, 366, 131, 190, 132, 133, 238, 363.)

10:00 – 17:00

с.Добре: СПП «Сірче» (пилорама).

с.Хотешів: ПП Петрук М.М., ПП Ткачик Г.П., Будинок культури, Церква, ПП Мельник Т.В., Тублікарня, Бібліотека, Школа, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Поштове відділення, ССТ Бузаки (магазин), ПП Литвин С.А., ПП ТОмась С.М., Дитсадок, Молитовний будинок.

с.Добре, вул.. Центральна

с.Хотешів

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ – 0,4кВ від ЗТП №496

 

9:00-17:00

ФОП Рахлінський Ю.М

ФОП Чабан О.М.

ТзДВ "Ковельагроспецпостач".

ПП"ТПК АРСЕН"

ФОП Дідіцкий А,М.

м. Ковель, вул.Ватутіна

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

Л51-02

10:00 – 15:00

ПП «ФрутЕксПол» с.Марковичі,

школа, дитсадок с.Марковичі,

школа, дитсадок с.Шельвів

с.Марковичі–повністю,

 с.Роговичі-повністю,

с.Міжгір'я–повністю,

с.Шельвів – вул.Центральна, вул.Зелена, вул.Шкільна, вул.Нова, вул.Молодіжна, вул.Дружби Народів

2.

КТП-120 Л2

9:00 – 17:00

Станція мобільного зв'язку Київстар, станція мобільного зв'язку Водафон

с.Привітне вул.Центральна (ферма)

 

місто Луцьк

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10 кВ Л-67-03 (КТП-95, 263, 545, 97, 268, 533, 296, 780, 807)

09:30 – 17:00

Табір "Орлятко", ТзОВ "Аміна-Волинь"(ресторан "Зелений гай"), ТзОВ"Пролісок", ДП "ЕДГ ЕЛІТА", Вол.інститут АПВ НАНУ(с.Брище), Луцьке СКАП "Луцькспецкомунтранс" (сміттєзвалище с.Брище),  с/р Рокині (с.Брище та с.Буків), "КЛІАР-ЕНЕРДЖІ" (сміттєзвалище)

с. Брище, с. Буків

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0.4кВ КТП-340

 

9:00 – 17:00

 

 

с. Миловань

 

2

ПЛ-0.4кВ КТП-183

 

9:00 – 17:00

 

с. Забужжя

 

3

КТП-417

 

9:00 – 17:00

 

с. Головно

 

4

ПЛ-0.4кВ КТП-317

9:00 – 17:00

 

с. Головно

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Маневицький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ від КТП-87

10:00-17:00

Новочарторийське споживче товариство (магазин), Маневицький РЦПМСД (ФАП).

с. Колодії.

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ЦРП-4, ПЛ-6 кВ

Ц-4-04/КТП-87

09:00-17:00

Південний водозабір

м.Нововолинськ

 

 

Ратнівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10кВ л.17-01 від ЗТП-108 до ЛР-44

10:00 -16:00

ФОП Савчук Тетяна Андріївна – ФОП Матвіюк Руслана Василівна - Товариство з обмеженою відповідальністю "Білорусь-Агро" - ФОП Штик Валерій Миколайович - ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КИЇВСТАР" - ФОП Головій Олена Петрівна – ФОП Головій Галина Володимирівна - ФОП Шопук Ніна Арсенівна – ФОП Луцик Анатолій Володимирович - ФОП Шиманський Ігор Миколаєвич – ФОП Матвіюк Руслана Василівна

с.Гута

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ від КТП-366

9:00-17:00

Овочесховище (м.Рожище, вул.Гранична)

м.Рожище, вул.Гранична, 1-28, 28-83(парні), Трудова

2

ПЛ-0,4 кВ від КТП-52

9:00-17:00

Млин, пекарня, храм, КЗ "Рож. район. ЦПМСД", школа, ковбасний цех, магазин

с.Сокіл, вул.Незалежності, Озерна, Тиха, Червоного Хреста

3

ПЛ-0,4 кВ від КТП-11

9:00-17:00

 

с.Залісці, вул. Молодіжна, Перемоги

4

ПЛ-0,4 кВ від КТП-169

9:00-17:00

 

с.Квітневе, вул.Польова, Квітнева, Молодіжна, Миру, Садова

5

ПЛ-10 кВ Л18-04 до ЛР-46

9:00-17:00

м.Рожище деревообробний цех, виробничі бази, столярний цех, ветлабораторія, гараж, насосна, паливний склад, складське приміщення, стадіон, ГРП-2, цех по переробці м'яса, АЗС.

м.Рожище, вул.Гранична, 1-28, 28-83, Трудова, Курбаса, 25-36, 31-33.

6

ПЛ-0,4 кВ від КТП-251

9:00-17:00

с.Рудня Сільська рада, Клуб, ФАП, Відділення зв'язку, кіоск, магазини

с.Рудня, вул.Центральна, Набережна, Спортивна, Молодіжна

7

ПЛ-0,4 кВ від КТП-236

9:00-17:00

с.Копачівка магазин, крамниця,

с.Копачівка, вул.Першотравнева, 33-45, 22-38, Набережна

8

ПЛ-0,4 кВ від ТП-500

9:00-17:00

 

с.Копачівка вул.Першотравнева, 97-131, 60-128

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП 155

10:00 – 17:00

 

смт Ст Вижва  вул Зелена,Брідківська   с Брідки вул Мирна,Лугова

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10 кВ Л-24-01 від ПС до ЛР-147, 120

КТП-154

КТП-153

КТП-152

КТП-151

КТП-150

КТП-311

10:00-16:30

 

ФОП Заколодежна Є.П. –магазин,СВК «Батьківщина» - контора ,пилорама, ферма, насосна,  Купичівська с/р – дит.садок, клуб, бібліотека,  ФАП, церква, АТС, школа, столова, пошта, ФОП Піндюк  - магазин, дільниця вет. медецини

с.Чорніїв, Свинарин

2

ПЛ-10 кВ  Л-42-01 від  ЛР-153  до ЛР-41

КТП-126

 

10:00-16:30

ФАП, Гайківська  с/р – клуб, ФОП Новосад В.В.

с.Ягідне