Розпочато роботи, що покращать якість електроенергії у с. Заріччя і Лапні Ковельського району

18.10.2021

У селі Заріччя Ковельського району орієнтовно до 10 листопада триватимуть роботи із будівництва та монтажу нового обладнання, що покращить якість та надійність електропостачання жителям села.

Розпочато роботи, що покращать якість електроенергії у с. Заріччя і Лапні Ковельського району

Серед запланованих робіт: зведення та монтаж розвантажувальної щоглової трансформаторної підстанції 10/0,4 кВ; повітряної лінії 10 кВ (0,730 км); повітряної лінії 0,4 кВ (1,1 км) із частковим переключенням на новозбудоване обладнання існуючих повітряних ліній 0,4 кВ Л-1, Л-2, Л-3 від КТП-338.

Від КТП-338 живляться 99 побутових та 11 юридичних споживачів. Споживання електроенергії в середньому складає 22 691 кВт*год на місяць. Нове обладнання дасть змогу оптимально розподілити навантаження та відпуск електричної енергії. Своєю чергою це дозволить значно підвищити якість напруги для споживачів села Заріччя та Лапні.

Під час ремонтних робіт відключатимуть споживачів села Заріччя в цілому та поодиноко вул. Зарічна, Шевченка, Зелена, Першотравнева. Детальна інформація про планові роботи з відключенням споживачів тут.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"