Облаштування вузла обліку

Встановлення зонних (багатотарифних) лічильників для розрахунку за тарифами диференційованими за період часу побутових споживачів (населення)

Встановлено такі межі зон та тарифні коефіцієнти:

За двозонними тарифами:

За тризонними тарифами:

Для переходу на диференційований (зонний) тариф необхідно:

*Побутовий споживач має право самостійно придбати засіб обліку, який відповідає рекомендаціям ПрАТ «Волиньобленерго» для побутових споживачів та Кодексу комерційного обліку електричної енергії. При цьому необхідно додатково до заяви надати у філію товариства:

Для облаштування вузла обліку електролічильником, перед придбанням приладу слід звернутись до служби обліку електроенергії  ПрАТ "Волиньобленерго" за тел. (0332) 78-05-08, щоб отримати додаткові роз'яснення щодо вибору відповідного засобу обліку. 

Для облаштування вузла обліку електролічильником в зоні впровадження автоматизованої системи (АСКОЕ), перед придбанням електролічильника, необхідно звернутись в службу автоматизованих систем обліку електроенергії  ПрАТ "Волиньобленерго" по тел.(0332) 28-35-31 за додатковими роз'ясненнями щодо вибору засобу обліку, котрий адаптований під існуючу систему. 
Перелік локальних зон впровадження АСКОЕ приведений на сайті ПрАТ «Волиньобленерго» в розділі «Інформація», вкладка «АСКОЕ», файл «Територія впровадження АСКОЕ у споживачів».

Облаштування вузла обліку юридичних споживачів проводиться згідно Кодексу комерційного обліку електричної енергії та Правил роздрібного ринку електричної енергії відповідно до рекомендацій ПрАТ «Волиньобленерго» для юридичних споживачів.