Покази юридичних осіб прийматимуть із 29 жовтня

21.10.2020

У юридичних осіб (бюджетних організацій, приватних підприємців, фізичних осіб-підприємців) покази прийматимуться із 29 жовтня особисто або через Viber та електронну пошту.

Сканкопію або фото актів надсилайте:

•  Viber +38 067 820 35 04;

• електронні скриньки:

Акти фіксації із підписом, печаткою  та вказаною датою зняття показів можна залишити у спеціальних скриньках або передати особисто у Центр обслуговування клієнтів  (м. Луцьк, вул. Єршова, 4, район авторинку),  Луцьку міську філію (м. Луцьк, Залізнична, 1-Б) чи місцеву філію. За потреби тут отримаєте бланки актів фіксації показів.

Клієнти, які зареєстровані в особистому кабінеті, мають змогу передати показ не раніше 1 числа місяця (упродовж 1, 2, 3 листопада) задля уникнення середньодобового донарахування та дотримання договірних умов.

Юридичні споживачі, у яких покази лічильника зчитуються за допомогою АСКОЕ, звертаються по рахунки не раніше 1 числа місяця.

Оператор системи розподілу приймає покази юридичних осіб, видає рахунки за надані послуги з розподілу електричної енергії та перетікання реактивної електроенергії. Рахунки за активну електричну енергію видає постачальник електроенергії, з яким ви уклали договір про постачання електроенергії.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"