ПРИЄДНАННЯ
ДО ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА
СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -
ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ

Адреса і контактна інформація
Прийом громадян
Центр обслуговування клієнтів
Вакансії


Планові вимкнення ПрАТ "Волиньобленерго"
на 23.05.2019 р.

 

Володимир-Волинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

КТП-125

09:00 - 17:00

Школа с. Галинівка

с. Галинівка, вул.: Агропомічна, Центральна, 1-18  

2.

ПЛ-0,4 Л-2 КТП-128

 09:00 - 17:00

с. Бегета: водокачка

с. Бегета, вул.: Нова 2-38, Антонівка

 

Горохівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ від КТП № 593

с.Новостав

09:00-17:00

Берестечківське СТ   магазин

ПАТ "Ковельмолоко"           Приймальний пункт

ФОП Голюк Г.А.       кіоск

КЗ"Горохівський районний ЦПМСД"       ФАП

с.Новостав вул.Центральна

с.Новостав вул.Шкільна,Набережна

 

 

Іваничівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4кВ Л-2 від КТП№222 для чистки траси ПЛ

10:00-16:00

 

с.Луковичі 

частково вул. Селянська 14-46

 

Камінь-Каширський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-10кВ Л-59-01 уч.оп.№176-192 (ТП-6, 274)

09:30 – 12:00

   Агробуд, К-Каш. УГГ ПАТ "Волиньгаз" (гаражі), ПП Чирко О.С., Ветлабораторія, ЛФЗАТ "Київстар Дж.Е (вишка), ПП Ханейчук П.П.

м.Камінь – Каширський, вул.. вул.. Тиха, вул.. Хотешівська, вул.. Коніщука, вул.. Бондаренка, пров. Бондаренка,

2.

КТП-109 Л-2

10:00 – 16:00

ПП Харчук В.П.

с.Сошично, вул.. Зарічна

 

Ківерцівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Ковельський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПС 35/10 кВ №20 "Люблинець"

(Л.20-02, 20-06, 20-07, 20-09, 20-13, 20-18,    20-20 )

9:00-17:00

ПАТ "Ковель-Вапно"

ФОП Павлюк М.М.

ТзОВ"УКРДОРС"

КП "Екокомунсервіс"

ФОП  Буднік Є.А.

ПП "Явір-Ковель"

Дубівське СТ

Ф.О.Савич С.М.

ОСББ"Шкільна 6"

С/Р Люблинець

ОСББ "Шкільна 2"

ФОП Доннікова О.П.

ФОП Чик  С.Є.

ПрАТ "МТС УКРАЇНА"

Львівська філія ПрАТ"Київстар"

ТзОВ "МДФ- УНІВЕРСАЛ"

С/Р Старі Кошари

Ковельське МТМО

СТзОВ"Сагайдачного"

Ковельське П-во вет.медицини

ПАТ"Укртелеком"

Вол.дирекція УДППЗ

ПрАТ "МТС УКРАЇНА"

СТзОВ"Сагайдачного"

ФОП Зуб С.М.

ФОП  Коваль С.В.

ФОП Старушик Р.М.

ФОП  Холонюк Ю.В.

Ф/г "Кошара"

Ковельське Райво

ФОП Шворак П.Є.

Дубівське СТ

Церква Кругель

С/Р Старі Кошари

ФОП Колотюк Ю.Г.

Свято-Пантелеймонівський храм

ФОП Солодуха В.Л

СФГ "Фасти"

ПАТ" Волиньгаз "

С/Р Мощена

ПАТ"Укртрансгаз" СКЗ П"ятихатки

ПАТ ШБУ-№63

ФГ "Мощена" тракторна бригада

ФОП Масловський М,А

смт.Люблинець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

с.Старі Кошари

 

 

 

 

 

 

 

с.Кругель

 

 

с.Нові Кошари

смт.Люблинець

 

 

с.Фасти

 

с.Черкаси

м.Ковель

 

с.Мощена

 

Локачинський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

КТП№166 Л-2

9:00-17:00

 

смт Локачі вул.Незалежності, Галана:

2

КТП№187

9:00-17:00

 

с.Линів вул.Шевченка:населення

 

місто Луцьк

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ТП-298

РУ-0,4 кВ

Ремонт обладнання

13:30-17:00

Гуртожиток ПТУ №6

 

2.

ТП-179

Тр-р

Ремонт трансформатора

09:30-12:30

Платна автостоянка

АЗС «Універсал»

Склади «Укрзахідпідшипник»

Магазин «Світло-люкс»

Гуртожиток кооперативного училища

АЗС «Окко»

просп. Перемоги, 22, 26, 28, 34

 

Луцький район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1.

