Основні напрямки діяльності

Основним видом діяльності ПрАТ «Волиньобленерго» є надання послуг з розподілу електричної енергії, що підтверджено ліцензією на такий вид діяльності  Національної комісії, що здійснює державне  регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Постанова НКРЕКП №1535 від 27.11.2018 року).

Головний офіс товариства знаходиться у Луцьку на вулиці Єршова, 4. До складу ПрАТ «Волиньобленерго» входять 17 філій, що розташовані у районних центрах (крім смт Шацьк, де знаходиться однойменний район електричних мереж Любомльської філії) та у містах Луцьку і Нововолинську. Детальна інформація про філії розміщена у розділі «Адреса і контактна інформація».

ПрАТ «Волиньобленерго» обслуговує понад 386 тис. споживачів. Розподіл електричної енергії забезпечується лініями та обладнанням напругою 0,4-110 кВ.

Також товариство надає інші послуги для населення та юридичних осіб. Основні з них:

Для виконання зазначених вище робіт (послуг) товариство має ліцензії та дозволи, отримані відповідно до чинного законодавства, а також висококваліфікований персонал та спеціальну техніку (спеціалізований транспорт, сертифіковані лабораторії тощо). Завдяки розгалуженій структурі товариства (філії) для споживачів створені зручні умови отримання цих послуг, які можуть бути надані оперативно і на високому професійному рівні.

Додатковою перевагою для потенційних замовників є можливість отримання деяких видів послуг «під ключ» – від технічних умов і розробки проекту на приєднання до виконання будівельно-монтажних робіт і приєднання до електричних мереж товариства з оперативним оформленням всіх необхідних документів у місцевій філії.

Детальну інформацію про платні послуги та співпрацю споживачів та замовників з підрозділами товариства можна отримати у розділі «Послуги».

Загальні відомості про товариство

ПрАТ «Волиньобленерго» є одним із операторів систем розподілу у Волинській області.  До складу товариства входять 17 відділів, 14 виробничих служб, 2 сектори на правах відділу, 2 групи, 2 цехи, 12 інших структурних підрозділів та окремих посад і 17 філій.

На балансі компанії знаходиться понад 25 тисяч кілометрів ліній електропередачі (з них 24,4 тисячі повітряні лінії та 1,3 тисячі – кабельні). Кількість трансформаторних підстанцій ТП/РП напругою 6-20 кВ – 6,2 тисяч (з них 112  напругою 110–35 кВ), загальна потужність трансформаторів – понад 2 300 МВА.

ПрАТ «Волиньобленерго» обслуговує понад 373 000 фізичних та 13 000 юридичних споживачів.

Аби підвищити надійність електропостачання споживачів області, рівень якості електроенергії, суттєво поліпшити технічний стан обладнання, програмою розвитку електромереж ПрАТ «Волиньобленерго» передбачається виконання широкого спектру технічних заходів. Зокрема, будівництво нових підстанцій, реконструкція наявних із заміною застарілого комутаційного обладнання на сучасне з одночасним технічним переоснащенням пристроїв релейного захисту, автоматики і телемеханіки, будівництво повітряних ліній. Надалі робота товариства буде спрямована також на зниження нормативних технологічних витрат електричної енергії, підвищення якості та культури обслуговування абонентів.

Досягнення ПрАТ «Волиньобленерго» за останні роки

• Здана в експлуатацію АСКОЕ ПрАТ «Волиньобленерго» на межі з ОРЕ України.

• Впроваджено дистанційне зчитування показників у енергомістких побутових споживачів.

• Запроваджено виконання комплексної реконструкції мереж 0,4 кВ із   встановленням електронних лічильників.

• Реалізується програма компенсації реактивної потужності в мережі 0,4 кВ.

• Укладено за 2018 рік понад 80 договорів зі споживачами, які продають електроенергію за «зеленим тарифом».

• Впроваджено пропускний режим та території управління товариства.

• Створено комплексну систему захисту інформації в автоматизованих системах класу «1».

• З 2004 року забезпечено встановлення спеціальних металевих конструкцій – «єврогнізд» на електроопорах для захисту птахів та збереження цілісності ліній електропередачі.

• Товариство має сертифікати, що підтверджує відповідність системи менеджменту екології та менеджменту з безпеки праці підприємства міжнародним стандартам ISO 14001 та OHSAS 18001. 

• У 2019 році впроваджують систему 5S – раціональну організацію робочого місця.