Енергетики відпрацьовували процес евакуації

21.09.2020

У ПрАТ «Волиньобленерго» створили «небезпечні» умови і навчили працівників правильно діяти в екстремальній ситуації.

Для цього Вам необхідно звернутися в місцеву філію, або в центр обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго», який знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул. Єршова, 4. Особливу увагу слід звернути споживачам, в яких змінився режим роботи.
При собі мати заяву довільного зразка, та заповнений і підписаний додаток № 11до договору про надання послуг з розподілу електричної енергії «Обсяги очікуваного споживання електричної енергії на 2021 рік» (в 2х екземплярах), згідно форми.

У разі ненадання непобутовим споживачем зазначених відомостей про обсяги очікуваного споживання електричної енергії в наступному році у встановлений договором термін розмір очікуваного споживання електричної енергії на наступний рік визначається оператором системи за фактичними обсягами споживання у відповідних періодах поточного року, що минули, та у відповідних періодах минулого року, які відповідають майбутнім періодам поточного року.
Обсяги очікуваного споживання повинні об'єктивно відображати прогнозоване споживання електроенергії або бути максимально наближеними до фактичних обсягів споживання у відповідних періодах поточного року, що минули, та у відповідних періодах минулого року, які відповідають майбутнім періодам поточного року.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"