Під час воєнного стану на сайті обмежено інформацію про енергооб'єкти

11.05.2022

Шановні волиняни, зверніть увагу, що на час воєнного стану діє обмежений доступ до інформації щодо об'єктів енергетики.

Під час воєнного стану на сайті обмежено інформацію про енергооб'єкти

Відповідне доповнення до постанови регулятора №349 від 26 березня щодо захисту інформації в умовах військового стану, у тому числі щодо об'єктів критичної інфраструктури, затверджено постановою НКРЕКП.  

До обмеженої інформації віднесли дані про місця запланованих ремонтних і відновлювальних робіт та процес проведення таких робіт у реальному часі, а також інші відомості, що можуть ідентифікувати об'єкти критичної інфраструктури або створити уявлення про потенціал об'єкта в енергосистемі України.

На жаль, планові та аварійні вимкнення наразі тимчасово закриті на сайті «Волиньобленерго». Також обмежено доступ до окремих розділів.

Важливо! Інформацію про відключення електропостачання заборонено публікувати і в ЗМІ. Просимо керівництво територіальних громад не розміщувати цю інформацію у публічний доступ, зокрема на сайтах ТГ та спільнотах у месенджерах. Відомості про перерви призначені винятково для внутрішнього користування та інформування споживачів на території громади у разі їхнього особистого звернення. Також інформацію про відключення споживачі можуть отримати в особистому кабінеті або зателефонувати у кол-центр 0 800 21 01 31.

Варто сподіватися, що такі обмеження триватимуть недовго. Віримо в якнайшвидшу перемогу. Усе буде Україна!   

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"