Двозонний лічильник: реальна можливість економити 50%

18.11.2020
Встановлення зонного лічильника дає змогу волинянам використовувати електроенергію більш економно, адже нічний тариф удвічі менший за денний.

Не зменшуючи споживання електричної енергії, будь-хто може заощаджувати, вмикаючи на ніч бойлер, пральну машину або обігрівач, а також інші енергоємні прилади. Оскільки тариф на електроенергію з 23.00 до 7.00 – вдвічі нижчий.

Щоб використовувати денний і нічний тариф, потрібно встановити двозонний лічильник. Прилади обліку електроенергії, які допомагають заощаджувати, можна придбати у «Волиньобленерго».

Для покращення якості обслуговування ці моделі лічильників оснащені PLS-модулем дистанційної передачі даних. Завдяки автоматизованій системі комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ) розумні лічильники дистанційно зчитують покази, а отже, у споживача немає потреби передавати показ за допомогою особистого кабінету, «Вайбер»-бота, голосового меню  чи телефонувати до кол-центру.  Із переліком локальних зон впровадження АСКОЕ можна ознайомитися за посиланням.

Що потрібно для переходу на двозонний тариф? У Центр обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго» або у філію, яка вас обслуговує, подати заявку про облаштування обліку електроенергії багатотарифним лічильником.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"