Графіки погодинного відключення

14 липня у Волинській області діють графіки погодинного відключення електроенергії (ГПВ).

НЕК «Укренерго» застосує обмеження споживання електричної енергії на території області з 00:00 до 24:00.

В українській енергосистемі зберігається дефіцит потужності через пошкодження ключових об'єктів магістральних мереж по території України. НЕК «Укренерго» доводить «Волиньобленерго» ліміт споживання електричної енергії на область, перевищення якого не допускається. ПрАТ «Волиньобленерго» у відповідності до доведених величин споживання розроблено графіки погодинного відключення по районам обслуговування філій Товариства. Ситуація динамічна - можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему. Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у графіку на 20-30 хвилин. Таке відхилення пов'язане із технологічним процесом перемикання черг службами «Волиньобленерго».

Графіки погодинного відключення електроенергії (ГПВ).
Графіки погодинного відключення електроенергії (ГПВ).
Пошук вашої адреси у графіках погодинного відключення

Інформація щодо графіків погодинного відключення актуалізується кожні 60 хвилин.
Оновлено: 14-07-2024 00:00

* поля позначені "*" є обов'язковими для заповнення.

Рекомендації щодо пошуку графіків погодинного відключення за вашою адресою:
• Якщо ваш населений пункт або вулиця складаються з кількох слів, вводьте лише одне слово, яке найкраще конкретизує запит: Великий Омеляник – вводьте «Омеляник», проспект Соборності – вводьте «Соборності».
• У пошуковому запиті регістр літер не має значення: можна вводити «ОМЕЛЯНИК», «Омеляник», «омеляник».
• В пошуковому запиті не допускається використання пробілів та спеціальних символів: правильно – «Омеляник», неправильно – «  Омеляник  » «  Омеляник» «Омеляник  ».
• Якщо в пошуковому запиті міститься апостроф скопіюйте його з прикладу та використайте у вашому запиті. Приклад: «В’ячеслава».Визначити чергу за адресою на сайті