Коли передавати покази юридичним споживачам

24.09.2020

Оператор системи розподілу ПрАТ «Волиньобленерго» прийматиме акти фіксації показів юридичних споживачів, зокрема бюджетних організацій, не раніше 25 числа поточного місяця.

Звертаємо увагу, що юридичні споживачі, у яких показники лічильника зчитуються за допомогою АСКОЕ, звертаються за рахунками не раніше 1 числа місяця.

Акти фіксації із підписом, печаткою  та вказаною датою зняття показів можна залишити у спеціальних скриньках або передати особисто у Центр обслуговування клієнтів  (м. Луцьк, вул. Єршова, 4, район авторинку),  Луцьку міську філію (м. Луцьк, Залізнична, 1-Б) чи місцеву філію. Також тут за потреби отримаєте бланки актів фіксації показів.

Сканкопію або фото актів можна надіслати на:  
• Viber +38 067 820 35 04;
•  електронні скриньки:

Юридичні споживачі, які усучаснюють бізнес-процеси та цінують свій час, віддають перевагу Особистому кабінету споживача –  юридичної особи https://energo.volyn.ua/company/. У цьому сервісі можна подати показ електролічильника, а також дистанційно контролювати споживання електроенергії та використовувати для подання усієї звітності: рахунків за розподіл та послуги з перетікання реактивної електричної енергії, актів виконаних робіт.

Щоб користуватися особистим кабінетом, потрібно звернутися в Центр обслуговування клієнтів і підписати угоду для реєстрації та отримати код активації. Послуга безкоштовна.

Важливо, що ПрАТ «Волиньобленерго» надає можливість внесення показів  в особистому кабінеті споживачам – юридичним особам не раніше 1 числа календарного місяця задля уникнення середньодобового донарахування та дотримання договірних умов.

Наголошуємо: юридичним споживачам, які вчасно не подають покази, нараховування відбувається за середньодобовим споживанням.  А такий розрахунок не завжди відповідає реальному, оскільки точних даних приладів обліку клієнта спеціалісти «Волиньобленерго»  не знатимуть , таким чином виникне потреба у перерахунку наступного розрахункового періоду (місяця).

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"