ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» в разі, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, необхідно дотримуватись принципів здійснення публічних закупівель.

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» «розподіл електричної енергії – це діяльність із транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії». Послуги з розподілу електричної енергії надають оператори систем розподілу (суб'єкти природних монополій) за тарифами, які встановлюються НКРЕКП. Ціна за одиницю послуги може змінюватися у зв'язку із змінами складових витрат, які впливають на її формування. 

Згідно Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (постанова НКРЕКП від 27.12.2017 № 1470) територія провадження діяльності оператора системи розподілу визначається за місцем розташування об'єктів електроенергетики, призначених для розподілу електричної енергії, що перебувають у власності ліцензіата, та до яких приєднані електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата.

Постановою НКРЕКП №1535 від 27.11.2018 року ПрАТ «Волиньобленерго»  видано ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії у межах місць провадження господарської діяльності, а саме на території Волинської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває у власності або господарському віданні (щодо державного або комунального майна) ПрАТ «Волиньобленерго», та електричних мереж інших власників, які приєднані до мереж ліцензіата (з якими укладені відповідні договори згідно з законодавством)

Відповідно до пункту 2 частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі відсутності конкуренції (у тому числі, з технічних причин) на відповідному ринку замовником може застосовуватись переговорна процедура.

Очікувана вартість закупівлі на 2019 рік визначається виходячи з очікуваного обсягу споживання електричної енергії, узгодженого також з обраним Постачальником електричної енергії, на 2019 рік та тарифу на розподіл електричної енергії.

З діючими тарифами оператора системи розподілу – ПрАТ «Волиньобленерго» ви можете ознайомитись за наступним посиланням http://energy.volyn.ua/foruser/tariffrate/physical/tariffrate-p.php

1.         З питань закупівель послуг з розподілу електричної енергії за державні кошти просимо звертатися у відділ договорів ПрАТ «Волиньобленерго» за адресою м. Луцьк, вул. Єршова, 4, каб.№ 107. Телефони для довідок (0332)283513, (0332)787325, факс (0332)787519. (ел. пошта: irad@energy.volyn.ua , dogovor1@energy.volyn.ua).

2.         Взірці документів для завантаження:

-           протокол проведення переговорів, щодо закупівлі послуги з розподілу електричної енергії;

-           договір про закупівлю послуг з розподілу електричної енергії;

-           додаткова угода про зменшення ціни договору про закупівлю послуг з розподілу електричної енергії.

3.         Завантаження копій документів, що регулюють діяльність ПрАТ «Волиньобленерго» (у форматі PDF):

-           копія Постанови НКРЕКП «Про видачу ПрАТ «Волиньобленерго» ліцензії з розподілу електричної енергії та анулювання ліцензій з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами і постачання електричної на передачу електроенергії місцевими електричними мережами і постачання електричної енергії за регульованим тарифом;

-           копія Статуту ПрАТ «Волиньобленерго»;

-           копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

-           копія Витягу №1728064500025 з реєстру платників податку на додану вартість.

4. Звертаємо Вашу увагу, що оплата за послуги з компенсації перетікань реактивної електричної енергії здійснюється Оператору системи розподілу на підставі Договору про надання послуг з компенсації перетікань реактивної електричної енергії.