Енергетики відновлюють наслідки негоди

24.02.2020

Сильні пориви вітру спричинили відключення в електромережах Волинської області.

Станом на 9:00 понеділка, 24 лютого через негоду було знеструмлено 7 повітряних ліній 10 кВ повністю,  2 частково, 23 населених пунктів.

Відновлювали електрозабезпечення 7 аварійних бригад «Волиньобленерго» у складі 27 працівників, було задіяно 12 одиниць техніки.

 Станом на 14:00 енергетикам вдалося відновити електропостачання у більшості населених пунктах в Іваничівському, Горохівському, Володимир-Волинському, Любомльському районах.  Наразі без електропостачання залишаються 6 населених пунктів повністю, 7 – частково. Відключені 5 ліній 10 кВ. Аварійно-відновлювальні роботи тривають. Працюють 5 бригад (15 робітників, 7 одиниць техніки). Повністю відновлять електропостачання орієнтовно до 17:00. 

Нагадуємо, якщо ви стали свідком аварійної ситуації – обірвані проводи при падінні дерев, гілок на лінії електропередач або травмування людей – потрібно негайно повідомити у філію товариства за місцем проживання чи у кол-центр 0-800-21-01-31. Пам’ятайте, не можна наближатися до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менш як 8 метрів, це смертельно небезпечно! До приїзду аварійної бригади за можливості організуйте охорону місця обриву або позначте місце будь-якими обмежувальними знаками (кольоровими стрічками, гіллям чи іншими підручними матеріалами).

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"