Закупівля електроенергії для бюджетних установ на 2023 рік

16.11.2022

ПрАТ «Волиньобленерго» звертає увагу бюджетних установ та організацій на необхідності своєчасного проведення процедури закупівлі послуг з розподілу електричної енергії, а також постачання електричної енергії на 2023 рік.

Закупівля електроенергії для бюджетних установ на 2023 рік

Нагадуємо, що з 1 січня 2023 року завершується термін дії договорів з постачальниками електричної енергії, які були укладені бюджетними організаціями.

Враховуючи вищевикладене, наголошуємо представникам бюджетних установ та організацій про необхідність у терміновому порядку провести необхідні тендерні процедури із закупівлі електроенергії, укласти договори на електропостачання і звернутися до своїх електропостачальників з тим, аби ті, згідно з законодавчими вимогами, повідомили про укладання договорів оператору системи розподілу ПрАТ «Волиньобленерго». 

Крім того, повідомляємо, що ПрАТ «Волиньобленерго» є одними із перших учасників інноваційної платформи DataHub. Відповідно до п. 12.4.10 Кодексу комерційного обліку електричної енергії та Протоколу робочої наради в НКРЕКП від 10.08.2022 №83-п/2022 адміністрування процесів зміни електропостачальника відтепер ініціюватимуться учасниками ринку винятково в електронній формі через інтерфейси платформи DataHub.

Тому Вам необхідно врахувати дані зміни при підготовці до проведення закупівлі електричної енергії на 2023 рік, оскільки процедура зміни електропостачальника поза платформою DataHub неможлива. 

Після укладення договору про постачання електроенергії на 2023 рік, електропостачальник  (переможець процедури закупівлі) повинен в обов'язковому порядку ініціювати зміну постачальника за допомогою процедура зміни електропостачальника через платформою DataHub

Для можливості ініціації процесу зміни постачальника з використанням платформи DataHub Вам необхідно звернутися до місцевого представництва ПрАТ «Волиньобленерго» і  отримати паспорт точки розподілу електричної енергії (з урахуванням змін до ПРРЕЕ) за всіма об'єктами електропостачання, на які має бути проведено процедуру закупівлі електричної енергії на 2023 рік. 

Додатково нагадуємо, що бюджетні установи, організації та комунальні підприємства, які здійснюють закупівлю електричної енергії відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі», самостійно визначають спосіб оплати послуг з розподілу електричної енергії:
• через електропостачальника з наступним переведенням цієї оплати електропостачальником оператору системи; 
• напряму з оператором системи.

У разі укладення договору про закупівлю електричної енергії з постачальником «універсальної послуги» ціна на електричну енергію у постачальника «універсальної послуги» вже включає ціну за послуги з розподілу електричної енергії оператора системи розподілу.

У разі обрання споживачем здійснення оплати за надані послуги з розподілу електричної енергії напряму оператору системи розподілу ПрАТ «Волиньобленерго», для можливості укладення договорів про надання послуги з розподілу електричної енергії та для забезпечення безперебійного розподілу електричної енергії пропонуємо завчасно провести переговорну процедуру щодо закупівлі послуг з розподілу електричної енергії на 2023 рік та укласти відповідний договір. Детальна інформація щодо проведення переговорної процедури закупівлі послуг з розподілу електричної енергії знаходиться за посиланням.

Прес-центр ПрАТ "Волиньобленерго"

04.12.22 - Чому одна й та сама адреса дублюється в усіх часових проміжках у графіках стабілізаційних вимкнень?
04.12.22 - Графіки стабілізаційних вимкнень електроенергії на 5 грудня
03.12.22 - Графіки стабілізаційних вимкнень електроенергії на 4 грудня
03.12.22 - Терміни передачі показів електролічильника за листопад продовжено до 5-го грудня
03.12.22 - Графіки стабілізаційних вимкнень електроенергії на 3 грудня
01.12.22 - Графіки стабілізаційних вимкнень електроенергії на 2 грудня
30.11.22 - Графіки стабілізаційних вимкнень електроенергії на 1 грудня
30.11.22 - 21 грудня проведуть зимові режимні виміри навантажень
30.11.22 - Графіки погодинного відключення електроенергії на 30 листопада
29.11.22 - Ситуація із електропостачанням Волині станом на ранок 28 листопада
28.11.22 - Ситуація із електропостачанням Волині станом на ранок 28 листопада
26.11.22 - В неділю 27 листопада з 14:00 до 16:00 буде планово знеструмлено значну частину Луцька
26.11.22 - Ситуація із електропостачанням Волині станом на 11:00 26 листопада