Увага! Оновлення документів

20.06.2022

– Добрий день! Вам телефонують з «Волиньобленерго», оператор Марія. Звертаюся щодо уточнення особистих даних за вашим особовим рахунком 533 00 00 00. Таке уточнення є вимогою Правил роздрібного ринку електричної енергії. Згідно з п. 2.1.2, не допускається розподіл електричної енергії до лічильника за відсутності чинного договору про надання послуг з розподілу електричної енергії.

Увага! Оновлення документів

Якщо ви незабаром отримаєте дзвінок із таким запитанням – сміливо спілкуйтеся. Ця розмова важлива! Оператор попросить вас надати копію вашого ідентифікаційного коду та паспорта.

Копії документів ви можете принести особисто до центрів обслуговування клієнтів у Луцьку або у філію за місцем розташування вашого помешкання (адреси і телефони) або сфотографувати й надіслати у Viber +38 067820-35-04, +38 067 806-69-42.

Коли ж ви не маєте особового рахунка на своє ім'я, бо тільки стали власником нового житла або отримали його у спадок, маєте укласти договір на розподіл електроенергії. Що для цього потрібно – клікайте тут.

Актуальна та оперативна інформація – новини, послуги, тарифи – для клієнтів «Волиньобленерго» розміщена на офіційному сайті компанії та у Facebook-сторінці.

А щодо індивідуальної інформації, то отримати її допоможе онлайн сервіс «Особистий кабінет побутового споживача». Тут ви матимете повну інформацію за вашим особовим рахунком. Зможете передати показ лічильника, переглянути інформацію про споживання, отримувати інформацію про планові та аварійні перерви в електропостачанні.

Реєструйтеся в особистому кабінеті https://energo.volyn.ua/home, щоб користуватися цим зручним та корисним сервісом.

Маєте ще запитання? Телефонуйте фахівцям 0 800-21-01-31.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"