Центр обслуговування клієнтів

Прагнення максимально якісно надавати послуги споживачам змушує не стояти на місці та впроваджувати нові сервіси. Оновлений Центр обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго» працює за принципом «єдиного вікна». У Центрі можна розв’язати будь-які питання, пов’язані з діяльністю оператора системи розподілу.

З 1 січня 2019 згідно із Законом України «Про ринок електричної енергії», послуги з розподілу та постачання електроенергії клієнтам надають різні компанії. Відтоді всі питання, пов’язані із споживанням і розрахунками за електроенергію, потрібно адресувати постачальнику.
Головна мета Центру обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго» – зробити усі послуги максимально зручними, комфортними і необтяжливими для споживача. Фахівці компанії візьмуть документи на укладення та внесення змін до договору на розподіл електроенергії, допоможуть з технічним приєднанням до мереж і переходом на електроопалення. Також волиняни тут можуть розв’язати будь-яке питання, пов’язане з якістю електропостачання, установкою і роботою приладів обліку електроенергії, передати покази електролічильника.

Робота Центру орієнтована не лише на жителів Луцька та Луцького району. Тут кожен споживач Волинської області може отримати послугу незалежно від місця розташування об’єкта чи місця свого проживання. Тобто без прив’язки до юридичної адреси чи місця прописки.

Таким чином Центр обслуговування клієнтів стає єдиною точкою доступу клієнтів з поглибленими функціональними повноваженнями сервісу та організацією надання послуг. Пріоритетний напрямок у діяльності ПрАТ «Волиньобленерго»  – це впровадження європейських стандартів обслуговування споживачів на всіх рівнях і забезпечення оперативного зворотного зв’язку між спеціалістами компанії та клієнтами.

Клієнтоорієнтованість залишається одним із головних принципів роботи ПрАТ «Волиньобленерго».

АДРЕСА ЦЕНТРУ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ:
м. Луцьк, вул. Єршова, 4 (район авторинку).

ГРАФІК РОБОТИ: з понеділка до четверга з 8:00 до 17:00 без перерви на обід, у п’ятницю – з 8:00 до 15:45.

Тел. 0332 78 05 27.

Е-mail: service@energy.volyn.ua.

Ми працюємо для вас!