Чому важливо подавати показ у термін

01.02.2022

Щоб цифри, які ви бачите у платіжці, не дивували – важливо не забувати вчасно подати показ електролічильника. Адже постачальники електроенергії нараховують суму до оплати на підставі обсягів споживання, які отримують від оператора системи розподілу «Волиньобленерго».

Чому важливо подавати показ у термін

Чому так?
Якщо подаєте показ вчасно, кількість використаних кіловат буде визначено не за розрахунком методом, а за фактом споживання.

Який термін?
Повідомляти показ потрібно за два календарні дні до кінця місяця та до третього календарного дня наступного місяця. Показ вважається даним на 1 число.

А контролер?
Він робить контрольний замір не рідше ніж один раз на шість місяців, а не щомісяця. Обов'язок клієнта – забезпечити його доступ до приладу обліку. Тому якщо ваш лічильник не обладнаний автоматичною передачею даних, фактичний показ оператор системи розподілу може отримати тільки від вас.

А щоб у термін передати показ, для клієнтів діють прості та швидкі сервіси. Вони повністю дистанційні, що особливо актуально в умовах карантинних обмежень – потреби відвідувати центри обслуговування клієнтів чи філії немає.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"