До уваги споживачів – юридичних осіб!

07.05.2020

ПрАТ «Волиньобленерго» запроваджує в тестовому режимі новий сервіс за посередництвом системи електронного документообігу «M.E.Doc» – можливість обміну електронними документами - рахунками та актами приймання-передачі за послуги з розподілу електричної енергії та за послуги з перетікання реактивної електроенергії - в режимі реального часу.

Документи засвідчуються електронно-цифровим підписом (ЕЦП), що надається кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг. Щомісяця рахунки та акти приймання-передачі будуть доступні нашим споживачам в системі «M.E.Doc» по закінченню терміну надання показів розрахункового місяця.
Електронні документи мають в Україні законний статус і захищені ЕЦП, який забезпечує надійний захист інформації. Крім того, електронні документи не губляться, що є вкрай важливим під час податкової перевірки. Вони не потрапляють до рук третіх осіб, а це значно мінімізує витік інформації.

З електронним документообігом ви можете підписувати, надсилати і отримувати документи онлайн, а також зберігати їх у хмарі або на серверах компанії. Такий обмін не тільки законний і абсолютно безпечний, але і ефективний. 

Користувачі системи електронного документообігу можуть у реальному часі відстежувати статуси документів, а пошук потрібного документа в електронному архіві займає лічені хвилини.

Настав час відмовитися від тисячолітнього культу паперового документа на користь цифровізації, тим самим значно прискорюючи процес прийняття управлінських рішень та ведення первинної документації.

Безпаперові технології займають сьогодні важливе місце в автоматизації бізнес-процесів. Компанії позбуваються паперової залежності не лише заради економії та «зеленого» іміджу, а й для порятунку зникаючих лісів.

Використання технологій електронного документообігу дозволяють організаціям поступово скорочувати витрати на друк, зберігання і транспортування паперу.

Економія чи переробка тонни паперу дозволяє «врятувати» 17 дерев, 26 000 літрів води, 3 кубічних метри землі, 240 літрів пального і 4 000 кВт⋅год електроенергії.
Для нашої компанії екологічність – це складова довгострокової стратегії корпоративної соціальної відповідальності. А електронний документообіг є одним із найпростіших та найефективніших інструментів для цього. 

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"