Цікаво та пізнавально: у «Волиньобленерго» влаштували екскурсію для студентів

17.03.2021

Студенти Технічного коледжу Луцького національного технічного університету побували у своєрідному «мозку» енергорозподільчої компанії – центральній диспетчерській службі ПрАТ «Волиньобленерго».

Формат зустрічі зі студентами третього і четвертого курсів спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» обрали для того, щоб майбутні енергетики мали змогу ознайомитися з роботою компанії. Такі пізнавальні екскурсії дають нагоду посилити теоретичні знання та перейняти практичні навички від досвідчених спеціалістів оператора системи розподілу.

У центральній диспетчерській службі студентам розповіли про схеми електропостачання Волинської області 110 кВ і вище, принципи управління електромережами та як реконструйовують підстанції по області.

«Завдяки використанню сучасних пристроїв телемеханіки суттєво покращено електропостачання споживачів – диспетчер, не виїжджаючи на місце події, може виконувати оперативні перемикання, таким чином якісно локалізувати місце пошкодження», – заступник технічного директора з експлуатації Дмитро Вітер розповів, як застосовують у роботі сучасні технології на прикладі Нововолинської та Локачинської філій.

Студенти вкотре переконалися, що не помилилися із вибором професії. У «Волиньобленерго» впевнені, такі екскурсії сприяють підвищенню престижу енергетичних спеціальностей.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"