ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 22.05.2019 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 Л-4 КТП-274

 09:00 - 17:00

с. Бегета: ФАП, ФОП Романюк Л.Б торговий павільйон

с. Бегета, вул.: Нова, 58-66, 23-45, Першотравнева  

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП № 593

с.Новостав

09:00-17:00

Берестечківське СТ   магазин

ПАТ "Ковельмолоко"           Приймальний пункт

ФОП Голюк Г.А.       кіоск

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД"       ФАП

с.Новостав вул.Центральна

с.Новостав вул.Шкільна,Набережна

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ЗТП№191

для капітального ремонту обладнання

10:00-16:00

 

с.Поромів

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-37 Л-2, Л-1

10:00 – 17:00

Бібліотека, Будинок культури.

с.Іваномисль, вул.. Селищна, вул. Першотравнева.

2.

ПЛ-10кВ  Л-44-04 від ПС до ЛР-17 уч.оп. 1-375 (КТП-321, 231, 214, 313, 213, 235, 125, 334, 241, 221, 124, 220, 138,  127, 123, 250, 126, 110, 212, 226, 211, 303, 178, 219, 327, 112, 113, 230.)

09:40 – 17:00

с.Радошинка: Школа, Медпункт, Бібліотека, ССТ Сошично (магазин).

с.Стобихівка: ТзОВ «Лігнум Енерджі» (цех), ПП Мороз Т.А., Бібліотека, Школа, Медпункт, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Сільська рада, ССТ Сошично (магазин), Поштове відділення, ПП Величко В.А., СПП «Стобихівське» (магазин), ПП Сухнацький І.С., ПП Іваненко С.М., ПП Осадчук М.І., ПП Сухнацький В.І., Скважина, Молитовний будинок, ПП Мороз С.С.,

с.Карпилівка: Школа, ДП «К-Каширське ЛГ» (Лісництво), ССТ Сошично (магазин), ФАП, Будинок Культури, ПП Степанюк Л.І., ПП Шворак Н.М.,

с.Карасин: ПП Сухацький С.С. (пилорама), Молитовний будинок, Скважина, ПП Сущ С.Ю., ПП Квашневський С.І., ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е (Мобільна станція), Школа, Амбулаторія, ПАТ «Укртелеком» (АТС), Будинок культури, Сільська рада, Дитсадок, ССТ Сошично (магазин), ПП Дрипа А.С., Церква, Поштове відділення, ПП Шворак Н.М., ПП Шворак Б.В., 

с.Запруддя: Школа, ФАП, Будинок культури, Церква, ССТ Сошично (магазин), ПП Приймачук Ю.В.

с.Сошично: Амбулаторія, Ветдільниця, Лісництво, Сільська рада, Аптека, ПП Приймачук В.П., ПП Ткачук Р.І., ПП Іванюк О.В., ПП Заєць М.В., ПП Балецька В.І., ПП Харчук В.Ф.,  ТзОВ "Астеліт" (станція), Ф/г Полісянка, ПП Шворак І.Ф., ПП Пшонюк М.І., ПАТ «Укртелеком» (АТС), Дитсадок, Церква, ПП Самусік А.І., ПП Зінчук М.А.

с.Сошично, с.Запруддя, с.Радошинка, с.Стобихівка, с.Карасин, с.Карпилівка.

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПС 35/10 кВ №20 "Люблинець"

(Л.20-02, 20-06, 20-07, 20-09, 20-13, 20-18,    20-20 )

9:00-17:00

ПАТ "Ковель-Вапно"

ФОП Павлюк М.М.

ТзОВ"УКРДОРС"

КП "Екокомунсервіс"

ФОП  Буднік Є.А.

ПП "Явір-Ковель"

Дубівське СТ

Ф.О.Савич С.М.

ОСББ"Шкільна 6"

С/Р Люблинець

ОСББ "Шкільна 2"

ФОП Доннікова О.П.

ФОП Чик  С.Є.

ПрАТ "МТС УКРАЇНА"

Львівська філія ПрАТ"Київстар"

ТзОВ "МДФ- УНІВЕРСАЛ"

С/Р Старі Кошари

Ковельське МТМО

СТзОВ"Сагайдачного"

Ковельське П-во вет.медицини

ПАТ"Укртелеком"

Вол.дирекція УДППЗ

ПрАТ "МТС УКРАЇНА"

СТзОВ"Сагайдачного"

ФОП Зуб С.М.

