ПРИЄДНАННЯ
ДО
ЕЛЕКТРИЧНИХ
МЕРЕЖ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
ПОБУТОВОГО СПОЖИВАЧА

СПЛАТИТИ ONLINE
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ
СПОЖИВАЧА -

ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ


Шановні партнери!
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» в разі, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, необхідно дотримуватись принципів здійснення публічних закупівель.


1. З питань закупівель електричної енергії за державні кошти просимо звертатися у відділ договорів ПрАТ «Волиньобленерго» за адресою м. Луцьк, вул. Єршова, 4, каб.№ 107. Телефони для довідок (0332)283513, (0332)787325, факс (0332)787519. (ел. пошта: irad@energy.volyn.ua, dogovor1@energy.volyn.ua).

2. Для визначення вартості обсягу, який планується до закупівлі у 2018 році рекомендуємо врахувати тенденцію зміни тарифів за попередні роки, а саме за 2016 рік тарифи зросли на 22%, за 11 місяців 2017 року на 10%, за прогнозами НКРЕКП очікуваний ріст тарифів у 2018 році становитиме 10-15 %.

3. Взірці документів для завантаження:

  • протокол проведення переговорів, щодо закупівлі електричної енергії,
  • договір про закупівлю електричної енергії погоджений з головним управлінням державної казначейської служби України у Волинській області
  • додаткові угоди до договору про закупівлю електричної енергії

4. Завантаження копій документів, що регулюють діяльність ПрАТ «Волиньобленерго» (у форматі PDF):

  • копії Ліцензії на передачу електроенергії місцевими електричними мережами та  Ліцензії на постачання за регульованим тарифом
  • копія Статуту ПрАТ «Волиньобленерго»
  • копія Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань
  • копія Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ

Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про ринок електричної енергії» Споживачі (крім побутових та малих непобутових споживачів), мають обрати електропостачальника та укласти з ним договір постачання електричної енергії не пізніше ніж через 18 місяців з дня набрання чинності цим Законом, а саме - до 11.12.2018 року.

Разом з цим, на даний час зазначений Закон України набрав чинності не в повному обсязі. Нова модель ринку буде впроваджена з 01.07.2019 року, і саме в ній розширені можливості Споживачів щодо вибору способу закупівлі електричної енергії. До повного переходу на конкурентний ринок, який заплановано на 11.12.2018 р., взаємовідносини між споживачами та діючими електропостачальниками регулюються чинними нормативними документами, зокрема Правилами користування електричною енергією, затвердженими постановою Національної комісії регулювання енергетики України від 31 липня 1996 р. № 28.

 Крім того, нагадуємо Вам, що на сьогодні залишаються чинними Договори про постачання електричної енергії, які укладені товариством з усіма Споживачами, постачання електричної енергії яким здійснюється мережами ПрАТ «Волиньобленерго». Сторони зазначеного Договору зобов'язані дотримуватися його умов. А тому, у випадку виникнення заборгованості за спожиту електричну енергію, що спричинено невчасним проведенням закупівлі та,  як наслідок, неможливістю укладення договору про закупівлю електричної енергії, ПрАТ «Волиньобленерго»  буде змушене обмежувати енергопостачання згідно вимог Правил користування електричною енергією.

Правові та економічні засади здійснення закупівель установленні Законом України «Про публічні закупівлі». Особливу увагу звертаємо на те, що не залежно від того яку саме процедуру буде обрано Замовником, він зобов'язаний дотримуватись вимог усіх нормативно - правових актів,  в тому числі Правил користування електричною енергією.

Пропонуємо ознайомитись з Роз'ясненням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України №3304-06/40489-07 від 09.11.2017р. та Листом НКРЕКП від 17.10.2017 р. №10835/13.1/7-17.