Зелені, екологічні, впізнавані: електрокари «Волиньобленерго» отримали спеціальні номери

09.10.2020
Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України почали видавати номери для електричних автомобілів зеленого кольору. Електрокари ПрАТ «Волиньобленерго» одні серед перших на Волині отримали спеціальні номерні знаки.


Основні переваги електрокарів над автомобілями з двигунами внутрішнього згорання – те, що вони екологічні, прості в обслуговуванні. Більше того, порівняно з іншими видами палива електрика коштує значно дешевше.

Зазначимо, якщо раніше у номерних знаках авто використовували букви, що є і в латинському, і в українському алфавіті, то для електромобілів зробили виняток. Такі номери відрізняються не тільки кольором, але буквами лише з латинського алфавіту.

На першому етапі реалізації проєкту брендовані електрокари Renault Kangoo можна побачити на дорогах Луцька та Нововолинська. Поступовий перехід підприємства на електромобілі – це націленість на захист довкілля від шкідливих викидів. Електрокари підвищать мобільність бригад та швидкість надання послуг клієнтам. До того ж ці машини значно дешевші в техобслуговуванні та утриманні, як дизельні чи навіть обладнані газовою установкою.  Ці фактори дозволяють скоротити операційні витрати ПрАТ «Волиньобленерго», а зекономлені кошти скерувати на реконструкцію електромереж.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"