ФОП  Коваль С.В.

ФОП Старушик Р.М.

ФОП  Холонюк Ю.В.

Ф/г "Кошара"

Ковельське Райво

ФОП Шворак П.Є.

Дубівське СТ

Церква Кругель

С/Р Старі Кошари

ФОП Колотюк Ю.Г.

Свято-Пантелеймонівський храм

ФОП Солодуха В.Л

СФГ "Фасти"

ПАТ" Волиньгаз "

С/Р Мощена

ПАТ"Укртрансгаз" СКЗ П"ятихатки

ПАТ ШБУ-№63

ФГ "Мощена" тракторна бригада

ФОП Масловський М,А

смт.Люблинець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

с.Старі Кошари

 

 

 

 

 

 

 

с.Кругель

 

 

с.Нові Кошари

смт.Люблинець

 

 

с.Фасти

 

с.Черкаси

м.Ковель

 

с.Мощена

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП№166 Л-2

9:00-17:00

 

смт Локачі вул.Незалежності:

2

ПЛ-10кВ Л 21-01 від ЛР-3

10:00-13:00

 

с.Холопичі

 

місто Луцьк

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-57

РУ-10/РУ-0,4 кВ

Кап ремонт

09:30-17:00

КП «Луцьктепло»

Ательє мод

Відділ зв'язку №7

Бібліотека №4

Станція швидкої допомоги

Пошта «Автолюкс»

Обласна юнацька спортивна школа

«Приватбанк»

Гастроном

Аптека «Беладона»

«Укрсиббанк»

вул. Привокзальна, 11, 13а, 13,

просп. Грушевського, 25, 27, 29, 31

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10 кВ Л 31-05 від ЛР-233 до к.9 ЦРП-725 (КТП-104, 140, 141, 384, 415, 578, 583, 614, 618, 621, 627, 661, 664, 687, 719, 737, 740, 743, 755, 756)

10:00 – 17:00

ПАТ "Укртелеком", ПП Мазурець, ПП Хенчель, ПП Максименко, ПП Ільюк О.А, ПП Кіндер В.В, ПП Шикун О.Є, КСП "Боратин", ПП Кулай О.Б, ж/м Камінський, ПП Момот П.В, ПП Пахомко Л.П, ПП Прохорук О.Б, ТзОВ "Прогрес ЛТД", ТзОВ "Майтім", ПП Довгополюк, бар "Чевермето"

с. Рованці

2.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2,3,4 КТП-59

10:00 – 16:00

с. Буяни: Школа, Церква

с. Буяни вул. Незалежності, 10-21, Шкільна, Миру, 9-26, Тиха, Молодіжна, 1-17, Волі, 1-39

3.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2 КТП-346

09:00 – 17:00

 

с. Радомишель вул. Шевченка, Л.Українки

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10кВ Л 58-03

9:00 – 17:00

 

Любомльське міжгосп.спеціаліз.лісогоспод.підприємство

Новий хутір ("Машівський бір")

П/в с. Машів

Магазин с.Машів

Поштове відділення с. Машів

Клуб

Контора

Насосна-школа

М/П с.Машів

Школа

Дитячий садок

Сільська контора

Молитовний будинок

Філія "Любомльський автодор"

Публічне акціонерне товариство"Концерн Галнафтогаз

ТОВ "Л-Транс"

МПП "Криниця"

Приватне підприємство "Фолсаж"

Любомльський районний центр зайнятості населення

Волинська прикордонна філія ВАТ"СК"Універсальна"

АЗС №2 "Універсам"

АЗС "Трансгазіндастри"

Виробничо-комерційне підприємство"Олімп"

ФОП Якимлюк Віталій Іванович

Райпостач м.Любомль

ТОВ "АСТЕЛІТ"

Фермерське господарство "БУГ-ПЛЮС"

ТзОВ "Золотий екватор"

ПП "Каскад"

Державне під-во "Любомльське лісове господарство"

ГОЗО "Верба"

ТОВ "Будівельник"

МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЯВІР"

Філія Вол.обласн.газонап.пункт ПАТ"Волиньгаз"

Моб звязок "ЛАЙФ" "КИЇВ СТАР".

