Закупівлі послуги з розподілу електричної енергії за державні кошти

 Договір про закупівлю послуг з розподілу електричної енергії 2021
 Договір про закупівлю послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії 2021
 Додаткова угода про зменшення ціни договору про закупівлю
 Протокол переговорів про надання послуг з розподілу 2021
 Протокол переговорів про надання послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії 2021
 Додаткова угода про пролонгацію договору про закупівлю
 Пакет документів, що регулюють діяльність ПрАТ «Волиньобленерго

Законом України «Про публічні закупівлі» визначено правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об'єднаних територіальних громад, відповідно до вимог п.1) ч.1 ст.3 Закону в разі, якщо вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 200 тис. гривень, необхідно дотримуватись принципів здійснення публічних закупівель.

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» «розподіл електричної енергії – це діяльність із транспортування електричної енергії від електроустановок виробників електричної енергії або електроустановок оператора системи передачі мережами оператора системи розподілу, крім постачання електричної енергії». Послуги з розподілу електричної енергії надають оператори систем розподілу (суб'єкти природних монополій) за тарифами, які встановлюються НКРЕКП.

Згідно Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії (постанова НКРЕКП № 1470 від 27.12.2017 року) територія провадження діяльності оператора системи розподілу визначається за місцем розташування об'єктів електроенергетики, призначених для розподілу електричної енергії, що перебувають у власності ліцензіата, та до яких приєднані електричні мережі споживачів, які живляться від мереж ліцензіата.

Постановою НКРЕКП № 1535 від 27.11.2018 року ПрАТ «Волиньобленерго»  видано ліцензію на право провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії у межах місць провадження господарської діяльності, а саме на території Волинської області в межах розташування системи розподілу електричної енергії, що перебуває у власності або господарському віданні (щодо державного або комунального майна) ПрАТ «Волиньобленерго», та електричних мереж інших власників, які приєднані до мереж ліцензіата (з якими укладені відповідні договори згідно з законодавством)

Таким чином, на території Волинської області ПрАТ «Волиньобленерго» є єдиним можливим учасником для проведення переговорної процедури закупівлі послуг з розподілу електричної енергії (код ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії), а також послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії (код ДК 021:2015: 65320000-2 Експлуатація електричних установок).

Відповідно до частини першої статті 40 Закону переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.

Зокрема, відповідно до ч.4. п.2 ч.2 ст.40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності відсутності конкуренції з технічних причин.

Виходячи зі змісту пунктів 31 та 13 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, а тендер - здійснення конкурентного відбору учасників за процедурами закупівлі відкритих торгів, торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу, переговорна процедура закупівлі не передбачає розроблення тендерної документації та не є конкурентною процедурою закупівлі.

Очікувана вартість закупівлі на 2021 рік визначається виходячи з очікуваного обсягу споживання електричної енергії, узгодженого також з обраним Постачальником електричної енергії, на 2021 рік та тарифу на розподіл електричної енергії.

Послуги з розподілу електричної енергії надаються за тарифами, які встановлюються НКРЕКП. Ціна за одиницю послуги може змінюватися у зв'язку із змінами складових витрат, які впливають на її формування. Відповідно до постанови НКРЕКП № 2363 від 09.12.2020 року, тариф на послуги з розподілу електричної енергії ПрАТ «Волиньобленерго» для 2 класу напруги установлено на рівні - 1,22 грн за 1 кВт /год (у тому числі ПДВ).

Для проведення переговорної процедури закупівлі послуг з розподілу електричної енергії, а також послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії,  а також у разі виникнення додаткових запитань щодо просимо звертатися у відділ забезпечення взаємодії з учасниками ринку електричної енергії ПрАТ «Волиньобленерго» за адресою м. Луцьк, вул. Єршова, 4, каб. № 206. Телефони для довідок (0332)283512 (ел.пошта: denysovets.kv@energy.volyn.ua, karpiuk.iv@energy.volyn.ua).

У разі якщо вартість предмета закупівлі не перевищує 200 тис. грн укладається прямий договір закупівлі послуг з розподілу електричної енергії, а також послуг із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії (із зазначенням ціни договору на 2021 рік) з місцевою філією ПрАТ «Волиньобленерго»

 Пакет документів, що регулюють діяльність ПрАТ «Волиньобленерго»: