О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
П О Б У Т О В О Г О  С П О Ж И В А Ч А

С П Л А Т И Т И    O N L I N E
О С О Б И С Т И Й    К А Б І Н Е Т
С П О Ж И В А Ч А -

Ю Р И Д И Ч Н О Ї    О С О Б И


Інформація щодо закупівель електричної енергії за державні кошти

1. По питанням здійснення закупівель електричної енергії за державні кошти просимо звертатися за адресою м. Луцьк , вул. Єршова, 4, каб. 107. Телефони для довідок (0332)283513, (0332)787325, факс (0332)787519. (ел. пошта: irad@energy.volyn.ua, dogovor1@energy.volyn.ua).

2. Взірці документів: протокол проведення переговорів, щодо закупівлі електричної енергії, договір про закупівлю електричної енергії погоджений з головним управлінням державної казначейської служби України у Волинській області та додаткові угоди до договору про закупівлю електричної енергії Ви можете завантажити з нашої сторінки.

3. Під час визначення вартості обсягу, який планується до закупівлі у 2017 році (в протоколі переговорів) та ціни договору про закупівлю електричної енергії, товариство рекомендує врахувати тенденцію зміни тарифів за попередні роки, а саме у 2013 році вони збільшились на 8 %, за 2014 рік на 27 %, за 2015р. на 20 %, а за 2016 рік на 24 %.

4. Також пропонуємо Вам завантажити взірці затверджених документів, що регулюють діяльність ПрАТ «Волиньобленерго» у форматі PDF:

  • копію ліцензії на передачу електроенергії місцевими електричними мережами та копію ліцензії на постачання за регульованим тарифом
  • копію Статуту ПрАТ «Волиньобленерго»
  • копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
  • копію виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
  • копію свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ
5. Нагадуємо Вам, що з 1 серпня 2016 набрав чинності Закон України № 922-VIII «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 (далі Закон) для усіх замовників, відповідно до Пункту 1 Розділу IX«Прикінцеві та перехідні положення». З метою дотримання цього Закону, ПрАТ «Волиньобленерго» зареєстровано як учасник на одному з майданчиків електронної системи публічних закупівель «ProZorro».