 с.Вишнів МПП"ЯВІР", АЗС "Трансгазіндастри" "ОККО", Бар "Євро"

 с.Машів . Кемпінг " МАШІВСЬКИЙ БІР" АЗС Формула

м.Любомль: "Волиньгаз" Шевченка частково, Островецька, Воїнів Інтернаціоналістів,

пров.Луговий, вул Лугова, Дружби,Мохнюка ,Кібенка Героїв Крут частково,вул. Промислова, Завальська, Молодіжна,  Загородня, Суворова,1.Травня частково,

 Любомльська, Ватутіна, Ярини Смоляр, Княжна, Вишнівецька ,пров.Вишнівецька, , Стуса,Степанченка,, Вербна,

 

 

2

ПЛ-10кВ Л 56-02

 

9:00 – 17:00

 

Школи, магазини

с.Гороховище, с.Вишнівка

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Маневицький район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ТП-24 22.05.2019

9:00-17:00

 

м.Нововолинськ:

вул.Лермонтова

вул.Грінченка 2-18,24-38,1-35

вул.А.Кримського 76-92

вул.Толстого

вул.У.Самчука 28/2

вул.Ломоносова 17-29,12-26

вул.У.Самчука

вул.А.Кисіля 39

вул.Маяковського 90-94

вул.Транспортна

вул.Нестерова 3-19а,2-10

 

Ратнівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ від КТП-112

9:00-17:00

с.Озденіж магазин, ФАП.

с.Озденіж вул.Садова.

2

ПЛ-0,4 кВ від КТП-240

9:00-17:00

 

с.Озденіж

3

ПЛ-0,4 кВ від КТП-378

9:00-17:00

 

м.Рожище вул.Суворова, Садова, Н.Ужвій.

4

ПЛ-0,4 кВ від КТП-52

9:00-17:00

с.Сокіл м'ясо-ковбасний цех, магазини, школа, шкільна майстерня, торговий павільйон,  виробничий комплекс, школа-інтернат, амбулаторія, насосна, храм, млин, пекарня.

с.Сокіл, вул. Незалежності, Озерна, Незалежності, Тиха, Червоного Хреста.

5

ПЛ-0,4 кВ від КТП-170

9:00-17:00

с.Квітневе кіоск, шкільна майстерня, шкільна артсвердловина, клуб, церква, кіоск.

с.Квітневе вул.Ветеранів, Молодіжна, Незалежності, Шевченка, Гагаріна.

6

ПЛ-0,4 кВ від КТП-402

9:00-17:00

с.Ворончин адмінприміщення, клуб, школа, дитячий садок, магазин, ППМ.

с.Ворончин вул. Л.Українки, Незалежності.

7

ПЛ-0,4 кВ від КТП-369

9:00-17:00

 

м.Рожище вул.К.Шолокадзе, 93-111, 116-124, 139-172, 126,128.

8

Л43-03

9:00-17:00

с.Корсині (повністю)

с.Духче пилорама.

с.Іванівка (повністю)

с.Літогоща ( повністю)

 

с.Корсині (повністю)

с.Духче вул. Жовтнева, Травнева.

с.Іванівка (повністю)

с.Літогоща ( повністю)

 

9

ПЛ-0,4 кВ від КТП-296

9:00-17:00

 

с.Вітоніж вул.Миру, Першотравнева.

10

ПЛ-0,4 кВ від КТП-30

9:00-17:00

с.Топільне бригада №1.

с.Топільне вул.Квітнева, 76-90, Ювілейна, Миру.

11

Л34-05

9:00-17:00

с.Доросині (повністю)

с.Тристень (повністю)

с.Ворончин пилорама, станція зв'язку

с.Кияж  молитовний будинок, школа, ППМ, кіоск, ФАП.

 

с.Доросині (повністю)

с.Тристень (повністю).

с.Кияж вул. Набережна, Миру, Тиха.

 

12

ПЛ-0,4 кВ від ЗТП-253

9:00-17:00

м.Рожище друкарня, магазин, приміщення.

м.Рожище вул.О.Степанюка, Пушкіна.

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ -10 кв Л 57-01 

11:00 - 16:00

 

с Кримне, с Любохини,

частково с Мокре 

2

ПЛ-10кв Л 13-01

КТП-149

 

10:00 - 16:00

"Зерносушилка"

с Сераховичі

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4кВ

КТП-105 Л-6

11:00-15:00

 

ФОП Зінюк Т.В.- магазин «Артеміда», пошта, школа, кухня

смт .Луків  вул.Садова, Грушевського