Юридичним споживачам потрібно повідомити про обсяги електроспоживання

07.09.2022

Відповідно до умов договору про надання послуг з розподілу електричної енергії та п.2.4.3 Правил роздрібного ринку електричної енергії, юридичні споживачі мають надати відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії та режим роботи у 2023 році з помісячним розподілом у філію ПрАТ «Волиньобленерго» (за місцем укладення договору) до 1 жовтня 2022 року. Особливу увагу потрібно звернути споживачам, в яких буде змінений режим роботи.

Юридичним споживачам потрібно повідомити про обсяги електроспоживання

У разі неподання цієї інформації у встановлений термін, розмір очікуваного споживання електричної енергії та режим роботи на наступний рік буде  визначений  за  фактичними обсягами споживання у відповідних періодах поточного року, що минули, та у відповідних періодах минулого року, які відповідають майбутнім періодам поточного року.

Звертаємо вашу увагу, обсяги очікуваного споживання мають об'єктивно відображати прогнозоване споживання електроенергії або бути максимально наближеними до фактичних обсягів споживання у відповідних періодах поточного року, що минули, та у відповідних періодах минулого року, які відповідають майбутнім періодам поточного року.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"