Зафіксуй і надішли: стартував період передачі показів

28.08.2020

Із 30 серпня до 3 вересня включно побутовим споживачам потрібно передати показники електролічильників оператору системи розподілу ПрАТ «Волиньобленерго».

Усі покази, що будуть передані у цей період, вважаються даними на перше число розрахункового періоду (календарного місяця). У разі неотримання фактичних показів у зазначений законодавством термін, обсяг спожитої електроенергії буде визначений відповідно до Кодексу комерційного обліку електричної енергії.

Згідно із п.8.6.5. Кодексу комерційного обліку електричної енергії,  «у разі неотримання до початку четвертого робочого дня місяця, що настає за розрахунковим, показів лічильника та за умови, що лічильник електричної енергії не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний обсяг розподілу та споживання електричної енергії по споживачу за розрахунковий місяць визначається розрахунковим шляхом за значенням середньодобового обсягу споживання».

Одночасно нагадуємо, що «середньодобовий обсяг споживання електричної енергії для цілей розрахунків визначається на основі фактичних даних (показів) лічильника (-ів), зафіксованих за період між двома послідовними зчитуваннями показів, та кількості днів між цими зчитуваннями показів в аналогічному періоді попереднього року або у разі відсутності відповідних даних за попередній рік, за згодою сторін на основі фактичних даних (показів) лічильника за попередній розрахунковий місяць».

Важливо! З метою уникнення додаткових нарахувань товариство нагадує про необхідність передавати покази вчасно!

У зв'язку з тим, що Кабінет України продовжив адаптативний карантин до 31 жовтня, «Волиньобленерго» обслуговує клієнтів винятково дистанційно. Сервіси для передачі показів доступні в цілодобовому режимі:

•  Особистий кабінет побутового споживача на сайті https://energo.volyn.ua/home/.

•  Viber-бот (проскануйте QR-код на малюнку чи перейдіть за посиланням viber://pa?chatURI=botvoe ).

•  Голосове меню  без очікування з'єднання з оператором: 
(068) 478-48-48 – Kyivstar;
(095) 478-48-48 – Vodafone;
(0332) 78 48 48.

• Telegram-бот @pokazy_lutsk_bot.

• У три кліки  без реєстрації на сайті http://energy.volyn.ua/…/ob…/jak-peredaty-pokazy-lichylnyka/

• Електронна пошта pokazy@energy.volyn.ua.

• SMS на номер 093-177-00-67 (детальна, покрокова інструкціяhttp://energy.volyn.ua/…/ob…/jak-peredaty-pokazy-lichylnyka/).

• Мобільний додаток «Особистий кабінет побутового споживача» https://play.google.com/store/apps/details….

• Багатоканальний номер кол-центру  0-800-21-01-31 (працює 24/7 – цілодобово і без вихідних).

Ми дбаємо про здоров'я кожного клієнта  і робимо все можливе, щоб дистанційна передача показів була максимально зручною та комфортною.

 

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"