Лелеки оселяються тільки там, де є добро

14.04.2022

Наші лелеки повертаються на Батьківщину. Незважаючи на війну, на вибухи ракет, на гул ворожих літаків у небі, вони, як завжди, повертаються додому… Здавна ці птахи в Україні – символ продовження роду, добробуту та любові до рідного краю. Ми завжди нетерпляче чекаємо на цих величних, вільних птахів, тому наші фахівці «Волиньобленерго» підготувалися до їхнього прильоту. Вони оглянули захисні лелечі платформи, перевірили їхню надійність...

Лелеки оселяються тільки там, де є добро

На Волині понад половину лелечих гнізд припадає на електроопори. Із 2004 року волинські енергетики піклуються про безпеку цих птахів, встановлюючи щороку сотні нових лелечих осель. Старі домівки, які птахи вимощують просто на опорах, небезпечні для лелек. До того ж таке розташування гнізд спричиняє короткі замикання, обриви проводів, провокуючи проблеми для передачі електроенергії.

Як розповідають на шпальтах любешівської газети «Нове життя», нещодавно енергетики облаштували по дві металеві конструкції під гнізда у селах Зарудчі та Лахвичі. Відразу лелеки облюбували нові квартири у Зарудчах і заселилися там.

Лелеки оселяються тільки там, де є добро. Усе буде Україна!

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"