Інформаційно-консультаційний центр

Для формування між приватним акціонерним товариством  «Волиньобленерго» та споживачами електричної енергії прозорого інформаційного середовища з питань щодо розподілу електричної енергії, поліпшення якості обслуговування, підвищення рівня оплати за відпущену (спожиту) електричну енергію та сприяння ефективному використанню електричної енергії працює Інформаційно-консультаційний центр.

Основні завдання центру:

Інформаційно-консультаційний центр є загальнодоступним центром для юридичних, фізичних осіб-підприємців та населення, які є споживачами електричної енергії або мають намір стати споживачами та звернулися за консультацією, отриманням інформації або для розв'язання спірних питань, що виникли між Товариством та заявниками.

Інформаційно-консультаційні послуги надаються заявнику на безоплатній основі.

У разі виникнення суперечностей та спірних ситуацій між ПрАТ «Волиньобленерго» і споживачами електричної енергії і для об'єктивного їх розв'язання, при інформаційно-консультаційному центрі ПрАТ «Волиньобленерго»  діє колегіальний орган - Комісія Інформаційно-консультаційного центру.

До  складу  Комісії  входять представники територіального представництва Національної комісії регулювання електроенергетики та Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Волинській області.

Крім того, Комісією Інформаційно-консультаційного центру проводиться прийом заявників, яких не задовольнили роз'яснення Товариства.

Центр розташований за адресою:
43023, м. Луцьк, вул. Яремчука Назарія, 4.
тел.: (0332) 283533
е-mail: [email protected]

Режим роботи центру:
понеділок – четвер: з 8.00 до 17.00
п'ятниця: з 8.00 до 15.45
субота, неділя: вихідний
обідня перерва: з 12.30 до 13.15

Графік прийому громадян комісією інформаційно-консультаційного центру:
другий четвер місяця з 16.00 до 17.00