Юридичним споживачам: як подавати покази електролічильника

29.07.2020

Юридичним клієнтам необхідно подавати показники впродовж трьох календарних днів після розрахункової дати (включно із розрахунковою датою). Зчитування показів лічильника проводиться 1 числа календарного місяця, наступного за розрахунковим. Покази лічильників фіксуються з вказанням фактичної дати та, за необхідності, часу зчитування. Обсяг розподіленої електричної енергії визначається за розрахунковий період, який становить 1 календарний місяць і визначається відповідно до порядку, встановленому Кодексом комерційного обліку електричної  енергії.

Для дистанційного контролю за споживанням електроенергії та подання звітності (рахунків за розподіл та послуги з перетікання реактивної електричної енергії, акти виконаних робіт) на сайті ПрАТ «Волиньобленерго» працює Особистий кабінет споживача –  юридичної особи https://energo.volyn.ua/company/.

Важливо! Товариство надає можливість внесення показів  в особистому кабінеті споживачам – юридичним особам не раніше 1 числа календарного місяця задля уникнення середньодобового донарахування та дотримання договірних умов.

Клієнти, які досі не переконалися в перевагах та зручності цього онлайн-сервісу, можуть  звернутися в Центр обслуговування клієнтів (вул. Єршова, 4, м. Луцьк, район авторинку) і підписати угоду для реєстрації в особистому кабінеті юридичної особи та отримати код активації (послуга безплатна).

Сканкопію або фото акта фіксації показів із підписом та печаткою можна також передати електронними поштами:

Будь-яку інформацію чи допомогу щодо користування або реєстрації в особистому кабінеті можна отримати за телефоном центру обслуговування клієнтів  (0332) 78 05 27 (з 8:00 до 17:00, у п'ятницю з 8:00 до 15:45 або кол-центру 0 800 21 01 31 (цілодобово і без вихідних).

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"