Шановні колеги! Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем енергетика!

22.12.2021

Це особливе свято для усіх нас. Адже енергетика – це наше призвання. Це свято тих людей, які присвятили своє життя важкій, клопіткій і надзвичайно важливій справі – давати людям світло!

До уваги бюджетних організацій Волинської області щодо ризику залишитися без електропостачання!

Компетентність, професіоналізм, дисциплінованість у справі – ось головні якості, що допомагають нам працювати злагоджено, оперативно, а головне – сумлінно. На ваших плечах – величезна відповідальність. Спасибі вам за вашу роботу! Окремі слова подяки – ветеранам, мудрість, досвід та підтримка яких не мають ціни. Ви є прикладом для молодих фахівців.

Хочемо побажати успішного нового року всім нам. Хай в ньому буде багато амбітних починань і щасливо завершених проектів. Нехай наші результати перевершують найсміливіші очікування, а життя підносить лише приємні сюрпризи.

Від усієї душі бажаємо вам безаварійних робочих змін, нових професійних звершень, достатку та благополуччя, теплих усмішок на обличчях рідних і близьких, міцного здоров'я та яскравих подій у житті. Нехай світло, яке ви даруєте людям, повертається до вас сторицею!