Як зафіксувати покази із двозонного лічильника і кому це робити не потрібно

28.07.2021

Не знаєте, як на двозонному лічильнику розрізнити денний та нічний покази? Зараз все пояснимо. На однофазних лічильниках Т1 – денний тариф; Т2 – нічний.  На трифазних лічильниках: 15.8.1 (або 1.8.1) – денний тариф; 15.8.2 (1.8.2) – нічний. Ви маєте передати денний і нічний покази – випишіть їх окремо. Детально про зонні лічильники тут.

У рамках інвестпрограми 2020 року «Волиньобленерго» замінило понад 7 тис. морально застарілих лічильників на розумні та багатофункціональні. Цьогоріч заплановано встановити 11 734 таких лічильників.  Передавати покази не потрібно, якщо ваш лічильник розумний. Він зробить це сам о 00:00 1 числа місяця. Крім того, у ньому передбачена функція денного та нічного споживання електроенергії, яку на бажання клієнта можна активувати. 

За інвестпрограмою облаштування smart-лічильника для клієнтів безплатне. Якщо заміну ініціює клієнт, він оплачує послугу. Впровадження цифрових, інноваційних технологій дозволяють оператору системи розподілу працювати на випередження, а клієнтам – керувати своїм споживанням електроенергії.  Як замовити послугу із заміни лічильника? Дізнайтеся тут.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"