Всеукраїнський карантин: у «Волиньобленерго» просять передавати покази через онлайн-сервіси

11.03.2020

У середу, 11 березня Кабінет міністрів оголосив про введення карантину в Україні у зв’язку із спалахом коронавірусу в світі. Він передбачає закриття навчальних закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з деякими країнами.

Запроваджують карантин на три тижні – з 12 березня до 3 квітня. Центр обслуговування клієнтів ПрАТ «Волиньобленерго», що у Луцьку на вул. Єршова, 4 (район авторинку), працюватиме у звичайному режимі. Проте аби запобігти масовим скупчень людей,  у компанії наполегливо рекомендують споживачам передавати покази не особисто в Центрі обслуговування клієнтів, а віддалено – через електронні сервіси.

Юридичним споживачам потрібно звернутися в Центр обслуговування клієнтів, аби підписати угоду для реєстрації в особистому кабінеті юридичної особи та отримати код активації. Послуга безкоштовна. У цьому онлайн-сервісі можна із свого комп’ютера, ноутбука чи смартфона віддалено передавати покази, а також формувати рахунки та акти. 

Щоб вчасно передати покази, побутові споживачі уже зараз можуть максимально просто доєднатися до  «Вайбер»-бота або зареєструватися в особистому кабінеті побутового споживача, завантажити у смартфон мобільний додаток «Особистий кабінет «Волиньобленерго» з Google Play.

Також віддалено покази приймають за допомогою SMS на номер 093-177-00-67, через «Телеграм»-бот  @pokazy_lutsk_bot, електронною поштою pokazy@energy.volyn.ua або за номером  кол-центру 0-800-21-01-31 чи за місцевими телефонними номерами.

Зауважте, цього разу прийом показів стартує 30 березня і триватиме до 3 квітня.

У ПрАТ «Волиньобленерго» нагадують про основні правила при поширенні інфекційДотримуйтеся карантинних заходів безпеки,  не хворійте, вчасно передавайте покази та зберігайте спокій! 

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"