«ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО»
vs
«ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ»

1.10.2018
ПрАТ «Волиньобленерго» вимагає від волинських водоканалів сплатити борг

ПрАТ «Волиньобленерго» вимагає від КП «Луцькводоканал» та Підприємства «Нововолинськводоканал» самостійно обмежити споживання електричної енергії своїми об'єктами до рівня фактичної оплати за заборгованість, яка станом на 1 жовтня 2018 року по КП «Луцькводоканал» уже перевищує 13,3 млн. грн.

 Повний текст »

19.10.2018
«Волиньобленерго» відмовляється бути спонсором «Луцькводоканалу»

Як повідомлялося раніше, ПрАТ «Волинобленерго» висунуло офіційну вимогу КП «Луцькводоканал» провести повну оплату електричної енергії, використаної у 2018 році. За останні шість місяців заборгованість комунального підприємства сягнула 13,3 млн грн внаслідок систематичної недоплати виставлених рахунків. Проте так і не дочекалося реакції від луцького водоканалу.

 Повний текст »

22.10.2018
«Луцькводоканал» поетапно відключатимуть від електропостачання

Керуючись вимогами Правил роздрібного ринку електричної енергії, ПрАТ «Волиньобленерго» направило офіційне попередження про припинення постачання електричної енергії через наявну заборгованість.

 Повний текст »

23.10.2018
Заява «Волиньобленерго» щодо ситуації із «Луцькводоканалом»

Після публікації запланованого графіку відключення об'єктів «Луцькводоканалу» у засобах масової інформації  з'явилися коментарі щодо незаконності такого відключення та нібито триваючих переговорів.

 Повний текст »

24.10.2018
300 тисяч — крапля від «Луцькводоканалу»

У КП «Луцькводоканал» публічно підтвердили протерміновану заборгованість перед ПрАТ «Волиньобленерго».

 Повний текст »

25.10.2018
КП «Луцькводоканал» укотре підтвердило неспроможність оплачувати спожиту електроенергію

У четвер, 25 жовтня, відбулися переговори між ПрАТ «Волиньобленерго» та КП «Луцькводоканал» щодо питань погашення заборгованості за спожиту електричну енергію, під час яких з'ясувалося, що комунальне підприємство не має конструктивного рішення проблеми.

 Повний текст »

2.11.2018
Борги «Луцькводоканалу» знову збільшуються

Станом на 1 листопада заборгованість складає 13 482,7 тис. грн. Приріст боргу становить 213,1 тис. грн. Очевидним є те, що протягом жовтня не відбулося ні зменшення наявної заборгованості, ні повної оплати поточного споживання електричної енергії.

 Повний текст »

7.11.2018
Обіцянка – цяцянка: чи розв'яжуть боргову проблему «Луцькводоканалу»?

Тиждень, що минув від зустрічі, показав неспроможність «Луцькводоканалу» оплачувати не лише борги, а й поточне використання електроенергії. Адміністрація водоканалу та міської ради не має бажання розібратися у причинах утворення заборгованості: не демонструють  кардинальних рішень щодо збалансування витрат і доходів підприємства.

 Повний текст »

12.11.2018
Компромісу з «Луцькводоканалом» досягнуто: Луцьк буде з водою!

«ПрАТ «Волиньобленерго» погодилося на пропозиції першого заступника міського голови Луцька Григорія Недопада, які передбачають сплату в грудні 2018 року частини заборгованості (мінімум 5 млн грн), стовідсоткові поточні розрахунки, починаючи з жовтневого рахунка, та додаткові переговори щодо сплати залишку боргу в 2019 році.

 Повний текст »

Далі буде...

ПрАТ "Волиньобленерго"© 2018. Всі права захищено.