Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання

На виконання постанови НКРЕКП від 26 березня 2022 року № 349 «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об'єктів критичної інфраструктури» ПрАТ «Волиньобенерго» у даному розділі розміщує інформацію про час початку та закінчення перерви електропостачання споживачам із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків, корпусів тощо та назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмеження споживачів).

Інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання актуалізується кожні 30 хвилин.
Оновлено: 29-05-2024 19:04Рекомендації щодо пошуку відключення за вашою адресою:
• Пошук може здійснюватись як за одним критерієм, так і за двома: лише за населеним пунктом, лише за вулицею, за населеним пунктом та вулицею.
• Якщо ваш населений пункт або вулиця складаються з кількох слів, вводьте лише одне слово, яке найкраще конкретизує запит: Великий Омеляник – вводьте «Омеляник», проспект Соборності – вводьте «Соборності».
• У пошуковому запиті регістр літер не має значення: можна вводити «ОМЕЛЯНИК», «Омеляник», «омеляник».
• В пошуковому запиті не допускається використання пробілів та спеціальних символів: правильно – «Омеляник», неправильно – «  Омеляник  » «  Омеляник» «Омеляник  ».
• Якщо в пошуковому запиті міститься апостроф скопіюйте його з прикладу та використайте у вашому запиті. Приклад: «В’ячеслава».