ПЛ-0,4 кВ Л-1,2,3,4 КТП-59

10:00 – 16:00

с. Буяни: Школа, Церква

с. Буяни вул. Незалежності, 10-21, Шкільна, Миру, 9-26, Тиха, Молодіжна, 1-17, Волі, 1-39

 

Любомльський та Шацький райони

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0.4кВ КТП-317

9:00 – 17:00

 

 

с. Масловець

2

ПЛ-0.4кВ КТП-56

9:00 – 17:00

 

 

с. Бережці

3

ПЛ-10кВ Л 56-02

 

9:00 – 17:00

 

Школи, магазини

с.Гороховище,

с.Вишнівка

 

Любешівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Маневицький район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

місто Нововолинськ

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ Л-2 ТП-23

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Глінки

вул.Павлова, 3-37

вул.Л.Українки, 6-14

вул.Попова, 1-14, 18-24

2

РУ-0,4 кВ КТП-150

09:00-17:00

 

м.Нововолинськ

вул.Павлова

вул.Ціолковського

вул.І.Франка

 

Ратнівський район

Вимкнень споживачів не заплановано.

 

 

Рожищенський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4 кВ від КТП-112

9:00-17:00

с.Озденіж магазин, ФАП.

с.Озденіж вул.Садова.

2

ПЛ-0,4 кВ від КТП-240

9:00-17:00

 

с.Озденіж

3

ПЛ-0,4 кВ від КТП-378

9:00-17:00

 

м.Рожище вул.Суворова, Садова, Н.Ужвій.

4

ПЛ-0,4 кВ від КТП-52

9:00-17:00

с.Сокіл м'ясо-ковбасний цех, магазини, школа, шкільна майстерня, торговий павільйон,  виробничий комплекс, школа-інтернат, амбулаторія, насосна, храм, млин, пекарня.

с.Сокіл, вул. Незалежності, Озерна, Незалежності, Тиха, Червоного Хреста.

5

ПЛ-0,4 кВ від КТП-170

9:00-17:00

с.Квітневе кіоск, шкільна майстерня, шкільна артсвердловина, клуб, церква, кіоск.

с.Квітневе вул.Ветеранів, Молодіжна, Незалежності, Шевченка, Гагаріна.

6

ПЛ-0,4 кВ від КТП-402

9:00-17:00

с.Ворончин адмінприміщення, клуб, школа, дитячий садок, магазин, ППМ.

с.Ворончин вул. Л.Українки, Незалежності.

7

ПЛ-0,4 кВ від КТП-369

9:00-17:00

 

м.Рожище вул.К.Шолокадзе, 93-111, 116-124, 139-172, 126,128.

8

Л43-03

9:00-17:00

с.Корсині (повністю)

с.Духче пилорама.

с.Іванівка (повністю)

с.Літогоща ( повністю)

с.Корсині (повністю)

с.Духче вул. Жовтнева, Травнева.

с.Іванівка (повністю)

с.Літогоща ( повністю)

9

ПЛ-0,4 кВ від КТП-296

9:00-17:00

 

с.Вітоніж вул.Миру, Першотравнева.

10

ПЛ-0,4 кВ від КТП-30

9:00-17:00

с.Топільне бригада №1.

с.Топільне вул.Квітнева, 76-90, Ювілейна, Миру.

11

Л34-05

9:00-17:00

с.Доросині (повністю)

с.Тристень (повністю)

с.Ворончин пилорама, станція зв'язку

с.Кияж  молитовний будинок, школа, ППМ, кіоск, ФАП.

с.Доросині (повністю)

с.Тристень (повністю).

с.Кияж вул. Набережна, Миру, Тиха.

 

12

ПЛ-0,4 кВ від ЗТП-253

9:00-17:00

м.Рожище друкарня, магазин, приміщення.

м.Рожище вул.О.Степанюка, Пушкіна.

13

Л43-02

9:00-17:00

с.Духче артсвердловина, шкільна майстерня, клуб, ФАП, магазини, ППМ.

с.Берегове (повністю).

с.Мильськ овочесховище, корівник, млин, пилорама.

с.Сокіл,  кар'єр.

с.Духче вул.Миру, Жовтнева, Тиха, Травнева, Набережна.

с.Берегове (повністю).

 

 

Старовижівський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-10кв Л 13-01

КТП-149

 

10:00 - 16:00

"Зерносушилка"

с Сераховичі

 

Турійський район

№п/п

Найменування ПС, ТП, ПЛ(КЛ), що вимикається

Запланований час перерви електро-постачання (від… до …)

Найменування юридичних споживачів, що вимикаються

Найменування населених пунктів, найменування вулиць в містах, що знеструмлюються

1

ПЛ-0,4кВ

КТП-197 Л-2

12:00-14:00

 

ФОП Жук Н.М.- бар, пошта, Перевалівська с/р- адмінприміщення, клуб

с.Перевали

2

ПЛ-10кВ Л-61-09

від  ЛР- 18 до КТП-211

КТП- 279

КТП-228

10:00-16:30

 

ТзОВ «Деревбуд», Райагрошляхбуд – база, СМЗ, Хавень

с.м.т.Турійськ вул. Володимирська, Першотравнева, Проекта-2, Привокальна

3

ПЛ-10кВ Л-24-03

від  ЛР- 59 до КТП-318

КТП- 221

КТП-318

10:00-16:30

 

ТДВ «Волиньавтотранс» , ФОП Гордійчук В.М., П-ць Ільченко Г.П.- база відпочинку

с.Пересіка

4

ПЛ-0,4кВ

КТП-19

09:00-16:30

 

ФОП Вакулюк І.С.- магазин

с.Обеніжи